-Shitet lokal me sip. 78 m2.Ndodhet tek Tirana e re.Cmimi 250.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 32 m2, i ndare ne 2 kate.Kati pare eshte dhene me qera 400 eur/muaj.Eshte me hipoteke dyqan.Ndodhet ne rrugen Mine Peza.Cmimi 200.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 236 m2.Ndodhet ne nje kompleks elitar rezidencial.Eshte me hipoteke.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 20 m2.Ndodhet ne rrugen Fortuz, prane pasticeri Internacional.Cmimi 70.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 60 m2 + 100 m2 verande.Ndodhet perballe me maternitetin e ri.Cmimi 130.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 50 m2 + 50 m2 verande.Ndodhet perballe me maternitetin e ri.Cmimi 90.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 76 m2.Ndodhet tek rruga Budi, buze rruge.Cmimi 170.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 19 m2 + 5 m2 shtese.Ndodhet tek Ali Demi.Cmimi 60.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2 + 10 m2 shtese.Ndodhet tek Ali Demi.Cmimi 120.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 60m2, me 2 dyer xhami.Ndodhet prane Restorant Napolit, tek ambasadat.Cmimi 105.000 eur.

-Shitet ambjent me sip. 100 m2 + 100 verande falas.Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2.Ndodhet ne Kinostudio, tek stacioni i fundit.Me hipoteke.Cmimi 1200 eur/m2.Eshte i dhene me qera 25.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 50 m2.Ndodhet ne rrugen Arkitekt Sinani, 20 m lar rruges Hoxha Tasim.Me hipoteke.Cmimi 1500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip.130 m2.Ndodhet buze rruges Naim Frasheri.Me hipoteke.Cmimi 4000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 52 m2 me hipoteke, ne fakt 76 m2 + 50 m2 verande.Ndodhet tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re.Cmimi 3000 eur/m2 per pjesen me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 95 m2 (ka dhe bodrum 25 m2).Ndodhet tek rruga Irfan Tomini.Cmimi 145.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 16 m2, kati 1, eshte i dhene me qera 60.000 leke/muaj.Shitet se bashku me nje apartament me sip. 78 m2, 2+1, kati 6 i fundit.Ndodhet tek rruga Irfan Tomini, prane shkolles 26 nentori.Cmimi 150.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 15 m2, ne pallat te ri.Ndodhet tek klubi partizani, buze rruge.Me hipoteke.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shitet bodrum me sip. 130 m2.Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.Cmimi 60.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 59 m2, kati 1.Ndodhet ne rrugen Irfan Tomini.Cmimi 1600 eur/m2.

-Shitet ambjent me sip. 250 m2, kati 2.Ndodhet prane pallatit me Shigjeta.Cmimi 400.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2.Ndodhet tek Rr. Barrikadave.Me hipoteke.Cmimi 140.000 eur.
Seferi dt 23/11/2011

-Shitet dyqan me sip. 50 m2.Ndodhet tek Rr. Barrikadave.Me hipoteke.Cmimi 175.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 80 m2.Ndodhet tek Libri Universitar, kati 2.Eshte i dhene me qera me 2000 eur/muaj.Cmimi i shitjes 4500 eur/m2.

-Shitet pub me sip. 480 m2, gjysem bodrum, i pershtatshem dhe per restorant.Izolim akustik me projekt italian, arredim bashkekohor.Eshte me hipoteke.Ndodhet prane Parlamentit.Cmimi 950.000 eur.

-Shitet dyqan gjysem bodrum me sip. 83 m2.Ndodhet prane Kafe Romes buze rruge.Cmimi 240.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 60 m2, kati 2, ndodhet tek rruga elbasanit.Cmimi 3200 euro i diskutueshem.Eshte i dhene me qera 60.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 19.7 m2, kati perdhe me 2 kate brenda 1 kati, me ndricim, tualet, qepene. Ndodhet tek fabrika e qelqit kombinat.
Cmimi 18.500 eur/diskutueshem.

-Shitet dyqan me sip. 25 m2, ndertes 3 kateshe me truall te blere, 2 kate komunikojne me vete, 1 kate eshte me qera 15.000 leke/muaj.Ndodhet tek spitali distrofik.Cmimi 40.000 euro

-Shitet bodrum-apartament me sip. 48 m2.E pershtashme per magazine, dyqan etj.Ndodhet perballe Tajvanit, tek Shallvaret nga mbrapa.Cmimi 40.000 eur.Eshte e dhene me qera me 30.000 leke/muaj.

-Shiten 2 dyqane 40 m2+ 20 m2, te cilat dhe mund te bashkohen, secili me tualet.
Aktualisht dyqani me sip 40 m2 eshte me qera 300 lek/muaj. Jane me hipoteke pallati Ndodhet ne kinostudio afer stacionit te autobusit
Cmimi 1300 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 70 m2, kati 1.Ndodhet tek unaza e re, buze rruge.Me hipoteke.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 130 m2, kati 2.Ndodhet tek unaza e re, buze rruge.Me hipoteke.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shiten garazhe me sip. totale 225 m2.Ndodhen tek unaza e re, buze rruge.Me hipoteke.Cmimi 450 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 116 m2, i ndare ne 2 ambjente.Ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta, buze rruge.Cmimi 5600 eur/m2.

-Shiten dyqane dhe garazhe me sip. te ndryshme.Ndodhen pas ambasades greke.

-Shitet dyqan me sip. 85.5 m2 me hipoteke + 35.5 m2 ne proces legalizimi i miratuar nga KM.Shitet dhe gjysem bodrum me dritare me sip. 120 m2 me hipoteke + 40 m2 20.000 eur.Pjesa siper eshte me qera 1200 eur/muaj.Ndodhet tek Stadiumi Dinamo, buze rruge, me vend parkimi.Cmimi total 500.000 eur.

-Shitet gjysem bodrum me sip. 235 m2.Me hipoteke.Ndodhet tek Materniteti i ri.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2.Ndodhet ne rrugen Siri Kodra.Cmimi 1400 eur/m2.

-Shitet ambjent me sip. 196 m2, 10 m fasade, investim teper modern. Aktualisht eshte me qera 4500 eur/muaj me kontrate 8 vjecare. Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge kryesore. Cmimi i shitjes 950.000 eur.

-Shitet ambjent me sip. 120 m2, 9 m fasade, i ndare ne 2 butik. Aktualisht eshte me qera 4000 eur/muaj me kontrate 10 vjecare. Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge kryesore. Cmimi i shitjes 800.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 27 m2.Ndodhet tek Rr. Barrikadave.Cmimi 100.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 37 m2.Ndodhet tek Rr. Barrikadave.Cmimi 120.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2.Ndodhet ne rrugen e Elbassanit, prane drejtorise se thesarit.Cmimi 200.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 35 m2.Ndodhet ne rrugen Mihal Duri.Cmimi 92.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 100 m2 dhe 102 m2, kati perdhe.Me hipoteke.Ndodhet pas Mondialit.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet restorant me sip. 122 m2+ 40 m2, ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, jepet bashke me pajisje.Cmimi 600.000 euro.

-Shitet dyqan me sip. 79.5 m2, me tualet, kondicioner, aspirim, banak.I pershtatshem per klinike dentare, kurse private, parukeri etj.Ndodhet tek Komuna e Parisit.Cmimi 2000 eur/m2.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 36 m2. Ndodhet tek bulevardi Zhan dark perballe ekspozites shqiperia sot.Cmimi 200.000 euro.E dhene me qera 80.000 lek/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 22.5 m2. Ndodhet tek bulevardi Zhan dark perballe
ekspozites shqiperia sot. Cmimi 130.000 euro.E dhene me qera 55.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 80 m2.Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet bodrum me sip. 83 m2 dhe 100 m2.Ndodhen ne rrugen Myslym Shyri.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shiten 2 dyqane me sip. 40 m2 secili.Ndodhen tek Ministria e Jashtme, buze rruge.Cmimi 160.000 eur secili.

