kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Shitet ose jepet me qera karburant! Okazion! (ne autostraden Lushnje-Fier kilometri i 10)

    Okazion! Jepet me qera karburant, autogaz dhe pike mbushje bombulash gazi e vendosur ne 4700 metra katrore truall, ne autostraden Lushnje-Fier kilometri i 10. Mund te perdoret dhe per shtim ambientesh te tjera biznesi. Per me shume informacion kontakt 0672062562.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image.jpg
S: 374
Madhesia:  47.1 KB