1. Standart Durres, Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh, Filtra per mercury verado 300 HP

  Marine.al,
  ACS Marine- Durres

  Ofron Filtra dhe pjese kembimi per motorre 4-kohesh.

  Mercury Verado 300 Cv


  Filtėr Vaji Product Code: 35-877769K01
  Filtėr injeksioni Product Code: 35-879885K
  Filtėr Benzine Product Code: 35-8M0060041
  Filtėr bazamenti Product Code 35-802893Q01
  Filtėr ajri Product Code 826134T
  Anoda zingu Product Code 35-893318T02
  Anoda zingu Product Code 880653
  Anoda zingu Product Code 893404
  Anoda zingu Product Code 76214T5
  Termostat Product Code 892864T04KIT
  Tensioner rripi turbine Product Code 8M6003035
  Gomina helike Product Code 835257K-1


  HONDA oil filter
  Yamaha oil filter 5GH-13440-20 and Honda 50 HP
  YAMAHA oil filter
  Yamaha oil filter 69J-13440-100 and Mercury 225 HP
  Yamaha oil filter N26-13440-00
  Mercury oil filter EFI 40/60
  Mercury oil filter EFI 80/90/115
  Mercury Verado oil filter 4 cylinders
  Suzuki oil filter DF8/9.9/15/20
  Filtro olio Suzuki DF40/50/60/70
  Suzuki oil filter DF140
  Suzuki oil filter DF90/100/115 PZ
  Adresa : L.6, Rr. "Shoqeria Bashkimi", Prane kopshtit "Sotir Noka " Durres"
  Cel: 069 40 24 310
  Web: www.marine.al
  Mail: info@marine.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: filtra.jpg
S: 361
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Marine Filtra 42x60 Preview.jpg
S: 1143
Madhesia: 122.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Marine web logo.png
S: 497
Madhesia: 11.2 KB  


  www.marine.al
  info@marine.al

  Cel. : +355694024310