-Shitet dyqan me sip. 21 m2.Ndodhet ne rrugen Fortuz, prane pasticeri Internacional.Cmimi 75.000 eur.

-Shitet bar me sip. 52 m2.Ndodhet prane shkolles Vasil Shanto.Cmimi 160.000 eur.

-Shitet lokal i kompletuar ne menyre moderne me sip. 80 m2 + bodrum me sip. 60 m2 + verande me sip. 70 m2.Ndodhet ne rrugen Margarita Tutulani.Cmimi 220.000 eur.

-Shiten dyqane me sip. 18 m2 me cmim 60.000 eur, 35 m2 me cmim 100.000 eur dhe 43 m2 me cmim 120.000 eur.Ndodhen ne rrugen Vaso Pasha.Punime mjaft cilesore, me qepene elektrike etj.

-Shitet dyqan me sip. 55 m2.Ndodhet ne rrugen e Tregut Elektrik, prane minibashkise.Cmimi 155.000 eur.Eshte me hipoteke dyqan.

-Shiten 2 dyqane me sip. 20 m2 dhe 40 m2, te dhena me qera, me punime gipsi, me tualet, fasade guri.Ndodhen ne Kinostudio, buze rruge.Cmimi 1800 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 70 m2, fasade 5 m, lartesi 5 m.Ndodhet tek ish fusha e zeze.Aktualisht eshte me qera 50.000 leke/muaj.Pa hipoteke.Cmimi 200.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 67 m2.Ndodhet tek fusha e zeze.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 115 m2, kati 4, me 2 tualete.I pershtashem per zyra dhe banim.Eshte me hipoteke.Ndodhet prane RTSH, me pamje nga Inima. Cmimi 2800 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 150 m2.Eshte me aspirim, kondicionim.Aktualisht eshte me qera 3000 eur/muaj.Ndodhet ne rrugen Brigada e 8, bllok.Cmimi 5500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 55 m2, kati perdhe.Ndodhet tek unaza e re.Cmimi 1650 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 143 m2, kati perdhe.Ndodhet tek unaza e re.Cmimi 1600 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 119 m2 (74.5 m2 me hipoteke).Ndodhet tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, tek Kastrati.Cmimi 1300 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 161.7 m2, kati perdhe, lartesi 5 m.Ndodhet ne Tiranen e re, prane Petro Nini.Eshte me hipoteke.Cmimi 3500 eur/m2.
-Shitet lokal i kompletuar me sip. 141 m2, me hipoteke, me 2 kate.Ndodhet tek rruga Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi.Cmimi 290.000 eur.I pershtashem per cdo lloj aktiviteti.

-Shitet bodrum me sip. 250 m2, me hipoteke.Ndodhet ne qender te bllokut.I pershtatshem per bar restorant, pasticeri, etj.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 86 m2 + bodrum me sip. 200 m2, ne pallat te ri.Eshte me hipoteke ne karabina.Ndodhet tek rruga Kongresi i Manastirit, prane Ikedes.Cmimi 300.000 eur.

-Shiten 2 dyqane me sip. 140 m2 dhe 170 m2, kati 1.Ndodhen tek rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta, me pamje nga rruga kryesore.Jane me hipoteke.Cmimi 1800 eur/m2.Mund dhe te bashkohen ne nje te vetem.

-Shitet dyqan me sip. 73 m2 me hipoteke njesi + 60 m2 verande falas e mbyllur me vetrate.Ndodhet perballe institutit te fiskultures, rruga Muhamet Gjollesha.Cmimi 330.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 73 m2 me hipoteke njesi + 72 m2 me hipoteke apartament + 60 m2 verande falas e mbyllur, te cilet mund te bashkohen, pra me sip. totale 145 m2. Ndodhet perballe institutit te fiskultures, rruga Muhamet Gjollesha.Cmimi 435.000 eur

-Shitet dyqan me sip. 175 m2, kati perdhe, 4.7 m i larte.Ndodhet prane diplomat 1, rruga Sulejma Delvina.Cmimi 3000 eur/m2 per pagese me keste, 10 % zbritje per pagese kesh.

-Shitet ambjent me sip. 80 m2, kati 1, per zyra, klinike etj.Ndodhet prane diplomat 1, rruga Sulejma Delvina.Cmimi 1800 eur/m2 per pagese me keste, 10 % zbritje per pagese kesh.

-Shitet dyqan me sip. 73 m2 kati 1 + 100 m2 kati 2.Ndodhet tek rruga e Dibres, buze rruge kryesore.Eshte me hipoteke.Cmimi 380.000 eur.

-Shiten 2 dyqane me sip. 41 m2 te dy.Ndodhen tek rruga e Dibres, buze rruge.

-Shitet bar me sip. 100 m2 + 50 m2 verande.Ndodhet prane maternitetit te ri.cmimi 150.000 eur.

-Shitet dyqan i ri, me sip. 139.1 m2, kati perdhe, me mundesi per ndarje.Ndodhet ne Linze, Dajt.Cmimi 800 eur/m2 pagese kesh, 1200 eur/m2 me keste ose kredi. Perfundojne dhjetor 2012.

-Shitet dyqan i ri, me sip. 233.6 m2, kati perdhe, me mundesi per ndarje.Ndodhet ne Qesarake, Dajt.Cmimi 800 eur/m2 pagese kesh, 1200 eur/m2 me keste ose kredi.Perfundojne dhjetor 2012.


-Shitet dyqan i ri, me sip. 30 m2, 32.3 m2, 43.2 m2, kati perdhe.Ndodhet tek Misto Mame.Cmimi 800 eur/m2 pagese kesh, 1200 eur/m2 me keste ose kredi. Perfundojne dhjetor 2012.

-Shitet dyqan i ri, me sip. 64.8 m2, 65.2 m2, 75.6 m2, 76.2 m2, kati perdhe.Ndodhet tek Astiri, unaza e re.Cmimi 800 eur/m2 pagese kesh, 1200 eur/m2 me keste ose kredi.Perfundojne dhjetor 2012.

-Shitet dyqan i ri, me sip. 34 m2, 42.1 m2, 51.4 m2, 52.3 m2, 53.97 m2, 89 m2, kati perdhe.Ndodhet tek Astiri, unaza e re.Cmimi 1500 eur/m2-2200 eur/m2. Perfundojne dhjetor 2011.

-Shitet bodrum me sip. 60 m2.Ndodhet tek pallatet Agimi, buze rruge.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 58.6 m2 + bodrum me sip. 43 m2.Mund te shiten dhe vec e vec.Ndodhen tek Blv Gjergj Fishta, buze rruge, prane qendres.Cmimi per dyqanin 5500 eur/m2, per bodrumin 2800 eur/m2.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 27 m2, kati perdhe.Ndodhet ne Golem, prane kompleksit Giardino.Me hipoteke.Cmimi 800 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 60 m2, kati perdhe.Ndodhet tek Fresku, rruga e Thesarit.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shitet ambjent biznesi me sip. 56 m2.Ndodhet tek blv Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit, me fasade 7 m, me kondicioner, apsirim, 3 fazor.Cmimi 120.000 eur.Eshte me hipoteke.Eshte e dhene me qera 350 eur/muaj, zyre avokatie per 2 vjet.

-Shitet dyqan me sip. 17.8 m2.Ndodhet tek 9 Kateshet, jo buze rruge.Cmimi 45.000 eur.Eshte me qera 30.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 46 m2.Ndodhet tek rruga e Bogdaneve, prane Samsungut.Me hipoteke.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet restorant me sip. totale 360 m2, ku 60 m2 podrum ku eshte e vendosur kuzhina, 120 m2 kati 1 bar dhe 180 m2 kati 2 restorant.Eshte I arreduar ne menyre teper moderne.Eshte me hipoteke njesi.Ndodhet tek rruga e Elbasanit, prane 7 xhuxhave.Cmimi 600.000 eur.Investim 150.000 eur.(podrum + kati 2 cmim 350.000 eur, kati 1 cmim 280.000 eur)

-Shitet dyqan gjysem bodrum me sip. 40 m2.Ndodhet tek rruga e Durresit, perballe Napolit.Cmimi 65.000 eur.

-Shitet ambjent per zyra me sip. 170 m2, por qe mund te ndahet 120 m2 + 50 m2, kati 2.Me hipoteke.Ndodhet pas 15 kateshit ne pallat te ri.Cmimi 1800 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 78.24 m2 + apartament kati 2.Ndodhen buze rruges Myslym Shyri.Cmimi 650.000 eur.Me hipoteke njesi + apartament.

-Shitet dyqan me sip. 45.3 m2.Ndodhet tek rruga Muhamet Gjollesha, me pamje nga rruga kryesore.Cmimi 115.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 25 m2.Ndodhet tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re.Cmimi 110.000 eur.Eshte i dhene me qera 50.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 201.72 m2.Ndodhet tek unaza e re, buze rruge, prane Alfa bank.Cmimi 1700 eur/m2.

-Shiten 2 dyqane me sip. 100 m2.Ndodhen ne rrugen Reshit Collaku.Cmimi 350.000 eur.

-Shitet dyqan 44 m2, ndodhet ne laprake te kulla e 2 blu, pa hipoteke. Cmimi 1000 eur/m2. ½ bodrum 25000 leke/muaj, i rregulluar, me tualet, me telefon,ndodhet tek digitalb.
Flutura Dema 0672045438, dt 2/11/2011

-Shitet dyqan, kati 1, 53.7 m2 hipoteke.Ndodhet tek drejtoria policise tek pallatet italiane.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 80 m2, kati 2.Ndodhet tek Blv. Zhan D’Ark.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 220 m2, dhene me qera 3000 eur/muaj.Ndodhet tek blloku, prane piceri Eres.Cmimi 3500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 173 m2, me fasade xhami ne 3 ane, me verande.Ndodhet tek Komuna e Parisit.Eshte me hipoteke.Cmimi 2800 eur/m2.

-Shitet bar me sip. 125 m2, teper modern.Ndodhet tek rruga Mahmut Fortuz.Eshte me kontrate sipermarrje.Cmimi 3500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 15 m2 + 25 m2 verande e shfrytezueshme, gjysem e mbuluar, me 2 vende parkimi.Ndodhet buze rruges se re tek Don Bosko.Cmimi 40.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 90 m2.Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.Eshte me hipoteke.Ndodhet ne bulevardin qendror te Librazhdit.Cmimi 13.500.000 leke.

-Shitet dyqan me sip. 75 m2.Ndodhet ne bllok.Eshte me hipoteke.Cmimi 6000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 85 m2.Eshte me hipoteke dyqan.Ndodhet tek Prokuroria, buze rruge.Cmimi 220.000 eur.

-Shitet bar-kafe, ne gjendje pune, 6 vjet aktivitet, me sip. 44 m2.Ndodhet prane Hipotekes se Tiranes.Cmimi 160.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2.Eshte ne gjendje pune.Ndodhet tek rruga Muhamet Gjollesha, jo buze rruge.Cmimi 100.000 eur.

-Shitet ose jepet me qera dyqan gjysem bodrum me sip. 130 m2, prane karburant Selites, buze rruge.Cmimi shitjes 800 eur/m2.Qeraja 40.000 leke/muaj me gjithe biznes.

-Shitet ose jepet me qera dyqan me sip. 15 m2, kati 1 me shkalle.Pa hipoteke.Ndodhet prane karburant Selites, buze rruge.Cmimi i shitjes 1500 eur/m2.Qeraja 15.000 leke/muaj.

-Shitet lokal me sip. 62 m2, ne gjendje pune.Toka e blere.Ndodhet tek rruga Naim Frasheri.Cmimi 230.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 75 m2, me tualet, me fasade xhami ne 2 ane, me hapesire perpara te shfrytezueshme.Ndodhet ne nje bllok rezidencial banimi, tek klubi Partizani.Cmimi 200.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2, me hipoteke.Ndodhet tek ish-stacioni I fundit I Tiranes se Re, buze rruge.Aktualisht eshte I dhene me qera 70.000 leke/muaj.Cmimi 160.000 eur.

-Shitet zyre me sip. 46 m2, kati 2, me orientim veri-perendim, me sistem kondicionimi.Ndodhet perballe Drejtorise se Policise.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 42 m2.Ndodhet tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re, buze rruge.Aktualisht eshte me qera 30.000 leke/muaj.Cmimi 65000 eur.

-Shitet lokal ne gjendje pune me sip. 100 m2 + 150 m2 verande, kati i pare.Shitet se bashku me apartament me sip. 110 m2, kati i dyte.Ndodhen tek Komuna e Parisit.Jane me hipoteke.Cmimi 750.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 70 m2 + 50 m2 verande.Ndodhet tek Don Bosko.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shiten zyra, te ndara ne 2 seksione me nga 62 m2 secila + magazine me sip. 235 m2, lartesi 4 m dhe 2.8 m, me aspirim, kamera sigurie, kondicioner.Ka funksionuar si depo farmaceutike.Jane me hipoteke njesi.Ndodhen ne rrugen Beqir Luga.Cmimi 260.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 37 m2, me lartesi 3.2 m.Ndodhet prane shkolles Vasil Shanto, brezi 2.Cmimi 47.000 eur.Eshte me hipoteke dyqan.

-Shitet bar i kompletuar me sip. 240 m2.Ndodhet pas Gjykates se Rrethit.Cmimi 430.000 eur.

-Shitet lokal me sip. 93 m2 + 90 m2 verande me lulishte.Aktualisht eshte katering me qera 60.000 leke/muaj.Eshte me hipoteke.Ndodhet tek rruga Irfan Tomini, pas shkolles Besnik Sykja.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet bar-restorant-hotel-rezidence-zyra 4 kateshe, me sip. ndertimi 700 m2, ndertuar ne nje truall me sip. 1500 m2.Ndertim dhe arredim extra.Ndodhet ne Sauk, buze rruges nacionale.Cmimi 2 milion eur.

-Shitet apartament me sip. 52 m2, gjysem bodrum, per dyqan, 20 m larg rruges Myslym Shyri, me pamje nga rruga, fasade 10 m ballore dhe 5 fasade anesore, me infrastrukture shume te rregullt.E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Cmimi 140.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 46 m2, me lartesi 3.5 m2, me tualet, i rregulluar, ne pallat te ri.Eshte me hipoteke.Ndodhet sa kalon Vizion Plus, Don Bosko, buze rruge.Cmimi 1600 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 120 m2 totale, kati 1 me sip. 80 m2 dhe kati 2 me sip. 40 m2.Cmimi 150.000 eur.Shitet dyqan me sip. 65 m2.Cmimi 75.000 eur.Shitet dyqan me sip. 420 m2.Cmimi 265.000 eur.Ndodhen ne rrugen Jordan Misja.

-Shitet gurore me sip. 10 ha.Ndodhet 38 km larg portit te Durresit.Cmimi 110.000 eur.

-Shitet dyqan i ri me sip. 60 m2, kati 2.Aktualisht eshte dhene me qera 60.000 leke/muaj.Ndodhet tek rruga e Elbasanit, prane ish Drejtorise se Tatimeve.Cmimi 3500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 32.1 m2, kati 1.Pa hipoteke.Ndodhet tek Vizion +, Don Bosko.Eshte i kompletuar si restorant.Cmimi 2500 eur/m2 i kompletuar, 2400 eur/m2 bosh.

-Shitet apartament ekzistues, me sip. 102 m2, kati 2, i pershtatshem per zyra klinika etj.Ndodhet ne bllok, tek rruga Brigada 8.Cmimi 1400 eur/m2.

-Shitet bar me sip. 66 m2 + 80 m2 verande.Ndodhet tek rruga Muhamet Gjollesha.Cmimi 220.000 eur.

-Shitet bodrum me sip. 146 m2.Ndodhet tek kopshti zoologjik.Cmimi 800 eur/m2.Eshte me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 32 m2 + 8 m2 shtese.Ndodhet tek blloku i ambasadave, pas restorant Napoli.Cmimi 2000 eur/m2.Aktualisht eshte me qera 20.000 leke/muaj.

