-Shitet apartament 2+1, me sip.87 m2. Kati i pare. Cmimi 750 euro/m2.Ndodhet tek rajoni i policise, Ali Dem.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 108 m2, kati 5.Ndodhet ne Tiranen e Re.Cmimi 150000 eur.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 80 m2, kati 5 i fundit.Eshte e rregulluar moderne, me kondrabufe druri, kondicioner, kabine dushi etj.Cmimi 1300 eur/m2.Ndodhet prane shkolles Sabaudin Gabrani.

[COLOR=black][COLOR=magenta][COLOR=black][COLOR=green][FONT=Times New Roman][SIZE=4]-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 97 m2, kati 3.Ndodhet pas ish-ambasades Jugosllave.Cmimi 1100 eur/m2.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 92 m2, kati 4.Ndodhet perballe Harri Fullz.Cmimi 800 eur/m2.

-Shiten 4 apartamente me siperfaqe totale 550 m2, kati fundit, se bashku me tarracen ne pronesi.Apartamentet jane dhe me verande.Jane me dopio mur, dritare termike, sistem kaldaje, sistem paneli diellor, kafaz ashensori personal, linje uji, dtria dhe gjeneratori me vete.Jane me hipoteke.Shiten me garazh parkexho te hapur me siperfaqe 720 m2.Cmimi total me gjithe garazh 1.2 milion eur.Garazhi vec 400 eur/m2.Ndodhen tek Fresku.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 106 m2, kati 4, me 2 tualete, me pamje nga Tirana.Cmimi 650 eur/m2.Ndodhet te Fresku.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 82 m2, kati 3.Ndodhet pas Diplomat 2.Cmimi 700 eur/m2.

-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 130 m2, kati 3.Ndodhet pas Diplomat 2.Cmimi 650 eur/m2.

-Shitet apartament 1+1, me sip. 64 m2. Ndodhet ne Golem, buze detit. Cmimi 600 euro/ m2.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 95 m2, kati 5.Ndodhet tek Kopshti Botanik, ne nje pallat 5-katesh, tip vile.Cmimi 800 eur/m2.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 100 m2. Ndodhet tek Kopshti Botanik, ne nje pallat 5-katesh, tip vile.Cmimi 800 eur/m2.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 110 m2. Ndodhet tek Kopshti Botanik, ne nje pallat 5-katesh, tip vile.Cmimi 800 eur/m2.

-Shitet apartament 3+1, me sip. 140 m2. Ndodhet tek Kopshti Botanik, ne nje pallat 5-katesh, tip vile.Cmimi 800 eur/m2.

-Shiten 3 apartamente 2+1, me sip. 96 m2 secili, kati 2, 3 dhe 4.Jane me punime teper cilesore, me dopio xhama, me grila.Ndodhen ne nje kompleks rezidencial mjaft te bukur dhe te qete, tek Astiri.Cmimi 550 eur/m2, i diskutueshem.

[COLOR=black]-Shitet apartament 2+1, me sip. 96.7 m2, kati 2.Ndodhet tek Kodra e Diellit.Cmimi 650 eur/m2.


-Shitet apartament 2+1 me sip. 107 m2, kati 8.Cmimi 900 eur/m2.Shitet me garazh 9000 eur.Ndodhet tek Oxhaku.

-Shitet apartament ekzistues 1+1, me sip. 57 m2, kati 5 i fundit.Eshte e rregulluar ne menyre moderne, ka vetem kondrabufene dhe soben.Ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha.Cmimi 60000 eur.

-Shitet dhome + paradhome ne pallat ekzistues, me sip. 40 m2, kati 5 i fundit.Eshte e rregulluar ne menyre moderne.Ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha .Cmimi 40000 eur.

-Shitet apartament 3+1, me sip. 149.94 m2, kati 3.Ndodhet tek Liqeni.Cmimi 1700 eur/m2.

[COLOR=black][COLOR=seagreen]-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 100 m2, kati 5.Eshte vetem me kondrabufe.Aktualisht eshte e dhene me qera 250 eur/muaj.Eshte me 1 tualet te madh, me mundesi ndarje ne 2.Ndodhet tek rruga e Kavajes, tek Globe.Cmimi 750 eur/m2.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip.110 m2 kati 12 tek ish ekspozita “shqiperia sot”, me dy tualete i pakompletuar vetem me kuzhine.Cmimi 1200 euro/m2.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 101 m2, kati 5.Cmimi 65000 eur me gjithe garazh.Ndodhet tek Astiri, ne fillim te rruges.


-Shitet apartament 2+1, me sip. 110 m2, kati 2.Cmimi 550 eur/m2.Ndodhet tek Astiri ne fillim te rruges.

-Shitet apartament 1+1, me sip. 50 m2, kati 4, i fundit, me 2 ballkone.Eshte e mobiluar mjaft mire, me hipoteke.Cmimi 30000 eur.Ndodhet tek Shkembi i Kavajes, mes pishave.

-Shitet apartament ekzistues 2+1,me sip.70 m2 kati 2 te rr.Durresit prane ambasades jugosllave.Cmimi 1200 euro/m2

-Shitet apartament eksistus 2+1, me sip.73.8 m2, kati 3 i mobiluar. Ndodhet te Rr. Ndre Mjeda afer Parkut te autobusave.Cmimi 1000 euro /m2 i diskutushem.

-Shitet apartament ekzistues 1+1, me sip. 65.5 m2, kati 3, i rikonstruktuar.Cmimi 70000 eur.Ndodhet tek Shushica.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 62.5 m2, kati 3.Cmimi 1300 eur/m2.Ndodhet tek blloku.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 94, kati 5 i fundit, me ballkon 10 m me pamje nga jugu dhe lindja.Cmimi 550 eur/m2.Ndodhet tek Fresku.

-Shiten 4 apartamente ne katin e 8 banim se bashku me taracen ne kete siperfaqe:
· 2+1, me sip. 75 m2.
· 2+1, me sip. 96 m2.
· 2+1, me sip. 112 m2.
· 3+1, me sip. 131 m2.
Tarraca eshte e arreduar per lokal, papafingo etj. e bere extra dhe me hidroizolim, ka depozite uji, shkarkim elektrifikimi, tre fazor, dalje per gjenerator, dalje per panele diellore.Te gjitha hyrjet jane me porte dhe holl me vete.Rifinitura eshte bere extra per te gjitha keto hyrje, suvatime, patinimi, pllaka, gips, instalime elektrike etj.Cmimi ne total 300000 eur.Ndodhen ne unazen e re.


-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 70 m2, kati 1, e rikonstruktuar.E pershtatshme per klinike dentare, laborator dentar, lokal, banim etj.Cmimi 1100 eur/m2.Aktualisht eshte me qera 30.000 lek/muaj.Ndodhet pas shkolles Sabaudin Gabrani.

-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 126 m2, kati 3, me 2 tualete, 2 ballkone, e rikonstruktuar mjaft bukur.Cmimi 1300 eur/m2 i diskutueshem.Ndodhet tek blloku, buze rruge.Me nje vend parking makine te garantuar.

[COLOR=black][COLOR=orange]-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 82 m2, kati 7, e rregulluar mjaft mire, pjeserisht e mobiluar.Cmimi 800 eur/m2.Ndodhet te blloku Vasil Shanto, prane KESH-it.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 50 m2, kati 3, me ballkon.Me hipoteke.Cmimi 45000 eur.Ndodhet tek kopshti zoologjik, buze rruge.

-Shitet apartament i ri 1+1 me sip.73m2 kati 9 me hipoteke tek 21-shi perballe shkolles Sabaudin Gabrani.Cmimi 1050euro/m2

-Shitet garsoniere me sip. 38m2 kati 2, 200 m siper Don Boskos.
Cmimi 30.000 euro

-Shitet garsoniere me sip. 48m2 kati 4 tek Gjykata e Apelit mbrapa bulevardit Zhan Dark.Cmimi 1000 euro/m2-Shitet apartament 67.1 m2, i mobiluar,kati 7.Ndodhet tek 21 Dhjetori.Nuk eshte hipotekuar.Cmimi eshte 53000 eur.

-Shitet garsoniere me sip. 43 m2 kati 2 tek Selvia perballe viles Gold, e mobiluar.Cmimi 40.000 euro.

