kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart hes MountainBike Leopard

  Shes MountainBike Leopard

  Goma te trasha dopio disk 26,
  pjeset i ka shimano, Marshet tek dorezat, armotizator para. Pedale sport. 2 Timona,zgare te cmontueshme, mbajtese shishe uji. Trup Alumini, 16kg
  E kompletuar dhe e rehatshme.
  info:
  https://www.bauundhobby.ch/hobby-+-s...kes/C080102/de

  Adresa: Tek Globe, prane 21 dhjetorit,Tirane
  Mund te vini ta shikoni pas ores 18.00
  Cel. : 0696172101
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170718-WA0008.jpg
S: 440
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170718-WA0011.jpg
S: 190
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170718-WA0009.jpg
S: 227
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170718-WA0007.jpg
S: 190
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11334092_10206906482719760_8571365783676509686_o.jpg
S: 192
Madhesia: 41.2 KB