-Shitet bodrum.Ndodhet tek Shallvaret.Cmimi 12000 eur.

-Shiten dyqane me sip. te ndryshme me cmimi 1000 eur/m2.Jane ne faze ndertimi.Ndodhen tek Misto Mame.Shiten dhe parking i hapur ose i mbyllur me sip. 16-24 m2 me cmimi 250 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 60 m2.Ndodhet buze rruges Abdyl Frasheri.Cmimi 4500 eur/m2.Eshte me hipoteke.

-Shitet godine 4-kateshe me sip. ndertimi 700 m2, 3 hyrje te kompletuara, 2 kate sherbime.Me shkalle dhe ashensor, dokumenta te rregullta.Aktualisht eshte e dhene me qera me 2000 eur/muaj.Ndodhet ne rrugen Siri Kodra.Cmimi i shitjes 320.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 35 m2, kati 1.Pa hipoteke.Ndodhet pas Fakultetit te Shkencave te Natyres.Cmimi 70.000 eur.

-Shitet dyqan gjysem bodrum me sip. 250 m2.Ndodhet ne Durres, prane Blue Star.Pa hipoteke.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shitet lokal me sip. 300 m2, me verande.(54 m2 me hipoteke, 73 m2 proces legalizimi)Ndodhet ne Qytet Studenti, rruga Budi.Kompletim ne menyre bashkekohore.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet qender interneti me sip. 120 m2.(50 m2 me hipoteke)Aktualisht eshte me qera me 1000 eur/muaj.Ndodhet ne Qytet Studenti, rruga Budi.Cmimi i shitjes 2000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 26 m2 + 6 m2 depo.Ndodhet tek Vasil Shanto, prane KESH.Eshte me hipoteke.Cmimi 1000 eur/m2.

-Shitet dyqan gjysem bodrum me sip. 47.4 m2.Ndodhet ne rrugen Ndre Mjeda, prane Condor Center.Eshte me hipoteke.Cmimi 850 eur/m2.

-Shitet dyqan ne pallat te ri me sip. 20 m2, (24 m2 + verande), me tualet.Ndodhet pas Postes 8, rrugica e Petro Ninit.Eshte me hipoteke dyqan.Cmimi 50.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 122 m2.Ndodhet tek gjimnazi Ismail Qemali.Cmimi 2500 eur/m2.

-Shitet ambjent me sip. 118 m2, me lartesi 3-5 m.I pershtatshem per bar, restorant etj.Ndodhet tek shkolla e Baletit.Cmimi 900 eur/m2.Eshte me hipoteke ne karabina.

-Shitet bar-bilardo me sip. 170 m2.Ndodhet tek Pazari i Ri.Cmimi 2500 eur/m2.Eshte me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2, me tualet.Ndodhet tek Komuna e Parisit.Eshte me hipoteke.Cmimi 1500 eur/m2.

-Shitet bar-kafe me sip. 91.6 m2. Ndodhet tek Rr. Elbasanit prane parkut Kombtar.Eshte me hipoteke. Cmimi 3000 euro/m2

-Shiten dyqane me siperfaqe te ndryshme ne qender te Qytet Studentit me xhiro dhe biznes te ngritur.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shitet dyqanme sip.28 m2+ nje verande e shfrytezushme me sip.17 m2. Me hipoteke i gjithe dyqani bashke me veranden.eshte i pajisur me sistem kondicionimi, tualet modern, sistem ndricimi i kohes se fundit, me dy boliera, me sistem qe siguron drita uje 24 ore, me qepen te motorizuar , tende dhe reklame. Dyqani momentalisht eshte parukeri i pajisur me pajisje moderne te kohes se fundit. Ne te perfshihen: 2 poltrona, 2 pasqyra te mobiluara, 1 lavatest, 1 krevat estetike e masazhi me motor, 1 vitrine me xham e mobiluar, 1 kolltuk tresh, tharese flokesh me rezistence, ndarese decorative, pajisje te ndryshme per estetike, manikyre dhe pedikyre etj.Dyqani ndodhet te Komuna e Parisit.Cmimi 55.000 euro. Pajisjet e parukerise shiten 1.000 euro.

-Shitet ambjent me sip. 142.4 m2 + 16 m2 verande falas.Aktualisht eshte me qera 100.000 leke/muaj.Eshte me hipoteke.Ndodhet tek Blv. Zogu I.Cmimi 2300 eur/m2.

-Shitet bar-kafe me sip. 38 m2.Aktualisht eshte me qera 30.000 leke/muaj.Pa hipoteke.Ndodhet tek NSHARAK.Cmimi 68.000 eur.

-Shitet Bar-Restaurant me sip.82 m2, ne gjendje pune.Ndodhet tek st. Dinamo ngjitur me konsultoren e femijeve.Eshte me dokumenta te rregullta.
Cmimi 250.000 euro.

-Shitet dyqan me sip. 37 m2, bodrum. Ndodhet tek ura e Tabakeve ne nje vile me 4 kate teper moderne Cmimi 160.000 euro.

-Shitet garazh me sip. 60 m2.I pershtatshem per 3 makina, mund te perdoret dhe per biznes.Ndodhet tek rruga Perlat Rexhepi.Cmimi 700 eur/m2.

-Shiten 6 dyqane me nje sip trualli prej 800 m2. Ndodhet tek Qyteti i Studentit Cmimi 2.4 milion euro.

-Shitet dyqan me sip. 103 m2 +140 m2 verande qe eshte ne pronesi.Ndodhet tek TVSH.Cmimi per 103 m2 eshte 3800 eur/m2 kurse per 140 m2 1300 eur/m2.

-Shiten ambjente me sip. 145m2 dhe 150 m2. Ndodhen ne nje kompleks mjaft te bukur prane parkut te autobuzave.Kane pamje nga rruga. Jane me hipoteke.Cmimi 4000 euro/m2.

-Shitet dyqan me sip.35 m2 me dy ambjente, kati I pare. Me dy tualete me telefon, kondicioner, internet.Nddhet tek rr. Dervish Hima mbrapa Stadiumit Qemal Stafa.Cmimi 3500 euro/m2 I diskutueshem

-Shitet dyqan me sip. 230 m2, lartesi 3 m, me tualet. Ndodhet prane Eleonores. Cmimi 1000 eur/m2.

-Shiten dyqane me sip. 25-50 m2 kati i pare. Ndodhet mbrapa Kolegjit Kristal. Me hipoteke. Cmimi 1100 euro/m2

-Shiten dyqane me sip.24-58 m2. Ndodhen ne Yzberisht. Cmimi 800 euro/m2. Jane pa hipoteke

-Shiten lokale me sip. 22-330 m2.Ndodhen tek Liqeni i Thate.Cmimi okazion nga 2000 eur/m2 ne 950 eur/m2.

-Shitet lokal.Ndodhet ne Durres, prane Bashkise.Cmimi okazion nga 2000 eur/m2 ne 1000 eur/m2.

-Shitet restorant gjysem bodrum me sip. 83.4 m2 + 100 m2 verande.Ndodhet ne Blv. Zhan D’Ark ne qender, buze rruge kryesore.Cmimi 350.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 25 m2, me tualet, kondicioner, frigorifer-banak, rafte minimarketi, te gjitha te reja.I pershtatshem per zyra projektimi, avokatie etj.Ndodhet prane Gjykates se Rrethit.Cmimi okazion 2800 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2, 1 m i lart nga toka, tualet.Eshte me hipoteke.(apartament)Ndodhet tek rruga e Kavajes.Aktualisht eshte permanent, leshuar me qera 40.000 leke ne muaj.Cmimi 135.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 50 m2, gjysem bodrum me dritare.Aktualisht eshte market.Ndodhet tek rruga e Kavajes.Cmimi 95.000 eur.Eshte me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 23 m2 me hipoteke, ne fakt 27 m2, me punime teper cilesore, lartesi 3.5 m, me tualet.Ndodhet buze rruges Bardhyl, prane spitalit infektiv.Cmimi 110.000 eur.Eshte me hipoteke.

-Shitet ambjent me sip. 430 m2, nga ku 300 m2 eshte bodrum me lartesi 3.5 m dhe 130 m2 dyqan.Jane me hipoteke.Komunikojne me shkalle nga brenda.Ndodhet tek Bogdanet.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet garazh me sip. 40 m2.Ndodhet ne rrugen Perlat Rexhepi.Cmimi 30.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 74 m2.Ndodhet buze rruges Sadik Petrela.Cmimi 115.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 35 m2. Ndodhen tek Rr. Barrikadave.Cmimi 120.000 euro te diskutueshem.

-Shitet dyqan me sip. 115 m2, nga ku 48 m2 eshte verande.Ndodhet tek Astiri, 400-500 m larg rruges kryesore.Eshte me kontrate sipermarrje.Cmimi 175.000 eur.

-Shitet bar-restorant me sip. 70 m2 + 100 m2 verande.Ndodhet ndermjet Gjykates se Rrethit dhe rruges Myslym Shyri.Cmimi 4000 eur/m2, veranda falas.Eshte me hipoteke.

-Shitet bar-kafe me sip. 111 m2, nga ku 71 m2 eshte e kompletuar dhe 40 m2 eshte bosh + 25 m2 verande perpara dhe 10 m2 verande pas.Ndodhet perballe Diplomat 2.Eshte me hipoteke.Cmimi 350.000 eur.

-Shitet dyqan me sip.45 m2, kati i pare. Ndodhet tek Xhamia e Tabakeve, pallat i ri.Cmimi 90.000 euro i diskutueshem

-Shitet dyqan supermarket me sip. 37 m2.Ndodhet perballe KESH.Cmimi 3000 eur/m2.
-Shitet dyqan me sip.100 m2.Ndodhet tek rr.Teleferikut tek Fresku. Ka punime teper cilesore. Cmimi 1200 euro/m2

-Shitet dyqan me sip. 46.3 m2.Ka 7 m fasade ballore me xham dhe 7 m fasade anesore me mur, ka dhe nje lulishte te shfrytezueshme perpara.Ndodhe tek Irfan Tomini, prane shkolles 26 nentori.Eshte me hipoteke.Cmimi 600 eur/m2.

-Shitet apartament 1+1, me sip.59 m2, kati i pare i pershtatshem per dyqan.Ndodhet mbrapa Taci oil, me nje tualet. Cmimi 1700 euro/m2

-Shitet dyqan me sip.120 m2+ 40 m2, kati i dyte. Ndodhet tek ish-kinema 17 Nentori rr.Barrikadave ngjitur me farmacine, pallati i Fatos Pustines.
Cmimi 420.000 euro .

-Shitet dyqan me sip.190 m2. Ndodhet ne qendren tregtare “City Center”, ne Korce.Cmimi 2700 euro/m2. Cmimi ne total 513.000 euro.

-Shitet dyqan duplex me sip. 44 m2 me dokumenta, aktulisht 85 m2.Ndodhet tek kompleksi Dinamo, me pamje nga rruga kryesore, ka vend parkimi.Cmimi 3000 eur/m2.Aktualisht eshte e dhene me qera 350 eur/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 201.5 m2.Me punime extra, me hipoteke, aspirator, sistem kondicionimi, xham tripleks.Cmimi 2000 eur/m2.
Dyqan me sip. 91.5 m2, kati 2 punime extra, me hipoteke, aspirator, sistem kondicionimi, xham tripleks.Cmimi 1500 eur/m2.
Mund te behen dhe nje ambjent.Ndodhen tek teleferiku.

-Shitet dyqan me sip. 35 m2, me tualet.Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, me pamje nga rruga kryesore.Me hipoteke.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 20 m2.Ndodhet tek rruga Budi.Cmimi 2500 eur/m2.Eshte me hipoteke dyqan.

-Shitet dyqan me sip. 32 m2.Ndodhet prane Gjykates se Rrethit.Cmimi 135.000 eur i diskutueshem.Eshte i dhene me qera 50.000 leke/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 40 m2, ideuar per bar, ndare ne 2 kate, ambjent me lulishte per shfrytezim.Ndodhet tek kompleksi Grand, rruga Budi, prane shkolles Osman Myderizi.Cmimi 2500 eur/m2.Eshte me hipoteke.

-Shitet ambjent me sip. 336 m2, kati 1, me 4.6 m lartesi.E pershtatshme per zyra, banke, bar, restorant, klinike, etj.Eshte me hipoteke.Cmimi 3000 eur/m2.Ndodhet prane sheshit Avni Rustemi.

-Shitet ambjent me sip. 103.2 m2, kati 1, me 5 m lartesi.E pershtatshme per zyra, banke, bar, restorant, klinike, etj.Eshte me hipoteke.Cmimi 3000 eur/m2.Ndodhet prane sheshit Avni Rustemi.

-Shitet dyqan me sip. 51 m2, kati 1.Ndodhet tek rruga Myslym Shyri.Cmimi 2500 eur/m2.Eshte me hipoteke.

-Shitet ambjent me sip. 90 m2, kati 1, pallat ekzistues, me hipoteke, ka tre fazor.Ndodhet ne kryqezimin midis rruges Myslym Shyri dhe Muhamet Gjollesha.Cmimi 1300 eur/m2.I pershtatshem per punishte embelsirash etj.

-Shitet apartament me sip. 50 m2, kati 1.Ndodhet tek Blv.Gjergj Fishta, perballe Gjykates se Rrethit, buze rruge.Cmimi 1800 eur/m2.I pershtatshem per biznes.Eshte me hipoteke.

-Shitet klinike dentare me sip. 61 m2, kati 1.Ndodhet ne rrugen e Elbasanit, jo buze rruge.Cmimi 185.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 75 m2, kati 1, me tavane te varur.Ndodhet pas parkut te autobuzave.Cmimi 900 eur/m2.Pa hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 66 m2, me fasade xhami, lartesi 4 m, tualet.Ndodhet tek Komuna e Parisit, buze rruge.Cmimi 3000 eur/m2.(2750 eur/m2)Mund te shitet dhe me nje bodrum me sip. 150 m2 me cmim 600 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 96 m2.Ndodhet tek ish-stacioni i fundit i Tiranes se re.Eshte me hipoteke.Cmimi 210.000 eur.

-Shitet ambjent me sip. 216 m2, mund te ndahet dhe ne 2 pjese.Ndodhet tek rruga e Kavajes, 15 m larg rruges kryesore.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 50 m2.Ndodhet tek lokal Fresku, ne rruge kryesore.Eshte me hipoteke.Cmimi 1500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2, 4.5 m i larte.Eshte me hipoteke.Ndodhet ne nje kompleks prane viles Gold.Cmimi 1500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 25 m2, ka dhe nje tualet shtese.Ndodhet ne rrugen Mihal Duri.Cmimi 50.000 eur i diskutueshem.

-Shitet dyqan me sip. 87 m2. Ndodhet tek Ardeno. Cmimi 850 euro /m2 Okazion.

-Shitet bar teper modern me sip. 170 m2.Ndodhet prane Lion Park, te Parku Kombetar.Cmimi 2500 eur/m2, i diskutueshem.

-Shitet dyqan me sip.57.5 m2, me cmim 3000 euro/m2 i diskutueshem. Ndodhet tek sheshi willson tek qendra olimpik.

-Shitet lokal me sip. 171 m2.Shitet bashke me biznes brenda, me hipoteke.Ndodhet perballe me ekspoziten te blv. Bajram curri .Cmimi 700.000 euro i diskutueshem.

-Shiten dy dyqane ngjitur me njera tjetren gjysem bodrum nga 27 m2. Aktualisht jane garsoniere me qera per banim.Ndodhen prane Kristal Center.Cmimi 1000 euro/m2 i diskutueshem.

