devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 140 m² 365 Euro (Rruga Ali Visha, prane Kompleksit Grand)

  Zona/Rruga : Rruga Ali Visha, prane Kompleksit Grand

  Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. Ali Visha, prane Kompleksit Grande. Ambient biznesi me siperfaqe 140m2, e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare e te pare te nje pallati te ri. Zyra organizohet ne 1 hapsire dhe 1 WC, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.
  Cmimi 365 Euro/muaj.
  -----------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Office Space at Ali Visha Street. Office Space with surface 140sqm is paved in tiles, located on the first floor of a new building. The office space is organized in a open spaces and a bathroom, it is appropriate for any kind of business.
  Price 365Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...e.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC09001 copy.jpg
S: 569
Madhesia: 39.4 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar