kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Nikon AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR - $549 - Importuar nga USA

  http://a-store-al.com/index.php?rout...product_id=411

  Cmimi: $549 (Importuar nga USA, ne gjendje te re)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: NIKKOR 85mm micro 1-800x800.jpg
S: 187
Madhesia: 30.5 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.