1. Standart Tirane, shes komodine zyre 8500 lek

  Shes 1 komodine druri:

  -ngjyre druri geshtenje
  -per dokumenta dhe kancelari
  -3 sirtare
  -permasa 50 cm x 40 cm x 50 cm
  -me rrota

  Eshte ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per zyre, dyqan, studio ose per dhome studimi.

  Cmimi 8500 lek.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Tel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 1.jpg
S: 1280
Madhesia: 54.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 2.jpg
S: 430
Madhesia: 40.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.jpg
S: 449
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 7.jpg
S: 478
Madhesia: 50.5 KB