-Shitet dyqan me sip. 297 m2, me cmim 1500 eur/m2, e pershtatshme per super market, bar, restorant etj.Ndodhet prane ambasades amerikane, tek parku kombetar, ne nje bllok rezidencial banimi.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 356 m2, me cmim 1500 eur/m2, e pershtatshme per super market, bar, restorant, shtepi botuese etj.Ndodhet prane ambasades amerikane, tek parku kombetar, ne nje bllok rezidencial banimi.Me hipoteke.

-Shitet palester me sip. 641 m2, me cmim 1000 eur/m2.Ndodhet prane ambasades amerikane, tek parku kombetar, ne nje bllok rezidencial banimi.Me hipoteke.

-Shitet bodrum me sip. 305 m2.Cmimi 600 eur/m2. Ndodhet prane ambasades amerikane, tek parku kombetar, ne nje bllok rezidencial banimi.Me hipoteke.

-Shitet garazh me sip. 37 m2.Cmimi 600 eur/m2. Ndodhet prane ambasades amerikane, tek parku kombetar, ne nje bllok rezidencial banimi.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 38.5 me hipoteke (46 m2).Ndodhet tek Tirana e Re, prane Petro Ninit.Cmimi 170000 eur.

-Shitet lokal me sip.71 m2, kati i pare me dy dalje, eshte i kompletuar shitet bashke me biznese , aktualisht eshte me qera 70000 leke/muaj, ka nje lartesi prej 3.8 m. Eshte me hipoteke. Ndodhet tek shkolla Partizani tek kryqezimi i rr. Riza Cerova me rr. 4 Deshmoret.Cmimi 195000 eur ose mund te kembehet me dyqan me cmim 100.000 euro pjesa tjeter leke.

-Shitet dyqan kati 2, me sip. 35 m2 me hipoteke (aktuale 42 m2)Ndodhet tek ish-parku i autobuzave, rruga e Kavajes.Cmimi 105.000 eur.I pershtatshem per biznese te ndryshem.

-Shitet dyqan me sip. 136 m2 me hipoteke, gjithsej 152 m2.Ndodhet tek Pazari i ri ne qender, zona tregtare.Cmimi 6500 eur/m2.Eshte me qera 2 mil lek te vjetra ne muaj.

-Shiten ambjente sherbimi ose jepen me qera me sip. 100 m2, kati 1, me skaner sigurie, zyra pritje dhe sherbimi, tualete.Hyrja e ashensorit dhe tualetet jane te parashikuara dhe per personat antikapate.Kati 2 eshte me sip. 420 m2 dhe komunikon me katin e pare me ashensor te posacem dhe me shkalle kembesoresh.Kati 2 eshte i perbere nga ambjente kryesisht me ndarje elastike prej xhami si: zyra, salla leksionesh, ambjente sherbimi, kuzhine, tualete etj.Objekti eshte me sistem ajri te kondicionuar, furnizim automatik te energjise dhe ujit ne rast nderprerjeje, punime rifiniture me kualitete te larta.Eshte i pershtatshem per banka, universitete, klinika mjekesore etj.Ndodhet tek Tirana e Re.Cmimi i qerase eshte 7500 eur/muaj.Cmimi i shitjes eshte 1.450.000 eur.Per arredimin e ketij ambjenti eshte bere nje investim prej 400.000 paundesh nga nje kompani angleze.
Ketij objekti mund ti bashkangjitet dhe nje garazh me sip. 66 m2 per 2 makina si dhe nje magazine me cmim 50.000 eur.Te gjitha jane me hipoteke.
Ka nje ambjent zyre me sip. 100 m2 me qera pa pagese.

-Shitet klinike me keto te dhena :
Objekti , eshte marr leja, projektuar dhe ndertuar per klinike
Siperfaqja e tokes 500 m2
Siperfaqja e ndertimit 5+1 kat nentoke, gjithsej 6 kate nga 300 m2 kati
Ndodhet ne nje vend, mjaft te pershtatshem ku 30-40 % e klienteles sigurohen nga spitali
Eshte ndertuar me keto parametra:
-Ndertimi 75 % i mbaruar
-Ka ashensor te montuar, me dimesion 210 x 160 per shtreter
-Instalimet elektrike dhe hidraulike jane te perfunduara
-Sistemi i ngohjes dhe i ftohjes i montuar. Me sistem qendror
-90% e materialeve jane ne objekt, gati per montim
-Eshte i hipotekuar ne karabina sipas ligjit me certifikata per cdo kat nga 300 m2
-Jane marr te gjitha licensat ne Ministrine e Shendetit (Profesionale labo0rator mjekesor etj)
-Eshte regjistruar ne tatime me nr. nipti etjPrane kesaj ndertese, ngjitur me te eshte dhe nje truall qe ndertohet me siperfaqe 8000 m2, me dy kate nen toke dhe pese mbi toke me studim. Leja do nxirret vet nga bleresi.Cmimi eshte per objektin 4.5 milion euro , nga te cilat 3.5 milion euro cash dhe 1 milion euro mbas marrjes se certifikates se pronesise. Cmimi i tokes 800 euro/m2
Ndodhet tek spitali “ Nene Tereza” me dalje dhe ne rr. Bardhyl

-Shiten ose jepen me qera ambjente sherbimi me sip. 1865 m2, te ndara ne 2 kate.Ndodhen ne qender te Durresit.Cmimi i qerase 7000 eur/muaj.Cmimi i shitjes per katin mbi toke eshte 2000 eur/m2, per katin nentoke eshte 1000 eur/m2.

-Shiten ambjente me sip. 1700 m2 banim dhe 677 m2 lokale sherbimi. Apartamentet jane 1+1, 2+1, 3+1 me sip. 88-139 m2 me pamje lindje dhe perendim.Eshte pallat i paperfunduar.Ndodhen ne Dajt.Cmimi i apartamenteve eshte 750 eur/m2, lokal kati perdhe 1500 eur/m2 dhe lokal kati nentoke 1000 eur/m2.

-Shiten ose jepen me qera ambjente sherbimi me sip. 386.34 m2, te ndara ne 2 kate.Ndodhen prane Muzeut, ne Durres.Cmimi i qerase 5eur/m2.Cmimi i shitjes per katin mbi toke eshte 2000 eur/m2.

-Shiten ambiente sherbimi me sip. 650 m2.Jane ne katin nentoke.Ndodhen ne Kombinat.Cmimi 900 eur/m2.

-Shiten ambiente sherbimi me sip 392.73 m2 nga te cilat 97.1 m2 ndodhen ne katin perdhe dhe 285.63 ndodhen pjeserisht ne katin perdhe dhe pjeserisht ne katin e pare.Ndodhen tek Liqeni i Thate.Cmimi 2000 eur/m2.

-Shiten ose jepen me qera ambiente sherbimi me sip. 1655 m2.Muret jane me dopio tulle me materiale termoizolues ne mes.Me dalje dhe shkalle emergjence.Ndodhet ne qender te Durresit.Cmimi i qerase 5500 eur/muaj ndersa cmimi i shitjes 1500 eur/m2.

-Shiten ambiente sherbimi me sip. 410.97 m2 ne katin nentoke dhe 335.3 m2 ne katin perdhe.Ndodhen tek sheshi Avni Rustemi.Cmimi 2500 eur/m2 kati mbi toke dhe 1500 eur/m2 kati nentoke.

-Shitet lokal me sip. 100 m2, gjysem bodrum.Ndodhet tek rruga Dora Distria.Aktualisht eshte me qera 300 eur/muaj.Cmimi 150.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 61.5 m2, e ndare ne 2 dyqane.Ndodhet tek Medreseja, buze rruge.Aktualisht eshte me qera 1000 eur/muaj me kontrate 20 vjecare.Shitet me cmim 5000 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip.55 m2.Me dokumenta te rregullta .Ndodhet tek rr. Bardhyl, aktualisht eshte bar-kafe.Cmimi 12 milion leke.

-Shitet dyqan me sip. 38 m2.Ndodhet tek rruga Osman Myderizi, kryqezim i rruges Medar Shtylla, pas parkut te Delegacioneve.Cmimi 1500 eur/m2.

