KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ


Nė kuadėr tė projektit “Platforma kundėr varfėrisė sė fėmijėve dhe pėrjashtimit social midis komuniteteve Rome nė Shqipėri” zbatuar nė zonat Moravė/Berat, Korēė, Shkodėr, Baltėz/Fier, me numėr kontrate P9150, financuar nga Radiohjalpen dhe We-Effect, implementuar nga Unioni pėr Zhvillimin dhe Integrimin e Minoritetit Rom nė Shqipėri “Amaro-Drom”, ju drejton kėtė kėrkesė pėr ofertė:

1 Realizim Spoti Sensibilizues (30 Sekonda)
2 Transmetim i Spotit Sensibilizues nė televizion pėrgjatė periudhės Shtator 2016.

Fondi limit 650.000 (gjashtėqind e pesėdhjetė mijė) LEK

Afati i pranimit te ofertės deri nė 24 Gusht 2016

1- Oferta duhet tė adresohet nė emėr tė Unionit pėr Zhvillimin dhe Integrimin e Minoritetit Rom nė Shqipėri “Amaro-Drom”;
2- Tė pėrfshijė afatin e vlefshmėrisė sė ofertės;
3- Nė koston e transmetimit tė specifikohet orari dhe shpeshtesia e transmetimit;
4- Nė ofertė duhet tė jetė qartėsisht i pėrmendur numri i rregjistrimit tė biznesit, NIPT-i.
5- Nė rast pėrzgjedhje tė ofertės suaj, pagesa do tė realizohet me Bankė nėpėrmjet llogarisė sonė tek BKT ne lekė.
6- Pas datės 24 Gusht 2016, asnjė ofertė nuk do tė jetė me e pranueshme.

Oferta mund tė dergohet nė kėtė adresė e-maili: amarodrom@abissnet.al ose me zarf nė adresėn: Rr. “Sulejman Pasha”, Lgj. 4, Pll 2. Shkalla 3 Tiranė – Albania.