-Shitet apartament 2+1 me sip. 95m2, kati i 6, me kontrabufe. Ndodhet te Komuna Parisit pa shkuar te New Yorku. Cmimi 85.000 Euro.

-Shitet apartament 1+1, me sip. 60 m2, kati 1.Cmimi 55000 eur, e mobiluar.Ndodhet perballe Stadiumit Dinamo.E pershtatshme per banim dhe per dyqan.

-Shitet apartament 2+1 me sip. 80 m2, kati i 4, 2 dhoma gjumi, sallon pritje, sonxhorno, koridor dhe tualet, me telefon, kondicioner, dopjo xham dhe me dritare nga lindja.Ndodhet perballe Taiwanit.Uje dhe drita 24 ore. Cmimi 110.000 Euro.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 96 m2, kati 1.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet prane burgut te grave, fusha e Ali Demit.

-Shiten apartamente te reja 2+1, me sip.72 m2, kati 2 dhe 3.Cmimi 700 eur/m2.Me hipoteke.Ndodhen mbi shkollen Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Shemsi Haka.

-Shiten apartamente te reja 2+1, me sip. 98 m2, kati 1, 2, dhe 3 banim.Cmimi 750 eur/m2.Ndodhen prane burgut te grave, Ali Dem.

-Shitet aparament i ri 2+1, me sip. 80 m2, kati 2.Cmimi 800 eur/m2.Ndodhet tek shkolla Deshmoret e Lirise, Ali Dem.

-Shiten apartamente te reja 1+1 dhe 2+1 me sip. te ndryshme.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhen prane restorant Durresit, buze rruge.

-Shitet apartament i ri 2+1,me sip 72 m2,kati i 3.Cmimi 700 euro/m2.Me hipoteke. Ndodhet mbi shkollen Deshmoret e Lirise.

-Shitet apartament i ri 2+1,me sip 72 m2,kati i 2.Cmimi 700 euro/m2. Ndodhet mbi shkollen Deshmoret e Lirise.

-Shitet apartament i ri 2+1,me sip 78 m2,kati i 3.Cmimi 420 euro/m2.Ndodhet te Casa Italia.

[COLOR=black][COLOR=darkorange][COLOR=black][SIZE=4]-Shiten apartamente te reja me siperfaqe te ndryshme.Cmimi 700-750 eur/m2.Ndodhen mbi tregun elektrik.

-Shiten apartamente te reja 1+1 dhe 2+1 me sip. te ndryshme.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhen prane restorant Durresit, buze rruge.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 72 m2, kati 2.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet prane burgut te grave, Ali Dem.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 65 m2, kati 1.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet prane burgut te grave, Ali Dem.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 43 m2, kati 5, e mobiluar mjaft mire.Cmimi 36000 eur.Ndodhet ne Kinostudio, poshte Alpet.


-Shitet apartament i ri 1+1,me sip 62 m2,kati i 3.Cmimi 700 euro/m2.Ndodhet mbi shkollen Deshmoret e Lirise.

-Shitet apartament i ri 1+1 ,me sip 86 m2,kati i 3,me ballkon.Cmimi 700 euro/m2. Ndodhet mbi shkollen Deshmoret e Lirise.

-Shiten apartamente te reja 1+1,me sip 72.6 m2.Kati 2,kati i 3 dhe kati i 4 i banimit.Cmimi 750 euro/m2. Ndodhet te fusha “Ali Demi”

-Shiten apartamente te reja 1+1,me sip 59 m2.Kati i 1 dhe i 2 i banimit.Cmimi 750 euro/m2. Ndodhet te fusha “Ali demi”.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 170 m2, me verande, kati 5.Ka pamjen e nje vile.Eshte me 2 tualete, me 2 ballkone.Cmimi 500 eur/m2.Nuk ka komshinj ngjitur, eshte vetem ne kat.Eshte me hipoteke.Ndodhet tek Fresku.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 114, kati 6, me punime mjaft cilesore, me grila, me dopio xham.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet tek Fresku, buze rruge, me pamje nga jugu.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 85 m2, kati 2, me lartesi 3.5 m.Cmimi 480 eur/m2.Ndodhet tek Astiri.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 90 m2, kati 6 banim.Eshte e mobiluar ne menyre mjaft moderne.Cmimi 1200 eur/m2 me gjithe mobilim.Ndodhet tek Selvia, buze rruge.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 67 m2, kati 2.Eshte e rregulluar ne menyre bashkekohore, me 2 kondicioner, me dopio xham, telefon fiks, mobiluar mjaft moderne.E pershtatshme dhe per biznes.Cmimi 89.000 eur.Ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge.

-Shiten apartamente te reja me siperfaqe te ndryshme, me cmim 550 eur/m2, tek Misto Mame:
· 1+1, sip. 60.96 m2, kati 2.
· 1+1, sip. 67.3 m2, kati 8.
· 1+1, sip. 72.42 m2, kati 9.
· 1+1, sip. 73.43 m2, kati 9.
· 1+1, sip. 73.9 m2, kati 9.
· 1+1, sip. 77.42 m2, kati 4.
· 1+1, sip. 77.42 m2, kati 6.
· 1+1, sip. 77.42 m2, kati 7.
· 2+1, sip. 97.8 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 7.
· 2+1, sip. 123.91 m2, 2 tualete, 1 ballkon, kati 2.
· 2+1, sip. 134.17 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 2.
· 2+1, sip. 123.91 m2, 2 tualete, 1 ballkone, kati 4.
· 2+1, sip. 134.17 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 4.
· 2+1, sip. 123.91 m2, 2 tualete, 1 ballkone, kati 7.
· 2+1, sip. 134.17 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 7.
· 2+1, sip. 107.92 m2, 1 tualet, 1 ballkon, kati 8.
· 2+1, sip. 123.91 m2, 2 tualete, 1 ballkon, kati 8.
· 2+1, sip. 123.91 m2, 2 tualete, 1 ballkon, kati 9.
· 2+1, sip. 109.6 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 8.
· 2+1, sip. 103.8 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 9.
· 2+1, sip. 112.6 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 9.
· 2+1, sip. 89.8 m2, 1 tualet, 1 ballkon, kati 9.
· 2+1, sip. 109.6 m2, 2 tualete, 2 ballkone, kati 9.-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 72 m2, kati 8.Cmimi 900 eur/m2.Ndodhet tek Komuna e Parisit, prapa Parkut te Delegacioneve.

-Shitet apartament 3+1, me sip. 132 m2, kati 2.Eshte e mobiluar mjaft mire.Cmimi 980 eur/m2 e mobiluar.Ndodhet tek Komuna e Parisit, prapa Parkut te Delegacioneve.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 78 m2, kati 3 banim.Cmimi 1150 eur/m2.Ndodhet tek rruga Naim Frasheri.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 110 m2, kati 7, me 2 tualete, me 2 ballkone.Cmimi 55000 eur.Ndodhet tek Astiri.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 109 m2, kati 6 banim, me ashensor, pjeserisht i mobiluar.Ambjentet brenda jane mjaft te bollshme.Aktualisht eshte me qera 250 eur/muaj.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet tek Komuna e Parisit, perballe Universitetit New York.Eshte me hipoteke.

-Shitet apartament ekzistues 2+1,i mobiluar ,ne kat 5,me sip.72 m2.Cmimi 72 000 euro.Ndodhet te rr.Kavajes.

-Shitet apartament teper luksoz me nje sip 100 m2,i kompletuar ne menyre shume bashkekohore dhe me shije.Gjithcka e mobiluar ne menyre perfekte, me verande. Ndodhet ne nje kompleks vilash luksoze,mes pishave.Cmimi 125 000 euro i diskutueshem.

-Shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues 3-katesh ne kat te trete, i rikonstruktuar me sip. 60m2 ne Rrugen e Kavajes (me perspektive te afert per ndertim te ri) Cmimi 70.000 euro.

-Shiten apartamente te reja te Rr.Elbasanit,te vila Amerikane.
Sip e apartamenteve 1+1 deri ne 76 m2,sip e apartamenteve 2+1 nga 100 -150 m2.Cmimi 700 euro/m2.

