Kliko

 1. Standart Tirane, shes gomone Evinrude 20 hp, 1.300 Euro

  Shes gomone 3.8 metra, motorr Evinrude 20 hp, kapaciteti bartes max 6 persona, ne gjendje shume te mire. Gomonia disponon te gjithe pajisjet perkatese : timon, leve marshesh/gazi, lopata, jelek shpetimi etj. Eshte e cmontueshme plotesisht dhe mund te transportohet me makine. Gomonia ka ardhur nga Italia dhe eshte me dokumentacion te rregullt.

  Cel. : 0692620197
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160831_113356.jpg
S: 1722
Madhesia: 61.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160901_131027.jpg
S: 906
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20160901_131121.jpg
S: 902
Madhesia: 40.5 KB