kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes Resorant - Piceri 100 m². me hipoteke. 150000€

  Zona/Rruga : medar shtylla, komuna e parisit Restorant pizzeri prane kopshit botanik. Te nenkalimi i unazes se madhe.
  Per arsye emigrimi.

  Me te gjitha paisjet

  Me hipoteke.

  Shitet 150000 euro. I negociushem Per me shume ne fb realpizza.tirana.Tel. :0696994500 dhe ne greqi +306955537120
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-c15629d70e0aef0ebe6424d9fcf70f66ffc19edf5fb5df9dde181ba39e70cb66-V.jpg
S: 648
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1472142065192.jpg
S: 320
Madhesia: 33.3 KB