• Tirane, ofrojme Kurse Profesionale per punesim ne Call Center!

Nëse nuk e flisni mirë gjuhën italiane apo keni mbaruar nivelin A1 dhe deshironi te permiresoni aftesit tuaja,tashmë keni një mundesi ideale për të përmirësuar gjuhën dhe për të siguruar një vend pune ne Call Center!
Qendra Maximus ofron trajnimin më të lire dhe më efektiv në këtë fushë (vetëm 50 mije leke të vjetra).Në 5 vite kemi trajnuar me qindra te rinj duke punësuar me sukses pjesën më të madhe të tyre!

Gjate ketij trajnimi 4 javore keni mundesi:

- Te permiresoni italishten duke bere nje perseritje te bazave te gramatikes italiane.
- Te mesoni teknikat baze te telemarketingut.
- Te zhvilloni praktike Operatore - Klient.
- Te degjoni telefonata
- Te mesoni nje fjalor teknik mbi dy fushat kryesore ne te cilen operarojne Call Centerat ne Shqiperi (Energji Elektrike / Telefoni/Forex).
- Te njiheni me kompanite kryesore ne keto fusha dhe te kuptoni me shume per menyren sesi operojne.

Trajnimi zgjat 4 jave dhe zhvillohet 3 here në jave!
Ne fund te trajnimit kontaktoheni per nje interviste nga Call Centerat me te medhenj dhe serioz ne Tirane ku keni mundesi reale punesimi!
Disa nga Call Centerat Kryesore me te cilet bashkepunojme jane : Fastcall, Axo, Opus & LGN.
Sygjerojani dikujt që ka nevoje për një pune këtë mundësi!

Grupet e radhes nisin diten e hene, ne daten 3 Maj.


Pas 3 vitesh ne zonen e astirit, tashme Maximus eshte spostuar ne nje ambjent te ri ne zonen e 21 dhjetorit.
Me shume informacion mbi kursin, programin qe ndiqet dhe mundesite e punesimit mund te gjeni ne websiten : www.maximus.al
Email : trainingatmaximus@gmail.com
Nr kontakti : 0693303379
Whatsapp 0673747767

Per cdo pyetje apo paqartesi jemi ne dispozicion!
Faleminderit




 


Contact WhatsApp
Back
Top