-Shitet dyqan me sip. 18 m2.Ndodhet tek ish-stacioni i fundit i Tiranes se re, me pamje nga rruga kryesore.Cmimi 45.000 eur.Eshte me hipoteke dyqan.

-Shitet kazino, rulete e kompletuar me te gjitha, kati 1, me sip. 200 m2, me nje investim prej 100.000 eur, me nje xhiro te kenaqshme.Ndodhet tek Mali Robit.Cmimi 350.000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 100 m2, kati 2, me nje investim mjaft te mire.Ndodhet ne qender, ne fillim te rruges Myslym Shyri.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shitet ambjent me sip. totale 140 m2, brenda 47 m2 me cmim 2500 eur/m2 dhe jashte me sip. 93 m2 me cmim 1250 eur/m2, kati 7 + 2 garazhde me cmim 50.000 eur te dy.Ndodhen ne rrugen Myslym Shyri.

-Shitet dyqan me sip. 180 m2, kati 1.Ndodhet tek Unaza e Re, buze rruge.Cmimi 3000 euro/m2.

-Shitet dyqan, me sip.200 m2,kati i dyte.Mund edhe te ndahet.Ndodhet tek Unaza e Re.Cmimi 1600 euro/m2

-Shitet dyqan, kati i trete. Ndodhet tek Unaza e Re. Cmimi 1200 euro/m2

-Shitet restorant me sip. 94.5 m2 me hipoteke, por eshte 115 m2 reale + 60 m2 verande.Ndodhet ne rrugen Sami Frasheri.Cmimi 270.000 eur.

-Lokal ne hyrje te qytetit nxenesve, prane tregut ushqimor. me sip.84 m2, e pershtatshme per dyqan ushqimor dhe magazine ushqimore. cmimi 100.000 euro.

-Lokal ne rrugen e juridikut me sip. 42 m2,cmimi 3200 euro/m2 (i diskutueshem).Ndodhet te rruga Perlat Rexhepi.Aktualisht eshte parukeri “Semi” me qera 500 eur ne muaj.I zoti eshte ne Greqi.

-Lokal te shkolla e Baletit me sip. 75 m2,cmimi 2000 euro/m2.Eshte I hipotekuar te hotel Pike Loti.

-Shitet hyrje te Piceri Era me sip. 78 m2, kati i 2, e pershtatshme per zyra.Cmimi 130000 euro.Ose jepet me qera 450 euro.

-Shitet dyqan 17.3 m2 + 15 m2 verande buze rruge.Ndodhet te rruga Brigada e 8, te blloku.Aktualisht eshte butik me qera 650 euro ne muaj.Eshte pallat I vjeter 5 katesh.Afer restorant VIVAS.Shitet 130 000 euro.

-Shitet dyqan te Kolegji Kristal me sip.220 m2, me lartesi 3.7 m, me hyrje ne 2 ane, kati i 2 nga rruga para dhe kati i 1 nga sheshi.Cmimi 1750 eur/m2.
Hipoteka ne proces perfundimi.

-Shitet dyqan te Kolegji Kristal me sip. 53 m2 dhe 30 m2 verande.Kati i 1. Cmimi 1750 eur/m2.Veranda eshte pa lek.Hipoteka ne proces perfundimi.

-Shitet dyqan I ri me sip. 60 m2.Ndodhet tek ish parku I autobuzave, qendra Condor Center, kati 2.Aktualisht eshte me qera 500 euro ne muaj.Cmimi 155000 euro.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip 22.5 m2, 2.5 m2 eshte siperfaqe e perbashket, me tualet.Cmimi 42000 eur, i padiskutueshem.Ndodhet perballe ish-ambasades Jugosllave., jo ne rruge kryesore.

-Shiten dyqane me cmim 900 eur/m2 pas fabrikes se birres.

-Shiten dyqane ne kat te 1 dhe 2, ne nje vend mjaft te preferuar te Tiranes me siperfaqe te ndryshme dhe cmim okazion,prane parkut kombetar.

-Shitet dyqan buze rruge, me sip. 25 m2, e ndare ne 2 kate. 12.5 m2 kati 1 me hipoteke dhe 12.5 m2 kati 2, i rregulluar, me 2 kondicioner.Ndodhet ne Blv. Zhan D’Ark nga ana e bllokut, buze rruge.Cmimi 130 000 eur.

-Shitet lokal te rruga e Elbasanit, prane Parkut Kombetar.Kati 2 me sip. 100 m2,aktualisht eshte me qera 100 000 leke ne muaj, me hipoteke, cmimi 2800 eur/m2.Ose mund te shitet sebashku me katin e pare me sip 130 m2, me cmim 2500 eur/m2.

-Shitet dyqan te BRRYLI me sip 110 m2, me hipoteke, buze rruge , kati 1, cmimi 1700 euro. (I diskutueshem)

-Shitet dyqan te BRRYLI me sip 70 m2, me hipoteke, buze rruge , kati 1, cmimi 1700 euro. (I diskutueshem)

-Shiten dyqane ne nje pallat te ri me sip. 42 m2, 52 m2 dhe 54 m2, kati 1.
Lartesia 5 m.Jane te pershtatshme dhe per zyra.Jane me dopjo xham struktural, me tualet brenda secila.Dyqani me sip. 42 m2 aktualisht eshte me qera 300 eur ne muaj.Cmimi i shitjes 2500 eur/m2.Jane me hipoteke.
Ndodhen tek Brryli, 15-20 m nga rruga kryesore.

-Shiten dyqane ne nje pallat te ri me sip. 45 m2 dhe 75 m2 , kati 2, me lartesi 5 m.Jane te pershtatshme dhe per zyra.Jane me dopjo xham structural, me tualet brenda secila.Cmimi 2500 eur/m2.Jane me hipoteke.
Ndodhen tek Brryli, 15-20 m nga rruga kryesore.

-Shitet internet-kafe, gjysem bodrum me sip. 90 m2.Cmimi 350.000 eur.Ndodhet Tirana e re, rruga Sulejman Delvina.Me hipoteke.Jepet dhe me klering me apartamente.

-Shitet dyqan te Bajram Curri, sip 40m2, cmimi 58000 euro, ambjenti i jashtem me sip 100 m2 eshte pjese funksionale e dyqanit.

-Shitet dyqan me sip. 185.09 m2, kati 1, me nje projekt shume te bukur, me verande 60 m2 falas (eshte ne pronesi te dyqanit).Ndodhet te “Kodra e Diellit”, te Kopshti Botanik, prane nje kompleksi rezidencial shume te bukur.Cmimi 2000 eur/m2.Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

-Shitet Bar me sip. 197 m2.Ndodhet tek Shallvaret ne qender, biznes I ngritur qe ne vitin 1996.Cmimi 370 000 eur.
-Shitet bar me sip. 68 m2.Ndodhet ne rrugen Qemal Stafa, buze rruge, ne nje pozicion te pershtatshem.Cmimi 160 000 eur.

-Shitet dyqan me sip. 30 m2.Cmimi 2800 eur/m2.Ndodhet tek kompleksi Kristal.

-Shitet dyqan me sip. 250 m2.E pershtatshme per palester, kopesht, fondacion etj.Cmimi 1500 eur/m2.Ndodhet ne Qytet Studenti.

-Shitet dyqan me sip. 128 m2, kati 2.E pershtatshme per lokal, klinike, salon bukurie etj.Cmimi 2500 eur/m2.Ndodhet tek rruga Myslym Shyri.

-Shitet dyqan me sip. 70 m2.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhet ne qender te Kamzes.

