kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aparate foto dixhitale te rinj nga 70 eur copa i diskutuar

  Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti
  Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur.
  Marka sony me cmim 120 eur.

  Te sjella nga USA, modele origjinale dhe me garanci.


  Cmim i diskutuar.

  Cel 0699781736
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SonyDSC-W710.jpg
S: 659
Madhesia: 6.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu