kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 210 eur i diskutuar

  Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj dhe ka ate cmim promocional ), ne gjendje perfekte si produkt ( open BOX ), Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita.

  Cmimi 210 eur i diskutuar.

  cel 0684208528
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HoverboardBlu.jpg
S: 638
Madhesia: 24.0 KB