kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet biznesi 20.000 Euro Qender Solari Miami Sun- ne BLLOK 110 m2

  Shitet biznesi i Solarit "Miami Sun"- Ne zemer te Bllokut.

  Klientele e rregullt e krijuar prej 14 vjetesh. Solari "Miami Sun" eshte hapur ne vitin 2004 dhe ka qene qendra e pare e solarit ne shqiperi.

  Ambjenti 110 m2

  Qender solari _me 4 makineri solari gjermane me llampa 180 wat.Secila makineri e pajisur me kompiuter per rregjistrimin dhe kontrollimin e seancave.
  Estetike _ dhome estetike me aparat avulli, krevat estetike/masazhi, aparat dylli me 3 fisheke, aparat dylli me vaskete, vaskete pedikyri
  Parukeri_ambjent parukerie me 2 poltrona, lavatest, pasqyre murale e madhe, raft boje, ekspozitor xhami, tavoline per thonjte, karrel, aparat/kaskete permanenti, rafte te vegjel.
  Recepsion_raft ekspozitor, kompiuter, kamera sigurie, karrige+tavolina per pritje te klienteve
  Staf i specializur :eksperince disa vjecare ne fushen e solarit dhe estetikes.

  Sigurojme keshillim dhe asistence teknike.

  Cmimi total : 20,000 euro (njezet mije euro)

  Biznesi shitet per arsye te largimit nga Shqiperia. Per cdo pyetje dhe sqarim tjeter apo foto te tjera te ambjentit mund te kontaktoni ne 0692050040

  Adresa: Rruga Nikolla Tupe, Ne zemer te Bllokut.

  Cel. : 0692050040
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: soalri 3.jpg
S: 147
Madhesia: 70.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: solari2.jpg
S: 139
Madhesia: 56.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: solari 1.jpg
S: 132
Madhesia: 84.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: solari 4.jpg
S: 143
Madhesia: 30.8 KB