devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 170 m², 160000 euro (Prane Petro Ninit)

  Zona/Rruga :Prane Petro Ninit, dhe prane Postes 8.


  1
  -Shitet apartament me siperfaqe 170 m2,kat 7,ne nje pallat te ri,prane Petro Ninit,3+1 ,L-J-P, mobiluar luks,,cmimi 160 000 euro.

  2
  -Shitet apartament me siperfaqe 125,4 m2,kat 4,ne nje pallat egzistues,prane Drejtorise se Policise,3+1,50 m2 ,L-J-P,rregulluar dhe mobiluar luks,,cmimi 150000 euro.

  3-Shitet apartament me siperfaqe 158 m2,kat 5,ne nje pallat te ri,pas Ministrise se Jashtme,3+1+2 banja+depo+garazh,50 m2 sallon,J-L,me hipoteke,cmimi 1250 euro/m2.

  4-Shitet apatament me siperfaqe 90 m2,foto)ne nje pallat te 1993-it,3+1,kat 1,pas Piaces,Rruga Sulejman Pasha,me dokumenta te rregullta ,cmimi 110000 euro.

  5-
  Shitet apatament me siperfaqe 132,5 m2,ne nje pallat te ri,3+1,kat 8,prane Postes 8,me dokumenta te rregullta ,2 banja,mobiluar,cmimi 150 000 euro.

  6-Shitet apartament me siperfaqe 130 m2,3+1,kat 2,2 banjo,me dritare,pa ashensor,Prane Piceri Eres,me hipoteke,cmimi 1700 euro/m2.


  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160901_131422.jpg
S: 1450
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160901_131335.jpg
S: 738
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160901_131352.jpg
S: 732
Madhesia: 54.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160901_131410.jpg
S: 731
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160901_131429.jpg
S: 743
Madhesia: 82.2 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com