-Shitet apartament i ri 1+1 te ish Uzina Enver me sip 67 m2, kati i 7.Cmimi 750 euro/m2.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 129.5 m2, kati 7.Cmimi 1500 eur/m2.Ndodhet prane Diplomat 1, rruga Sulejman Delvina.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 98, kati 8, me ballkon, me pamje Jug-Perendim.Eshte me hipoteke.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet ne fillim te rruges se Komunes se Parisit.

-Shitet apartament 1+1,parafabrikat,kati i pare,mundesi dhe per bisnes.Sip.57.5 m2,bosh.Cmimi 4.200.000 leke i diskutueshem.Ndodhet tek rruga Njazi Meka.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 65 m2, kati 4.Cmimi 700 eur/m2.Ndodhet tek rruga Irfan Tomini.Jane paguar leket e legalizimit.

-Shitet apartament 2+1+1 garsoniere,sip.90 m2,kati i pare,e mobiluar.Cmimi 90000 euro.Ndodhet te rr.Hodo Beg(Kushtrimi i Lirise).

-Shitet apartament 2+1, kati 5, pallat 6-katesh, i mobiluar, 2 tualete, 2 ballkone.Cmimi 80000 eur/m2.Ndodhet tek rruga Hoxha Tasim.

-Shiten apartamente 2+1, me sip. 82.8 m2, kati 2.Cmimi 480 eur/m2.Ndodhen tek Astiri, 150 m larg rruges kryesore.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 113 m2, kati 6.Cmimi okazion 420 eur/m2.Ndodhet tek Astiri.

-Shitet apartament 1+1,sip.67.5 m2,kati i pare,bosh.Cmimi 800 euro m2(i diskutueshem).Gjendet te rr.Irfan Tomini

-Shitet ose jepet me qera apartament 1+1,sip 70.5 m2,kati i 5,e mobiluar plotesisht(hipoteke ne proces)pa ashensor.I porsambaruar.Cmimi i shitjes 1400 euro/m2,cmimi i qerase 300 euro.Ndodhet te Shushica(tek Stadiumi Dinamo)

[COLOR=red][SIZE=4][COLOR=darkgreen][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=4]
-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 87 m2, kati 5, me 2 ballkone.Cmimi 50.000 eur.Ndodhet tek hipoteka, rruga Jordan Misja.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 114 m2, kati 7.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet tek Tirana e Re.

-Shitet apartament me 4+1, me sip. 120 m2, kati 2.Ndodhet prane Gjykates se Rrethit, buze Lanes.Eshte e pershtatshme per studio avokatie, klinike, laborator, etj.Cmimi 1500 eur/m2.


-Shitet apartament ekzistues 1+1 me sip 68 m2,bosh,kati i 5 dhe i fundit,me hipoteke.Cmimi 49000 euro.Ndodhet te Jordan Misja

-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 122 m2, kati 5, i fundit, e mobiluar mjaft mire, me 3 televizor, me 3 kondicioner.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet te Drejtoria e Higjenes.

-Shitet apartament 3+1, me sip. 154 m2, kati 4, me 2 tualete.Cmimi 750 eur/m2.Ndodhet ngjitur me Kompleksin Kristal.Mundesi ndarje ne 2 apartamente.

-Shitet apartament me sip.220 m2.Kati i 2.Me 2 tualete.Cmimi 160.000 euro.Ndodhet te rr.e Elbasanit,prane Lion Parkut.

-Shitet apartament 3+1 ,te tre furrat,te ATSH,sip.120 m2.Cmimi 1300 euro/m2.Kati i 4.Me 2 tualete.I mobiluar.


-Shitet apartament 2+1 ,kati i 2,e mobiluar,sip.116 m2,Cmimi 1000 euro/m2 i diskutueshem.Ndodhet te Diplomati 2.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 88 m2, kati 6, 2 ballkone.Me hipoteke.Cmimi 75000 eur.Ndodhet pas Universitetit Europian te Tiranes.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 167 m2, kati 6.Eshte e mobiluar teper moderne.Cmimi 1600 eur/m2 me gjithe mobilim.Ndodhet perballe drejtorise se gardes, tek blloku.


-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 134.8 m2, kati 7, me 2 tualete.Cmimi 145 000 eur.Ndodhet ne rrugen Fortuz.Me hipoteke.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 106 m2, kati 7, me ashensor, mobilim teper luksoz i ardhur nga jashte shtetit, sistem qendror kondicionimi, tualet me hidromasazh.Me hipoteke.Cmimi 1200 eur/m2 i mobiluar.Ndodhet perballe maternitetit te ri.

-Shitet ambjent me sip. 900 m2, buze rruge tek Astiri, kati 8 dhe kati 9.E pershtatshme per cdo lloj biznesi.Cmimi 450 eur/m2.

-Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme, tek Fusha e Zeze, pas bllokut te ambasadave.


-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip.80 m2, kati 5.Eshte e rregulluar dhe mobiluar ne menyre teper moderne, me dritare duralumini, grila, dyer te reja, me kabine dushi, bufe te madhe druri.Cmimi 1300 eur/m2.Ndodhet prane shkolles Sabaudin Gabrani, rruga Muhamet Gjollesha.

-Apartament ne shitje me siperfaqe 132 m2, me 3 ballkone, me 2 tualete, totalisht e mobiluar, kati 5, ndertim i ri , me pamje nga Rruga Fortuz, JUG- LINDJE ,me hipoteke.
Cmimi 1100 euro/m2

-Shitet nje apartament tek aneksi i stadiumit dinamo 1+1, sip 70 m2 me cmim 300 euro/ muaj per qera i mobiluar dhe per shitje 70,000 euro.


-Shitet Apartament tek farmacia 10, kati 9 ndertim ose kati i 8 banim,
148 m2, me me siperfaqe pamje nga lindje – perendim, 3+1, me 2 banja , i rregulluar ne menyre bashkekohore, cmimi 1300 euro/m2


Shitet apartament 2+1 kati 1 60m2, i pershtatshem per dyqan dhe banim mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani, buze rruge dytesore, me hipoteke,cmimi 70.000 euro
Shiten apartamente te reja ne nje zone mjaft te qete dhe me ajer te paster, tek Eleonora:
2+1, me sip. 115 m2, kati 1, me 2 tualete.
2+1, me sip. 117 m2, kati 2, me 2 tualete.
2+1, me sip. 125 m2, kati 3, me 2 tualete.
Cmimi 800 eur/m2.

-Shiten apartamente te reja ne nje zone me zhvillim, ne Yzberisht:
1+1, me sip. 71.74 m2, 71.75 m2.
3+1, me sip. 144.6 m2.
Cmimi 500 eur/m2.
Shiten dhe parkexhio me sip. 25-30 m2, me cmim 8000 eur.


-Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 100 m2, kati 5, me 1 tualet, 1 ballkon, e rregulluar dhe e mobiluar.
Cmimi 100 000 eur.Ndodhet tek rruga Myslym Shyri, me pamje nga rruga kryesore.

-Shitet apartament i ri, 2+1, me sip. 100 m2, kati 6, dritaret me pamje nga Jug-Lindja, me dhome gatimi me vete, me nje arredim teper modern.Cmimi i shitjes bosh 1400 eur/m2 i padiskutueshem.
Cmimi i shitjes i mobiluar 1500 eur/m2. Ndodhet te rruga “Nikolla Tupe”, tek blloku.Mundesi parkimi i hapur ose me karte.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 155 m2, kati 3, me 2 tualete, me ballkon, me pamje nga lindja dhe jug-lindja, me sistemin falkone.Cmimi 1600 eur/m2.Ndodhet tek blloku, tek rruga Pjeter Bogdani.


-Shiten apartamente ne nje kompleks rezidencial mjaft te bukur dhe te organizuar tek liqeni artificial.
1. 2+1, me sip. 105 m2, kati 3, 1 tualet, cmimi 950 eur/m2 .
2. 2+1, me sip. 114 m2, kati 3, 2 tualete, cmimi 950 eur/m2.

-Shiten apartamente ne nje kompleks rezidencial shume te organizuar tek Oxhaku.
1. 1+1, me sip. 63 m2, 67 m2, 71 m2, 74 m2, 80 m2, ne kate te ndryshem, cmimi 950 eur/m2.
2. 2+1, me sip. 95 m2, 106 m2, 110 m2, 123 m2, ne kate te ndryshem, cmimi 950 eur/m2.
3. 3+1, me sip. 134 m2 , 136 m2, cmimi 950 eur/m2.


