kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes peshore per femije 2,500 Leke

  Shes peshore mekanike e njejte me ate te konsultorit, ne gjendje shume te mire pune,

  e pershtatshme per foshnje dhe femije deri ne peshen 20 kg.

  E pershtashme per te monitoruar rritjen e femijes tuaj!

  Cmimi 2.500 leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit: 0682073731

  Faleminderit!


  Tel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 4.jpg
S: 184
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.jpg
S: 65
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 6.jpg
S: 63
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 3.jpg
S: 64
Madhesia: 19.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 1.jpg
S: 60
Madhesia: 21.3 KB