kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shitet biznesi i nje palestre (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri,

  -Shitet biznesi i nje palestre ne Myslym Shyri.
  Ndodhet prane rruges kryesore .
  Ka nje siperfaqe prej 162 m2 te organizuar ne 2 kate:
  Kati i 1-re me siperfaqe 80 m2 dhe bodrum 82 m2.
  Ambjenti ka lartesi mbi 3 m. Me sistem asprimi, kondicionimi etj.
  Te dy katet lidhen me shkalle te brendshme dhe jane hapesire pa ndarje.
  Aktualisht eshte ne gjendje pune me te gjitha pajisjet e nevojshme.

  Cmimi i shitjes se biznesit 25.000 euro dhe qeraja ambjentit 600 euro/muaj

  Ofrohet dhe mundesia e blerjes se prones.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 454
Madhesia: 25.7 KB  


  Infoexpress agjensi informacioni
  Blv. "Gjergj Fishta",
  prane gjykates se rrethit


  tel/fax: +35542400124
  cel: +355692062443
  +355672763858
  e-mail: yllibejko.infoexpress@gmail.com
  web: www.infoexpress.al

  InfoExpress