Ø Shitet apartament i ri 2+1, kati 5, tek ish blloku Rr: Nikolla Tupe.Me sip. 106 m2.Cmimi 1500 euro/m2.


Ø Shitet apartament 1+1 ne afersi te shkolles se bashkuar ,parafabrikat, me sip. 56m2, e rregulluar totalisht. Cmimi 4 500 000 lek.

Shitet apartament ekzistues 3+1, me sip. 80 m2, me 2 dhoma gjumi, soxhorno, sallon pritje, korridor, tualet, kati 5.Eshte me dopio xham, termoizolim, kondicioner, tel fix, uje dhe drita 24 h.Cmimi 119 000 eur.Ndodhet tek Shallvaret, me pamje nga lindja.

Shitet apartament ne Golem,Kompleks,Prane hotel Pamebes,
2 dhoma +guzhine + dhome pritje+2 tualete+2 ballkone
E mobiluar ne menyre bashkekohore,100 m 2.
Me hipoteke.Cmimi 60.000 Euro

-Shitet apartament ne plazh,Perballe postes,buze rruges kryesore
100 m 2 .ne katin e dyte 2 dhoma+2 ballkone+tualet
me Hipoteke,60.000 Euro

-Shitet apartament ne Durres Perballe spitalit
Siperfaqja 73 m 2,Kati i peste 2 dhoma + ballkon+ tualet
Cmimi 45.000 Euro Me hipoteke.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 110 m2, kati 2, e shtruar me parket, me mobilim teper modern, klima, inverter, 2 tualete, njera me hidromasazh, linje private e ujit te pijshem, cdo dhome me internet dhe TV modern.Ka dhe garazh te perfshire brenda ne cmim.Cmimi 260 000 eur.Eshte me kontrate sipermarrje.Hipoteka ne proces.Ndodhet perballe Liceut.Per hipoteken lihet ne garanci nje apartament 3+1 te rruga e Kavajes.

- Shitet apartament i ri 1+1, me sip.70 m2, kati 8 , me hipoteke.Cmimi 750 eur/m2.Ndodhet Perballe pallatit me shigjeta.

Shitet apartament 1+1 52m2 kati 3, e rregulluar , e mobiluar, tek rruga ”Myslym Shyri” prane qendres, cmimi i shitjes 85000 euro, perfshin dhe mobilimin.

Shitet apartament 3+1, me sip. 140 m2, kati 4, pjesa ekzistuese eshte me sip. 63 m2.Leket e legalizimit jane paguar.Eshte e paperfunduar.Cmimi eshte 800 eur/m2 i padiskutueshem.Ndodhet tek stadiumi Dinamo.

-Shitet apartament 1+1, me sip. 80 m2, kati 4.Cmimi 70000 eur.Ndodhet tek Kopshti Botanik.

Shitet apartament ekzistues, 2+1, me sip. 70 m2, kati 2, me 2 ballkone, i rregulluar.Cmimi 100 000 eur.Ndodhet te rruga Muhamet Gjollesha, buze rruge, me pamje nga rruga.


Shitet apartament 2+1, 85 m2 tek ura e kualidimit, me hipoteke, kati 5
Tek Rruga : Irfan Tomini.


SHITET apartament 2+1, 102.4 m2 ,kati 2 , ne nje kompleks te bukur rezidencial tek Kopshti Botanik, cmimi 1200 euro/m2.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 120 m2, kati 2.Cmimi 700 eur/m2. Ndodhet te rruga “5 Maji”.


Shitet apartament 1+1 tek Rr: Ndre Mjeda, kati I 2, pallat parafabrikat, me te gjitha te rregulluara, me hipoteke, 57m2 me pamje nga rruga.Cmimi 6 000 000 lek.

-Shitet garsoniere me sip. 30 m2, kati 1.Cmimi 2 600 000 lek.Ndodhet tek Spitali i Femijeve.

-Shitet garsoniere me sip. 32 m2, kait 1, e restauruar.Cmimi 2 700 000 lek.Ndodhet tek Profarma.

-Shitet garsoniere ne pallat te ri me sip. 48 m2, kati 4.Cmimi 900 eur/m2.
Ndodhet tek Selvia.

-Shitet garsoniere me sip. 35 m2, kati 1.Cmimi 3 200 000 lek.Ndodhet tek Azilja e Pleqve, Ali Dem.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 70 m2, kati 6.Cmimi 26 000 eur.Ndodhet te Casa Italia.

-Shitet apartament 1+1, me sip. 67 m2, kati 3.Cmimi 3 600 000 lek.Ndodhet ne Kombinat.

-Shiten apartamente te reja ne nje komleks mjaft te bukur tek liqeni 2+1, me sip.105 m2 dhe 108 m2.Ka brezi i pare me pamje direkt nga liqeni dhe ne brendesi te kompleksit qe eshte mjaft qetesi.Cmimi per brezin e pare eshte 1200 eur/m2, kurse ne brendesi 1000 eur/m2.

Shiten ambjente biznesi, banimi dhe truall tek tregu elektrik, prane Shkolles se Baletit.
-Kati pare : 50 m2 dyqan + 43 m2 truall perpara, cmimi 165 000 eur.
-Magazine poshte : 204 m2, cmimi 140 000 eur.
-Apartament kati 3 : 100 m2, cmimi 120 000 eur.
-Truall 225 m2, cmimi 450 000 eur.
-Garazh + garsoniere falas brenda ketij cmimi.-Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme 1+1.Cmimi 370 eur/m2. Ndodhen ne qender te Kamzes.

-Shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme 2+1.Cmimi 400 eur/m2.
Ndodhen ne qender te Kamzes.

-Shitet apartament 3+1, me sip. 120 m2, kati 5, me kondicioner ne cdo dhome.Cmimi 135 000 eur.Ndodhet tek Tirana e Re, prane Petro Ninit.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 125 m2, kati 3, me 2 tualete, 2 ballkone.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhet tek Liqeni.

-Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 131 m2, kati 7, me 2 tualete, 2 ballkone.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet tek Drejtoria e Policise, Ali Demi.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 120 m2, kati 2, me 2 tualete.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet tek Liqeni, tek Kopshti Zoologjik.

SHITET
-Shitet garzoniere dhe dyqan ngjitur me njeri tjetrin te blloku VASIL SHANTO, RR : IRFAN TOMINI”, Kati 1, sip e dyqanit 50 m2, dhe e garzonieres 43 m2, garzonierja eshte me hipoteke, dyqani e ka hipoteken ne proces, dyqani ka 60 m2 oborr perpara. Cmimi 900 euro /m2.

-Shitet apartament I ri, 2+1, tek “NAIM FRASHERI”, 2 tualete, 1 ballkom, +1 depo ne korridor,+aneks, sip 93 m2, orientim J-L-P, me hipoteke , k4, ashencor, cmimi 970 euro/m2.


-Shitet apartament I ri, te MALI ROBIT, (afer Mak Albanias), kompleks me pishine, ndodhet midis pishave, sip 55 m2, kati 3, 1+1, + aneks, ballkon, tualet, me kondisioner, I mobiluar, me hipoteke, pamje nga pishina.cmimi 42000 euro.


-Shitet ose jepet me qera apartament i ri 3+1, me sip.125 m2, kati 2, i mobiluar, 2 tualete, ballkon.Cmimi i shitjes 1700 eur/m2.Cmimi i qerase 800 eur ne muaj.

-Shitet apartament kati 3, 2+1, sip 100 m2, cmimi 120000 euro. Ndodhet ne fillim te rruges se Tregut Elektrik.


-Shitet apartament I ri tek ish Stacioni I fundit I Tiranes se Re, Sip 116 m2, 2+1, me 2 tualete, njera me dritare, 2 ballkone, me hipoteke, pamje nga lana, e mobiluar, me kondicioner, eshte e pershtatshme edhe per zyra. cmimi 1000 euro/m2.


-Shiten 2 apartamente te reja ne rrugen Jordan Misja, prane tregut te gjese se gjalle.Jane me sip. 83.57 m2 dhe 78.09 m2, perballe njera-tjetres, kati 5, me celesa ne dore.Cmimi 750 eur/m2 (I diskutueshem).


