kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 210 eur i diskutuar

  Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria.
  I perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj dhe ka ate cmim promocional ). Ne gjendje perfekte si produkt ( open BOX ):

  • Smart Scooter,
  • Two wheel self balancing electric scooter,
  • 6.5 inc,
  • Me pult,
  • Karikues,
  • Bluetooth,
  • Me drita
  • Lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike.


  Cmimi 210 eur i diskutuar.

  Cel 0684208528
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HoverboardBlu.jpg
S: 680
Madhesia: 24.0 KB