kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung galaxy S4 19.500 Leke

  Samsung Galaxy S4 punon ne te gjitha rrjetet GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE dhe me cdo lloj karte Plus, Eagle, TMobile apo Vodafon.
  Ne gjendje mjaft te mire, pa gervishtje apo demtime.
  Telefon origjinal i garantuar.

  Cmimi 19 500 lek i diskutuar deri ne cmimin me te mire qe do gjeni.

  Cel 0665605053
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-s4-i9500.jpg
S: 478
Madhesia: 41.4 KB