kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Ford Fiesta benzin + gaz Viti 2001, 1900 Euro

  Karburanti: Benzin + Gaz
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja.....: Kondicioner
  Fuqia KW..: 55
  KM.........: 220000

  Shes Ford Fiesta 1.25 zetec ne gjendje super te mire Benzine + Gas e shenuar dhe ne lejen e qarkulimit , Makina mund te kontrollohet ku te doni. Me targa shqiptare. Impiant gazi Lovato dixhital. Kondicioner. Letra per 1 vit deri ne Tetor.

  Tel. : +355682063316
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-6e5c066ee24c37e00f00cf46c2e5f9a24c0d2b69106c810dca13ad5d4e0929f4-V.jpg
S: 3060
Madhesia: 76.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-978588846791918c7d8b00bc16f492ac3e1ab57600a8ed030c900eef1d312304-V.jpg
S: 1256
Madhesia: 55.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-7daea828a5173b39936a12e4e68e845b55497fc56afdf0214253b439d5bdb13b-V.jpg
S: 1395
Madhesia: 20.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-cbccff99ce2de350d79a8d3ca65c62cb5dad1f1ff70d621ed4db6d28d6461c7d-V.jpg
S: 1190
Madhesia: 67.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-01-b15069be8b91540c69b629c555186d06db5e4015e3b578f71399dbf2650a1c1c-V.jpg
S: 1193
Madhesia: 61.7 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu