kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - KOMPANI MIRMBAJTJE SHERBIMESH ELEKTRIKE

  *kompania jone ofron mirembajtje elektike te ambienteve:
  -shkolla
  -kopeshte
  -zyra
  -rezidenca
  -bare-restorante
  -apartamente
  -fabrika
  -rrobaqpesi.


  Ju pergjigjemi ne kohe. Me cilesi dhe me cmimet me konkuruese ne treg.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: REAR Projektime sistemesh elektrike.jpg
S: 430
Madhesia: 18.4 KB  


  📫 Adresa:Prane sheshit Willson, pallati ku eshte PORCELANOZA.
  Rr. "ABDYL FRASHERI"
  Nd.5,H.6
  NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5, 1019
  TIRANE