-Shitet apartament I ri 1+1, me sip. 65 m2, kati 5, I mobiluar ne menyre bashkekohore.Cmimi 45000 eur me gjithe mobilim.Ndodhet te unaza e re, tek Astiri.


-Shitet apartament I ri mbrapa VASIL SHANTOS, sip 106 m2, 2+1 , kati 6, (kati I fundit- mund te behet papafingo ) eshte me pamje nga lindja dhe perendimi, me hipoteke, 2 tualete, 2 ballkone. Cmimi 900 euro/m2.

-Shiten apartamente ne nje kompleks shume te bukur, prane Kopshtit Botanik me siperfaqe te ndryshme :
-1+1 me sip. nga 65-80 m2, me dhome ndenje, kend gatim-ngrenie, dhome gjumi, tualet, ballkon.
-2+1 me sip. nga 85-120 m2, me dhome ndenje, kend gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
-3+1 me sip. nga 130-160 m2, me dhome ndenje, kend gatim-ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
-DUPLEKS 2+1 dhe 3+1.
-VILA me kat perdhe me sip. 76 m2: parkim, gatim-ngrenie, ndenje, tualet, verande.Kati i pare me sip. 60 m2: dhome ndenje, gjumi, tualet, verande.
Kati i dyte me sip. 85 m2: 3 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualet.
Jane teper moderne me ambjente shplodhese, parking, ambjente sherbimi dhe pushimi, arkitekture unike, kushte klimaterike etj.
Pagesa mund te behet e plote, me keste ose mundesi kredie.


-Shiten apartamente 1+1 me sip. nga 70-74 m2, me kend gatim-ngrenie, dhome ndenjeje, tualet, dhome gjumi, ballkon. 1+1 me sip. nga 63-80 m2, me kend gatim-ngrenie, dhome gjumi, ballkon, dhome ndenjeje te pajisur me oxhak. Apartamentet kane vend parkimi, ashensor, sip te gjelberuar, internet, telefon, citofon dhe TV kabllor.
Ndodhen ne bregdetin e bukur te Jonit mes gjelberimit te kodrave, ne Sarande.


-Shiten Apartamente 2+1 me sip. 95 m2 dhe DUPLEKSE.Apartamentet qe jane ne katin e pare kane nje oborr me hyrje personale me sip nga 90-160 m2.Jane te perbera nga dhome ndenjeje, kend gatim-ngrenie, dhome gjumi dhe tualet.
Duplekset jane me sip. 170 m2, me oboor me sip. 100 m2.Ne katin e pare ka dhome ndenjeje, dhome gatimi, tualet dhe verande.Ne katin e dyte ka dhoma gjumi, tualet dhe verande.
Keto objekte jane te ndertuara me nje arkitekture bashkekohore, ne mes te gjelberimit, me pishine me sip. 500 m2, ne zonen e Golemit, Durres.

-Shitet apartament i ri prane VIZION PLUSIT, 2+1, sip 93 m2, me 2 tualete, ballkon, kati 7, pa hipoteke, me kondisioner, me depozite uji, e pabanuar me pare. Cmimi 750 euro/m2.


SHITEN APARTAMENTE TE REJA


-140 m2, 1 vend parkimi, 10 m2 kopesht, kati 1 banimi.Cmimi 115 000 eur.
-111 m2, 1 vend parkimi, 40 m2 kopesht, kati 1 banim.Cmimi 110 000 eur.
-138 m2, 1 vend parkimi, kati 2 banim.Cmimi 125000 eur.
Ndodhen prane Kopshtit Zoologjik.
Ne nje kompleks te organizuar ne menyre te persosur, te rrethuar me mur, me kamera sigurie, me lulishte, punime extra, ambjente sherbimi dhe pushimi.

-Shitet apartament i ri te “SELITA HILLS”,ndodhet ne nje kompleks Rezidencial. sip 100 m2, me hipoteke, verande 85 m2 + papafingo 100 m2 falas + garazh. cmimi 175000 euro.

Shitet apartament ekzistues te ”MARGARITA TUTULANI”, kati 5 , ka nje shtese prej 40 m2 ne proces legalizimi, gjithsej sip 120 m2, taraca e rregulluar, 2 dhoma me parket, e mobiluar, me kondisioner, cmimi 1200 euro/m2
-Shitet apartament i ri me sip. 123 m2, kati 2.Cmimi 1600 eur/m2.
Ndodhet te Garda.Me hipoteke.

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 107 m2, kati 8.Cmimi 1300 eur/m2.Ka nje pamje shume te bukur, kuzhine dhe punime extra.
Ndodhet prane Diplomatit, rruga Muhamet Gjollesha.


-Shitet gazoniere ne Durres, sip 42 m2, kati3, pallat 9 katesh,cmimi 550 euro/m2, hipoteka ne proces. me pamje nga hekurudhat.

-Shitet apartament i ri, 2+1, me sip. 100 m2, kati 6, dritaret me pamje nga Jug-Lindja, me dhome gatimi me vete, me nje arredim teper modern.Cmimi i shitjes bosh 1400 eur/m2 i padiskutueshem.
Cmimi i shitjes i mobiluar 1500 eur/m2.Ndodhet te rruga “Nikolla Tupe”, tek blloku.Mundesi parkimi i hapur ose me karte.


-Shitet papafingo me 2 kate, me sip. 200 m2, nga keto 100 m2 jane me hipoteke dhe vetem keto do llogariten ne cmim, jane dhe 85 m2 verande me hipoteke.Cmimi 170000 eur.Ndodhet tek Selita Hills (Kristali).


-Shitet apartament I ri me sip. 67.1 m2, kati 2, dritaret nga Jug-Lindja, me pamje nga Kopshti Botanik.Ndodhet te Kodra e Diellit, prane nje kompleksi rezidencial shume te bukur.Cmimi 800 eur/m2.


-Shitet apartament I ri me sip. 59.56 m2, kati 5, dritaret nga Jug-Lindja, me pamje nga Kopshti Botanik.Ndodhet te Kodra e Diellit, prane nje kompleksi rezidencial shume te bukur.Cmimi 800 eur/m2.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip 75 m2, ndodhet te MYSLYM SHYRI, pallat 6 katesh, kati 3, e mobiluar, 2 dhoma gjumi, dhome gatimi vec, dhome ngrenie , sallon pritje. Shitet e mobiluar me cmim 82000 euro. Eshte pa ashensor. Hipoteka ne proces .po e ben firma.(hyrja eshte blere nga pronari I truallit)-Shitet apartament ekzistues mbrapa shkolles “Pjeter Budi”, kati 2, 2+1 , e parregulluar, me tulla silikate. Sip 60m2, cmimi70000 euro.

-Shitet apartament i vitit ’93, 2+1, me sip. 80 m2, kati 2, e shtruar komplet me parket lisi, e kompletuar me mobilje bashkekohore, e pabanuar me pare, te gjitha punimet jane moderne.Cmimi 95000 eur.Me hipoteke.
Ndodhet te rruga Jordan Misja, perballe Harri Fullz.


-Shitet apartament I ri 2+1, me sip. 112 m2, kati 2, me 2 tualete, 2 ballkone, punime teper cilesore, 3 fazor, uje 24 h.Eshte e kompletuar me mobilje bashkekohore.Cmimi 1000 eur/m2 bosh, kurse I kompletuar shitet 117000 eur.Eshte me hipoteke.Ndodhet te Komuna e Parisit, Kompleksi KIKA.

-Shitet apartament I ri tek Brryli , 15- 20 m larg rruges kryesore,sip 68 m2, 1+1, kati 6, cmimi 1300 euro/m2, me hipoteke, me ballkon

-Shitet apartament I ri tek Brrryli, 15- 20 m larg rruges kryesore,sip 102 m2, 2+1, me 2 tualete, kati 2, me hipoteke, mund te perdoret edhe per zyre, cmimi 1350 euro/m2. shitet me mobilim modern, me ballkon pamje nga J-L. jepet edhe me qera 500 euro/muaj e mobiluar

-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 86 m2, kati 6, me ashensor, me ballkon, me 2 tualete, te dyja me dritare, me tel. fiks, e mobiluar, me hipoteke.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet pas Diplomatit, rruga Muhamet Gjollesha.

