Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė cilėsisė mė tė lartė. Pėr mė tepėr Aluflor ka vendosur standarde tė larta teknologjike nė industrinė e ndėrtimit.

Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:

• Ėshtė pėrgjegjės direkt pėr organizimin e proēesit tė zbatimit tė projektit deri nė momentin e dorėzimit tė punimeve.
• Ėshtė pėrgjegjės pėr mėnyrėn, formatin dhe efikasitetin e komunikimit me klientin nė fazėn e zbatimit tė projektit, veēanėrisht nė lidhje me ndryshimet qė kėrkon klienti tė bėhėn gjatė proēesit tė zbatimit.
• Mban kontakt tė vazhdueshėm me palėn tjetėr dhe komunikon tek Administratori tė gjitha kėrkesat e palės tjetėr.
• Organizon grupin e montimit duke i komunikuar me shumė saktėsi detajet, proēedurat dhe radhėn, mėnyrėn dhe kohėn e montimit tė materialeve, sipas grafikut tė punimeve.
• Ėshtė pėrgjegjės pėr zbatimin e tė gjithė rregullave tė Sigurimit Teknik nė kantier.
• Dorėzon raporte ditorė, javorė, mujorė, tė shoqėruar me pamje tė objektit, informacion tė detajuar mbi proēesin e punės, kartela tė projektit, etj.
• Mban kontakt tė vazhdueshėm me palėn tjetėr dhe komunikon tek Administratori tė gjitha kėrkesat e palės tjetėr.
• Mban evidencė ditore pėr grupin e punėtorėve qė ka nėn kontroll.
• Mban nėn pėrgjegjėsi tė gjitha materialet qė janė nė kantier.
• Bėn raportime ditore te eprori i drejtpėrdrejtė dhe Departamenti i Burimeve Njerėzore.
• Ėshtė pėrgjegjės tė performojė detyra tė tjera qė kėrkohen nga eprori i drejtpėrdrejtė.Kualifikimi i kėrkuar:

• Diplomė Universitare nė Inxhinieri Ndėrtimi, profili Strukturė.
• Preferohet tė ketė eksperiencė me fasadat.
• Njohje shumė e mirė e gjuhės angleze.
• Njohje shumė e mirė e paketės Microsoft Office, Autocad, Tekla etj.
• Aftėsi tė mira organizative, menaxhuese dhe koordinuese.
• Aftėsi pėr tė dhėnė sugjerime dhe alternativa pėr zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
• Aftėsi tė mira komunikimi dhe tė bashkėpunimit.
• Tė jetė i besueshėm, i pėrgjegjshėm dhe tė pėrmbushė detyrimet e punės.

Per ata qe i plotesojne keto kritere te dergojne CV-ne e tyre me foto, duke specifikuar pozicionin e punes per te cilin aplikojne:
email: recruit@aluflor.com

Adresa:
Rr. "Xhanfize Keko", Porcelan, Tirane.