KERKOJ TE PUNOJ PART TIME SI VLERSUES I PASURIVE TE PALUJTSHME PASI JAM I LIĒENSUAR,INXHINIER GJEOLOG I LICENSUAR APO SI PERFAQSUES I AUTORIZUAR PER PATENTATDHE MARKAT NE RSH,I LICENSUAR NGA DPPM.KERKOJ TE PUNOJ ME KOHE TE PLOTE SI EKONOMIST I DIPLOMUAR PER FINANCE- KONTABILITET MSC.NJOH PROGRAMET FINANCA 5 DHE ALFA KONTABILITET.FLAS GJUHE TE HUAJA ITALISHT E GREQISHT

Cel. : 0695291520