-Shitet apartament 1+1, te Shkembi Kavajes, kompleksi Xixa, sip 83.6 m2. kati3, cmimi 500 euro/m2

-Shitet 2 Garzoniere me sip 49.6 m2 secila, ndodhen ne te njejtin pallat te Shkembi Kavajes,kati 3 dhe kati 4. Kompleksi Xixa. cmimi 500 euro /m2.


-Shiten apartamente, dyqane, magazine ne Kompleksin e banimit "Infinit Plus", Paskuqan.Ky kompleks eshte nje kompleks modern dhe i pari i ketij standarti.
Cmimi I dyqaneve kati perdhe 1500-2500 eur/m2.
Kati i pare i dyqaneve 900-1100 eur/m2.
Kati i dyte i banimit 700-900 eur/m2.
Katet tip te banimit 500-550 eur/m2.
Perfundojne ne gusht te vitit 2009.
Ka dy degezime rrugesh te asfaltuara qe lidhen me kete bllok rezidencial, rruga "Siri kodra" dhe rruga "Jordan Misja" dhe nje ure lidhese me parkun e ketij blloku e cila eshte ne projekt te perfundimit te ndertimit.Ka 150 vende parkimi pa pagese brenda ketij parku.
Klienti nuk ka per te bere asnje pagese ndaj agjensise, pasi agjensia ka ekskluzivitetin e shitjes nga firma e ndertimit.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip. 60 m2, kati 3, cmimi 400 eur/m2.Ndodhet ne Qender Kamez.


-Shitet apartament i ri 2+1, me sip. 117 m2, kati 3.Me garazh me sip. 25 m2.Me hipoteke.Cmimi 110 000 eur se bashku me garazhin.
Ndodhet te shkolla Vasil Shanto.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 80 m2, kati 5, pallat 6 katesh.Cmimi 50 000 eur.Ndodhet ne Laprake, te shkolla e partise.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 64 m2, kati 5.Cmimi 51 000 eur.
Ndodhet te rruga Irfan Tomini.

-Shitet apartament ekzistues 2+1, me sip. 64 m2, kati 2.Cmimi 54 000 eur.
Ndodhet te rruga Irfan Tomini.

-Shitet apartament 2+1, me dy tualete, me sip. 110 m2, ndodhet ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tiranen e Re, kati 2, e kompletuar, me kuzhine.Cmimi 1100 eur/m2.

-Shitet apartament I ri 5 katesh, ndertuar ne vitin 1997, 2+1 me sip. 112 m2, kati 4, me dy ballkone me pamje nga jugu dhe veriu.Me banje dhe parabanje.Pjeserisht e mobiluar.Me hipoteke.Ndodhet tek blloku Vasi Shanto.

-Shiten dy apartamente te reja 2+1 me sip.96 m2.Cmimi 1050 eur/m2. Ndodhen tek MONDIALI.

-Shitet apartament I ri 2+1, me sip 96 m2, me 2 tualete.Cmimi 1000 eur/m2, I mobiluar.Ndodhet te MONDIALI.

-shitet apartament te rruga “Fortuzit” mbrapa PSD,sip 132 m2, 2+1, kati 5, pallat 12 katesh, 3 ballkone, hipoteke. Cmimi 1100 euro/m2.

-Shitet apartament i ri , te Kinema 17-nentori, 2+1, sip 101 m2, bosh, kati 5, me garazh, cmimi 1300 euro/m2 (I padiskutueshem). mund te shiten edhe vec e vec. cmimi i garazhdit 20000 euro.


-Shitet apartament ekzistues , te ministria e shendetesise, me hyrje nga rruga kryesore, 3 dhoma, kati 1, sip 100 m2, cmimi 140000 euro. E pershtatshme per klinike dentare, mjeksore, farmaci bujqesore, zyra etj..

-Shiten apartamente te reja per prenotim tek Astiri ne rruge kryesore.
1+1 me sip. 72.1 m2 dhe 2+1 me sip. 97.5 m2.Cmimi eshte 700 eur/m2 nqes pagesa behet me keste dhe 670 eur/m2 nqs pagesa behet e plote qe ne fillim.
Apartamentet perfundojne ne fund te vitit.

Okazion
-Shitet apartament i ri, 1+1 sip 70.05 m2, kati 4.Cmimi 65000 eur, i mobiluar.Ndodhet tek ish-parku i autobuzave.Eshte i hipotekuar.

-Shitet tek blloku Gintash apartament I ri 1+1, me sip 68 m2, kati 6.Cmimi 40000 eur.
Eshte blloku i dyte Gintash pas qendres se Laprakes.

-Shitet apartament I ri tek Astiri,2+1, me sip. 110 m2, 46000 eur.Kjo do 6 muaj te perfundoje.

-Shitet apartament te Politeknikumi, sip 560 m2, me verande, 2 oxhaqe, kati fundit.

-Shitet apartament I ri 2+1, 98 m2, kati 7.Cmimi 520 eur/m2.Ndodhet tek Astiri, prane rruges kryesore.

-Shitet apartament mbrapa Prokurorise , sip 106 m2, 1+1, me 2 banjo, kompletuar komplet, me hipoteke. Cmimi 1200 euro/m2

-Shitet apartament i ri te “ Zogu Zi ” , kati 9, pallat 13 katesh, sip 74 m2 (pa sip e shkalles), 2+1, me dy pamje : nga rruga dhe nga mbrapa, (ka mundesi per shtese rreth nga mbrapa). Hipoteka ne proces. Cmimi 1200 euro/m2.

-Shitet apartament ekzistues ,te rruga “Durresit” perballe ambasades Jugosllave , 2+1 + aneks , kati 4, sip 67 m2, pallat 4-katesh, e mobiluar, cmimi 1300 euro/m2.

-Shiten apartamente te reja 1+1 me sip 72.8-77 m2 dhe 2+1 me sip. 82.2-100.8 m2.Perfundojne ne korrik-gusht te vitit 2009.Cmimi 900-1000 eur/m2.
Ndodhen prane ish-uzines Enver.

-Shitet apartament I ri, rr “Margarita Tutulani”,kati 5,me ashensor,drejtim veri-lindje, (afer tatimeve). Cmimi 1300 euro/m2,sip 95 m2, 2+1, 2 banjo.

-Shiten apartamente te reja pas fabrikes se birres , tek KMY me siperfaqe te ndryshme, cmimi 400 euro/m2.

-Shitet apartament I ri 2+1, me sip. 100 m2, kati 3, pallat 12 katesh.Eshte e mobiluar dhe rregulluar mjaft mire, me 3 kondicioner, 2 tualete, njera me dritare, drita dhe uje 24 h.Eshte e hipotekuar.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet te rruga M. Gjollesha.

-Shitet apartament I ri, 2+1, me sip. 107 m2, kati 2, me 2 tualete.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhet pas Diplomatit.Eshte i hipotekuar.

-Shitet apartament I ri, 2+1, me sip. 105 m2, me 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, kati 7, pallat 10 katesh, me ashensor.Pamjet I ka Veri-Perendim.Cmimi 950 eur/m2.Ndodhet pas Universitetit Europian te Tiranes.Eshte e pabanuar me pare.

- Stadiumi Dinamo, pallat I ri 10 katesh, pas pasticeri Verona,sip 169 m, 3+1, me dy banjo,ndodhet ne kate te 10 , me pamje 360 grade, eshte i pershtatshem dhe per zyra, restorante, palester etj.Cmimi 1200 eur/m2.Mund te ndahet dhe ne 2 hyrje.Tarraca eshte e rrethuar me rrjete.Garazhi eshte me sip. 12 m2.Cmimi i garazhit 20000 eur.Garazhi mund te shitet bashke me apartamentin ose dhe vec.Nqs shitet bashke behet ulje.

-Shitet apartament i ri 2+1,pas DIPLOMATIT, sip 110 m2, kati 2, pallat 11 katesh (2 kate dyqane), 2 ashensor, e pabanuar me pare, kuzhina e mobiluar, cmimi 1300 euro/m2

-Shitet apartament i ri 2+1, 132 m2, kati 6, pallat 12 katesh, me 2 tualete, 2 ballkone, pamje nga rruga me drejtim J-L.Me hipoteke.Ndodhet tek libri universitar.Cmimi 1800 eur/m2.