-Shitet salle pokeri me sip. 280 m2 faktike, por me certifikate pronesie eshte 258.2 m2.Cmimi 3500 eur/m2, vetem pjesa me hipoteke.Funksionon si salle pokeri teper lulsoze, bar dhe skene e improvizuar per muzike live, ka ambjente kuzhine me te gjitha paisjet, tualete per te 2-ja gjinite, ka nje foni te shkelqyer, aspirim dhe kondicionim qendror, arredim te kohes, ka nje izolim kundra zhurmave sipas parametrave te kerkuara.Ndodhet tek blloku.
Eshte ne gjendje pune dhe e leshuar me qera 5000 eur/muaj, te cilen mund ta lini ne kete gjendje me qera ose ta menaxhoni vet.Qeramarresi perfiton 8 mije euro perqindje fitimi ne muaj.

-Shitet dyqan me sip. 24 m2, aktualisht eshte kancelari.Cmimi 50.000 eur.Ndodhet prane Fakultetit Ekonomik tek Lion Parku, prane pishave.
Eshte e pershtatshme per zyre, studio, parukeri etj.Me hipoteke.

-Shitet dyqan ne rruge kryesore.sip 36 m2.Cmimi 80 mije euro.Ndodhet te kompleksi “Dinamo”.

-Shitet lokal, ne qender te Korces,ne bulevard.Sip.200 m2.Eshte me hipoteke dhe figuron si dyqan(njesi).Sip eshte 100 % e shfrytezueshme.Eshte dyqan i hapur,me fasada te gjera,me verande 80 m2,me lartesi optimale.Aktualisht funksionon si restorant.Cmimi 3500 euro/m2.

-Shiten 2 dyqane me sip. 32 m2 secili, kati 1.Kane mundesi bashkimi.Cmimi 1600 eur/m2.Ndodhen tek Komuna e Parisit, prane EHV.

-Shitet dyqan ,aktualisht bar-bilardo,sip.65 m2.Shitet me gjithe aktivitet.Cmimi 2000 euro/m2.Ndodhet te rr. “Mine Peza”.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip. 250 m2, kati 1, me cmim 8000 eur/m2.Aktualisht eshte e dhene me qera me kontrate 10-vjecare per nje banke me cmim 4500 eur/muaj.Ndodhet tek Blloku.

-Shitet ose jepet me qera dyqan me sip 44 m2(perfshin dhe 40 m2 sheshpushim).Cmimi i shitjes 1400 euro /m2 i diskutueshem ose cmimi i qerase 25 000 leke ne muaj.Ndodhet pas Piceri Eres.

-Shitet bar-kafe e kompletuar mjaft mire, me sip. 58 m2, me kondicionim, aspirim.Cmimi 3000 eur/m2.Ndodhet tek Juridiku.Me hipoteke dyqan.

-Shitet dyqan me sip. 70 m2, kati 1 pak e ngritur.E pershtatshme per klinike, zyre etj.Cmimi 2700 eur/m2.Ndodhet tek rruga e Durresit, ne rruge kryesore.

-Shitet dyqan me sip. 47 m2, kati 1, me 7 m2 verande.Cmimi 130000 eur.Ndodhet tek stacioni i trenit.

-Shitet bar-kafe i kompletuar me sip. 60 m2.aktualisht eshte i dhene me qera.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet tek ish parku i autobuzave.

-Shitet bar me sip. 135 m2.Cmimi 3000 eur/m2.Ndodhet prane Muzeut Kombetar.

-Shitet dyqan me sip 160 m2,kati i pare.Cmimi 1500 euro/m2.Ndodhet prane burgut te grave, Ali Dem.

-Shitet dyqan me sip. 130 m2 ne pallat ekzistues.Cmimi 150.000 eur.Ndodhet perballe Policise ne Vlore, buze rruge kryesore.Aktualisht eshte me qera 50000 lek/muaj.

-Shitet dyqan me sip. 54 m2, kati 1.Cmimi 4500 eur/m2.Ndodhet tek Hotel President, rruga Perlat Rexhepi.

-Shitet lokal 2-katesh ne gjendje pune ndertuar ne nje truall me siperfaqe 6000 m2.Cmimi 700.000 eur.Ndodhet ne Petrele.

-Shitet bar teper modern me sip. 200 m2.Aktualisht eshte ne pune.Ndodhet prane shkolles se Gjuheve te Huaja.Cmimi 3000 eur/m2.

-Shitet ambjent me sip. 230 m2, i pershtatshem per bar.Ndodhet prane shkolles se Gjuheve te Huaja.Cmimi 2500 eur/m2.Jepet dhe me klering.


-Shitet dyqan me sip.90 m2+garsoniere .Aktualisht me qera 30.000 leke /muaj+20.000 leke/muaj qera garsoniere.Ndodhet perballe ish-Uzines Enver .Cmimi 100.000 euro

-Dyqan per shitje me sip.82 m2 ne process Hipoteka.Ndodhet ne komunen e Parisit sa kalon EHW.Cmimi 1500 euro/m2

-Shitet dyqan me sip.40 m2 ne pallat te ri , kati 1 me tualet brenda.
Ndodhet ne rrugen Naim FrasheriI pajisur me hipoteke, dhe aktualisht me qera. Cmimi 80.000 euro


-Shitet dyqan me sip.18 m2 e ndare ne 2 kate , me hipoteke njesi.
Ndodhet tek rruga e Barrikadave.Cmimi 65.000 euro


-Shitet dyqan buze rruge me sip.80 m2 me hapesire para dhe ne pjesen anesore.Me dokumenta te rregullta .Ndodhet ne rrugen Bardhyl.Cmimi 320.000 euro

-Shitet apartament ekzistues kati1 me sip.58 m2 me hipoteke I pershtatshem per lokal.Ndodhet ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa Gjykates .Cmimi……

-Shitet lokal buze rruge me sip.20 m2 me hipoteke ne fakt 26 m2. Ndodhet ne rrugen Bardhyl. Cmimi 125.000 Euro.

-Shitet dyqan me sip.33 m2,I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne Misto Mame tek Kompleksi Cabej.Cmimi 34.000 euro

-Shitet dyqan buze rruge me sip.38.5 m2 (realisht 42 m2).Eshte me Hipoteke apartament. Ka qene me qera metrazhe, agjensi. Ndodhet tek Shallvaret .Cmimi I shitjes 6000 euro/m2 . Cmimi I qerase 750 euro/muaj.
-Shitet lokal me sip. 100 m2 ku 50 m2 eshte me hipoteke dhe pjesa tjeter me legalizim.Lokali shitet totalisht I mobiluar, aktualisht eshte ne gjendje pune me qera 1 milion leke/muaj.Ndodhet ne rrugen Elbasanit Cmimi 300.000 euro.


-Shitet dyqan me sip.33 m2 tek zonen e Xhamllikut tek sheshi Shtraus.Aktualisht me qera 500 mije leke/muaj. Shitet me cmim 125.000 euro.


-Shitet lokal me sip. 40 m2 me verande te shfrytezueshme ne zonen e Xhamllikut tek sheshi Shtraus. Ne hipoteke eshte dyqan. Aktualisht me qera 850 mije leke/muaj.Shitet me cmim 185000 euro.

-Shitet dyqan me sip.65 m2.Ndodhet perballe Parlamentit. Eshte me qera 1600 eur/muaj.Cmimi 650.000 eur.

-Shitet dyqan me sip 25.I pershtashem per cdo lloj aktiviteti.Aktualisht me qera 20.000 leke/muaj Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, jo buze rruge.Me hipoteke.Cmimi 44.000euor.

-Shitet dyqan me sip.60 m2 ne rrugen ne Kombinat. Me hipoteke njesi.Aktualisht me qera 30.000 leke/muaj. Me fasade xhami nga rruga kryesore dhe nga rruga dytesore. Cmimi 1200 euro/m2

-Dyqan ne shitje tek Ish-fusha aviacionit 13 m2 duplex. Hipoteke ne proces Cmimi 30.000 euro

-Dyqan ne shitje tek Ish-fusha aviacionit 21 m2 .Me Hipoteke . Cmimi 40.000 euro

-Perballe tregut 1 maji shitet dyqan me sip.42 m2 me hipoteke. Cmimi 110.000 euro.Me hipoteke.

-Shitet dyqan me sip.82 m2 , me hipoteke. Ndodhet st. Dinamo,Cmimi 200.000 euro.