Drejtor Rrjeti i marketeve CONAD

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 • Harton dhe implementon strategjitė e marketingut nė Retail dhe ato dixhitale qė mbėshtesin objektivat financiare vjetore.

Pėrmbush objektivat e pėrgjithshme dhe specifike tė vendosura nė fazėn e planifikimit;Organizon, planifikon dhe cakton Prioritetet duke qenė efektiv nė kohė.

 • Menaxhon Rrjetin e pikave te shitjes.

Analizon dhe vlerėson partnerėt e liēensuar dhe konkurencėn nė planet e tyre (pėrfshi media digital, evente, mesazhe etj) pėr tė gjetur dhe krijuar mė pas rrugėt e duhura nė ruajtjen
dhe pėrmirėsimin e Pozicionit tė Rrjetit nė Treg.

 • Zhvillon dhe ruan marrėdhėniet me furnitorėt dhe klientėt.
 • Zhvillon dhe udhėheq Rrjetin drejt Zgjerimit tė Suksesshėm dhe rritjes sė nivelit tė shitjeve sipas objektivave.
 • Gjen raportin e caktuar midis marzhit dhe shitjeve.
 • Maksimizimi i efiēencės sė Rrjetit nėpėrmjet optimizimit tė proceseve, teknologjisė dhe automatizim aty ku ėshtė e mundur.
 • Harton buxhetin dhe monitoron shitjet nė mėnyrė periodike.
 • Pėrgatit raportet dhe analiza tė ndryshme tė rėndėsishme.
 • Ndjek problematikat nė ēdo njėsi nė funksion tė zbatimit tė Politikave tė Retailit.
 • I lidhur ngushtė me Social Media Marketing dhe Trendet e E-commerce.
 • Gjen rrugėt dhe mjetet e duhura pėr tė
 • Organizimi i Inventarėve dhe leximi i Rezultatit final.
 • Organizimi i axhendės personale pėr njėsitė e pikave tė shitjes dhe shoqėrisė – ditore, mujore, tre – gjashtė – dymbėdhjetė mujore.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion:


 • Arsim i lartė (Menaxhim Biznesi, Marketing, ose njė nga degėt e shkencave ekonomike);

Pėrbėn avantazh Arsim i lartė ose specializim edhe nė Juridik (E DREJTĖ TREGTARE)

 • Eksperienca nė RETAIL, minimumi 5 vjet nė Pozicione Drejtuese qė pėrfshijnė zhvillim

dhe Menaxhim tė skuadrės.

 • Ekspert nė dije pėr produktin e super marketit; ēeshtjet e shėrbimit tė Klientit, ēeshtjet e Marketingut , Analizė dhe Planifikim
 • Aftėsi pėr tė organizuar, planifikuar dhe pėr tė caktuar Prioritetet duke qenė efektiv.
 • Aftėsi shumė tė mira tė Komunikimit Profesional , verbale dhe tė shkruajtur.
 • Zotėrim shumė mirė i paketės MS Office; PC, spreadsheet
 • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze dhe Italiane.
 • Gadishmėri pėr tė qėnė nė Punė (nė funksion) edhe nė orare tė zgjatura dhe nė fundjavė nėse do tė jetė e nevojshme. • I aftė pėr tė menaxhuar njėherazi projekte me qellime tė shumėfishta dhe nė kohė tė Limituar
 • Aftėsi tė larta Shitjesh; ndėrtim marrėdheniesh; prezantimi; influencimi.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė pozicion, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it ( afati pėrfundimtar i aplikimit ėshtė deri nė datėn 15 Prill 2018); E-mail: burimenjerezore.conad@pronatyra.al; Phone: +355686045561

Dokumentacioni i nevojshem:
1- CV me fotografi
2- Letėr motivimi