-Shitet apartamenrt i ri, 3+1, 142 m2, kati 7, pallat 10 katesh, me ashensor, me hipoteke.Me pamje gjysem rrethore V, J, L.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet te rruga Myslym Shyri.


-Shitet apartament i ri 3+1 me sip. 138 m2, kati 11 i parafundit.Cmimi 1500 eur/m2.Ka dhe garazh me sip. 100 m2 me cmim 60000 eur.Eshte me 2 banjo me hidromasazh.Eshte me kuzhine, kondicioner, ka dhe instalimin e sistemit falkone, me pllaka cilesore.Aktualisht eshte me qera 550 eur ne muaj.Ndodhet te rruga Myslym Shyri.

-Shitet apartament i ri 3+1, 137 m2, kati 2, i mobiluar.Me hipoteke.Cmimi 2000 eur/m2. Ndodhet te blloku, perballe Vodafonit.Me parkim me karte.

-Shitet apartament I ri 5 katesh, pa ashensor me sip. 90 m2.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet te Naim Frasheri.Me hipoteke.

-Shitet apartament i ri 1+1, 65 m2, kati 3, me banjo te rregulluar, me ballkon.Cmimi 75000 eur.Ndodhet tek ATSH.

-Shitet apartament i ri 1+1, me sip 58 m2, i mobiluar ,kati 8, pallat 10 katesh.Dritaret i ka nga J-L.Ballkon me tende.Me tel fiks.Ndodhet te rruga e Kavajes.

-Shitet apartament i ri, 1+1, sip 76 m2, kati 3, rruga “NAIM FRASHERI”, mbrapa ambasades Greke, dritaret nga jug-lindja.cmimi 76000 euro.

-Shitet apartament 1+1, sip 60 m2, te stadiumi “Qemal Stafa” (parku kombetar), prane Juveniljes ,kati 11, cmimi 1500 euro/m2.

-Shitet apartament i ri,1+1, 77 m2, kati 11, pallat 12 katesh.Apartament i rregulluar, bosh, me 2 ballkone, 1 banjo.Cmimi 1100 eur/m2.Ndodhet te rruga Qemal Stafa, perballe Prokurorise se Pergjithshme.

-Shitet apartament I ri 2+1, me sip. 90 m2, kati 3.Cmimi 1200 eur/m2.Ndodhet te Margarita Tutulani.

-Shitet apartament I ri, 2+1, sip. 90 m2, kati 7.Cmimi 1200 eur/m2.
Ndodhet te rruga e Kavajes.

-Shitet apartament I ri 3+1, sip. 240 m2.Eshte papafingo.Cmimi 1150 eur/m2.Ndodhet te Kodra e Diellit, te kopshti zoologjik.
Perfundon ne fund te vitit.

-Shitet apartament I ri, 1+1 me sip. 87 m2.Cmimi 1150 eur/m2.
Ndodhet te Kodra e Diellit, te kopshti zoologjik.Perfundon ne fund te vitit.

-Shitet apartament i ri afer EHV, te Komuna e Parisit me sip. 95 m2, 2+1, kati i 6.Cmimi 920 euro/m2.Hipoteka ne proces legalizimi.


-Shitet apartament 2+1, te rruga"MYSLYM SHYRI", kati 2, e parregulluar,pallat ekzistus me tulla silikate. sip 60m2,
cmimi 75000 euro.

-Shitet apartament i ri me sip 85 m2 ne rrugen M.Shyri.Kati i 10.Cmimi 1200 euro/m2.

-Shitet apartament 2+1, me sip. 94 m2, kati 5 me tarace te izoluar, e mobiluar dhe e rikonstruktuar.Aktualisht me qera 30000 lek ne muaj.Ndodhet ne rr. Ali Visha, tek shkolla Osman Myderizi.Cmimi 76000 euro.

-Shitet apartament I ri 3+1 me 2 banjo + 2 ballkone, me sip. 111 m2, kati 3.Ndodhet tek blloku.Cmimi 172000 euro.

-Shitet apartament i ri me sip. 80 m2 ne rrugen M.Shyri.Kati i 2.Cmimi 89000 euro.

-Shitet apartament i ri me sip. 130 m2,2+1, ne rrugen Him Kolli.Kati i 9.Cmimi 1000 euro/m2.


-Shitet apartament me sip. 70 m2, 1+1.Ndodhet te Komuna e Parisit, te lulishtja.Cmimi 900 euro/m2.

-Shitet te arshiva afer bankes PROCREDIT, shtepi me sip 140 m2, me 5 ambiente, 3 tualete, 2 dyer te jashtme, panel diellor, 700 litra uje depozite, 2 telefona fiks, internet.Orientim jugor.Mundesi parkimi.perdoret per cdo lloj sherbimi, klinike, studio avokatie, etj.Qeraja 1000 € ne muaj me afat jo me pak se 2-3 vjet.Shitet 210 000 €.

-Shitet apartament me sip. 109 m2, 2+1, kati i treteNdodhet ne krah te Euromax te Komuna e Parisit.Cmimi 84 000 euro.

-Shitet apartament ne zonen e Gardes, hyrje e rregulluar, tek gjimnazi “Petro Nini”, SIP 125m2, kati 2, 2 banjo , njera me hidromasazh , ballkon, 1 dhome me parket, 2 kondisioner, vend shume i qete. Cmimi 1000 euro/m2.

-Shitet apartament i vjeter 3+1, me sip.100 m2 (65.4 me hipoteke dhe 35 pa hipoteke). Cmimi eshte 85 000 euro.Apartamenti eshte me cati te konvertueshme per banese.Ndodhet te Blv Gjergj Fishta.

-Shitet apartament te rruga Irfan Tomini te pallatet me tulla te kuqe 2+1 me sip. 93 m2,kati i 1.Cmimi 63 000 euro.


-Shitet apartament i ri 5 katesh me sip. 96 m2, 2+1, kati 2.Ndodhet te Komuna e Parisit ngjitur me Kolegjin Kristal.I mobiluar.Me hipoteke.Cmimi 76000 euro.

-Shitet te hotel MONDIALI,rruga Muhamet Gjollesha, pallat i ri ne ane te rruges, kati 6, sip 104 m, 2 banjo, 1 ballkon, sallon, 2 dhoma gjumi. E mobiluar sipas kohes, me kondicioner,tv, dhe e pabanuar me pare. Cmimi 120000 € (115000 €) .Te pallati i agjensise “Ami” .

-Shitet perballe Misto Mames apartament I ri 67.6 m , 1+1, ballkon, aneks, cmimi 34000€. Pallat 9 katesh, apartamenti ndodhet ne katin e 7, me termo izolim.Hipoteka ne process perfundimi.pamje nga jugu.

-Shitet apartament me sip. 122 m. Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.Pallat i ri,kati i dyte, me 2 banjo, me ballkon. Cmimi 1350 €/m.
-Shitet apartament I vjeter me shtese kati te legalizuar me sip. 113 m2. Ndodhet ne kinostudio ngjitur me Alpet.Cmimi 650 euro/m2

-Shitet apartament, kati i 4, me ashensor, me hipoteke 65 m2, rr:Nikolla Lena, 10 metra larg Myslym Shyrit, cmimi: 76000 €.

-Shitet apartament 2+1 , me aneks, pallat 5 katesh, kati i 5, me tarace, me sip 70 m2. rruga Muhamet Gjollesha (prane restorant Vjosa). Cmimi 1000 €/m2 (i diskutueshem).

-Shitet Apartament 1+1 , ne Durres, me pamje nga deti, perballe pishave, te Iliria, pallat 7 katesh, kati i 5, e mobiluar, e pabanuar, sip50 m2, cmimi 25000

-Shitet apartament te "Myslym Shyri" kati i 10, sip 85m2,cmimi 1200 euro m2.

-Shitet apartament i ri, rruga "Myslym Shyri" 2+1, sip 80 m2, kati i 2, cmimi 1200 euro m2.

-Shitet apartament 1+1, te “21 dhjetori”,kati 4,e rreguluar,me kondisioner, tel, sip 50m2,cmimi 52000 euro

-Shitet apartament prane fakultetit juridik 107 m2,me 1000 euro m2.Vend shume i qet dhe me parkim nga te dy anet e pallatit.

