Albacall
Kliko
Kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart CMS Kompani lider ne fushen e Call Center kerkon operatore ne gjuhet anglisht, gjermanisht, italisht
  CMS kompani lider ne fushen e Call Center.
  Mundesi per kedo qe deshiron te kete nje page ne nivelin e standarteve europiane .
  Duke ofruar nje ambient dinamik dhe ambicioz , dicka ndryshe nga te tjeret .

  Ne ofrojme
  • Paga mbi 1000 EURO
  • Kontrate e rregullt ne baze te Kodit te Punes
  • Mundesi trajnimi jashte vendit
  • Page e 13 per te punesuarit me shum se 1 vit
  • Sigurim Jete dhe Shendeti ne bashkepunim me kompanite me prestigjoze te Sigurimit ne Shqiperi , per persona me me shum se 1 vit pune.
  • Trajnime me pagese te plote
  • Transporti I perfshire .


  Kerkohet


  • Te zoteroje shume mire gjuhen angleze/ gjermane/italiane


  • Disponibilitet Full-Time
  • Aftesi te mira komunikative
  • Te punoje ne grup
  • Kapacitet intelektual
  • Seriozitet ne pune
  • Ambicie dhe vendosmeri
  • Preferohet experience e meparshme ne fusha te ndryshme telemarketing.
  • Te kete arsimin e larte (minimum Bachelor)  Nese jeni nje njohes I mire i gjuhes angleze , gjermane ose italine ju ftojme te na vizitoni prane zyrave tona .
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cms photo 1.jpg
S: 3958
Madhesia: 57.3 KB  


  Rr. Elbasanit,
  ngjitur me BKT, 200 pas shkolles se Policise

  cms@job4u.com

  Tel:0696778777

  Capital-Market-Solution