-Shitet apartament tek PICERI ERA, kati 2, sip 78m2, e pershtatshme edhe per zyra.cmimi 130000 euro.

-Shitet apartament 2+1, 50m larg ASTIRIT, kati 7,ashensor, sip 98m2 , cmimi 53000 euro.( ka edhe hyrje te tjera te firmes per shitje)

-Shitet apartament i ri, rruga “KAVAJES”, sip 78m2, pallat 7 katesh, kati5, me 2 ashensor, hipoteka ne process perfundimi. cmimi 1000 euro/m2.

-Shitet apartament i ri te rruga Bardhyl,prane Rozafes me sip 135m2, 3+1,Kati i 5,pjeserisht i mobiluar,me kondicioner.Cmimi 1000 euro/m2.I hipotekuar
-Shitet apartament te Gjykata,kati 2 mbi dyqane,me sip 105m2,2+1,e mobiluar,2 dritare i ka me pamje nga gjykata dhe pjesen tjeter me pamje nga rruga.Cmimi 1400 euro/m2.
-Shitet apartament perball shkolles se bashkuar,mbrapa konviktit te mjekesis,me sip 117 m2,kati 6,pjeserisht e mobiluar,700 euro/m2


-Shitet apartament i ri 3+1, me sip.152 m2, kati i 3, me 2 tualete, 4 ballkone, orientim veri-perendim.Ofrohet e mobiluar me nje cmimi prej 140.000 Euro.Eshte e pajisur me hipoteke.Ndodhet ne Komunen e Parisit

-Shitet apartament i ri 3+1, ne sip.154 m2, kati IV, 3 dhoma gjumi, dy tualete me dritare.Apartamenti eshte i pajisur me Hipoteke. Ndodhet ne Komunen e Parisit .Cmimi 105.000 euro


-Shitet apartament i ri 3+1, me sip.143 m2(pa sip.te perbashketa),Kati IV.Avantazh i apartamentit eshte vendodhja e tij, ku dhomaat e gjumit ju ofrojne nje pamje nga Lindja, ndersa soxhorno ofron pamje nga gjelberimi(pishat).Ndodhet tek Parku Kombetar, prane Lion Park.Cmimi i shitjes 230.000 euro

-Shitet apartament me sip.240 m2,Kati VI e ndare ne dy apartamente, apartament 3+1 dhe apartament 1+1. Orientimi i apartamentit eshte i tille ku dhomat e gjumit ju ofrojne nje pamje te mrekullueshme dhe plot ajer te paster .Apartamenti 1+1 eshte i pershtatshem per studio.Ndodhet tek Parku Kombetar, prane Lion Park.Cmimi 1500 euro/m2

-Shitet apartament 3+1me sip. 141 m2, Kati VI, me 2 tualete, orientim nga Lindja.Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Ndodhet tek Parku Kombetar prane Lion Park. Cmimi 190.000 Euro

-Shitet apartament duplex me sip.119 m2 kati 6-te dhe i 7-te ne nje pallat ekzistues te rikonstruktuar. Apartament ka 2 dhoma gjumi, 2 tualet, 2 ballkone, me hipoteke.Ka sistem ngrohje, kondicioner.Ndodhet prane spitalit American 2.Cmimi 82.000 euro bosh, 85.000 me mobilim

-Shitet apartamenti ri 3+1 me sip. 112 m2+8 m2 ambj perbashket, Kati 3, ka 2 tualet nje me dritare. Jane pa shtruar pllaka dhe dyer.Pajisur me hipoteke dhe ashensore. Ndodhet tek Tirana e Re pas postes nr.8. Cmimi 130.000 euro.

-Shitet apartament ekzistues i rikonstruktuar 3+1, me sip.116 m2.
Ndodhet ne Tirane te Re , rruga Margarita Tutulani.Cmimi 105.000 euro


-Shitet apartament i ri 1+1 me sip.82.5 m2, kati 2.Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.Ndodhet tek Liqeni . Aktualisht eshte me qera totalisht i mobiluar me 200 euro/muaj.Cmimi i shitjes 850 euro/m2.

-Shitet apartament ekzistues 1+1 me sip.67 m2,Kati 6 dhe i fundit me tarrace.Apartamenti eshte rikonstruktuar ne vitin 2000 , aneksi eshte i mobiluar, kondicioner si dhe shkallet e pallatit kane rikonstruktuar. Ndodhet ne rrugen Fortuzi prane shkolles 9-vjecare Jeronim De Rada.
Cmimi shitjes 1000 euro/m2


-Shitet apartament i ri 1+1 me sip.60.6m2 (55.2+5.4)kati i X dhe i fundit me tarace te shfrytezueshme. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe lartesi kati te konsiderueshme. Ofrohet e mobiluar si ne foto. Eshte e pajisur me hipoteke.Ka qene me qera 350euro/muaj.Ndodhet ne Myslym Shyri .Cmimi i shitjes 70.000 euro.


-Shitet apartament i vjeter 1+1 kati i 3,me sip.60 m2 me ballkon , koridor i madh, dyer te blinduara, i orientuar nga lindja (Dajti). Buze rruge tek stacioni i autobuzit. Me hipoteke, pa rivleresim Ndodhet tek Poligrafiku.
Cmimi 40.000 euro


-Shitet apartament i ri 1+1 me sip. 67 m2, Kati 3, orientim Lindje. Ndodhet ne Don Bosko ne pallatet e reja ne fillim te rruges. Aktualisht eshte me qera 250 mije leke /muaj.Cmimi shitjes 800 euro/m2.

-Shiten 2 apartamente te reja 1+1 me sip. 71 m2 dhe 60 m2,Kati 6 ne nje pallat ne perfundim te punimeve te rifinuters.Ndodhet afer Fakultetit te Mjeksise.Eshte me leje Legalizimi ne proces Hipoteka. Cmimi 600 euro/m2.

-Shitet apartament ekzistues 1+1 me sip. 49.1m2 kati i 2, buze rruge kryesore i pershtatshem per banim dhe per zyra.Pajisur me hipoteke.
Ndodhet mbi shkollen e Baletit.Cmimi 48.000 euro.


-Shitet apartament ekzistues kati 5 dhe i fundit me sip. 50 m2, i mobiluar me orientim jug-lindje.Ka dokumenta te rregullta pronesie.Ndodhet prane klinikes Iraniane. Cmimi 40.000 euro.
[COLOR="rgb(255, 140, 0)"]
-Shitet apartament ekzistues 1+1 me sip.67 m2, Kati 5 dhe i fundit.Me tulla silikate, pjeserisht i rikonstruktuar. Ndodhet ne Laprake. Cmimi 600 euro/m2.

-Shitet apartament ekzistues 1+1 55 m2 kati 3-te i rikonstruktuar ndodhet ne rrugen Aleksander Mojsiu prane shkolles Gjon Buzuku. Cmimi 32.000 euro.
Orientim Veri-lindje


-Apartament 3+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes.(pallati i kuq i kmy).
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruges kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete ku njera eshte me dritare dhe koridor.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar. Orientimi jug-lindje. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Cmimi 1000 euro/m2.-Apartament 2+1 ne shitje ne Laprake pallat buze rruges Dritan Hoxha. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne pallat te ri. Ka nje siperfaqe prej 114 m2 te organizuar ne: sallon , kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare, 2 ballkone. Ofrohet e pamobiluar. Me orientim veri-lindje. Punimet e brendshme jane cilesore, punimet e gipsit, tavanet e varuar, dritaret dopio xham, pajisur me grila etj.
Me hipoteke. Cmimi 75.000 euro


-Apartament 2+1 ne shitje prane tregut Elektrik. Ndodhet ne katin e 7-te pallt te ri perball njesise bashkiake nr.1. Me sip. 80.7 m2 organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, koridor dhe ballkon.Me orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites. Ofrohet e mobiluar. Me hipoteke Cmimi : 80.000 euro

-Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2 , kati i 1-re banim. Me hipoteke. Ndodhet tek ish-fusha aviacionit ne fillim. Cmimi 45.000 euro

-Shitet apartament 1+1 ne Unazen e Re tek Tirana Banka.
Apartmaneti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.Me orientim lindje-perendim. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe moderne. Hipoteka ne proces. Cmimi 45.000 euro