kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, jap me qera apartament ne plazh Kati 3, 78 m² 30 Euro/nata (Mali i robit Fshati qerret i kavajes)

  Zona/Rruga : Mali i robit Fshati qerret i kavajesJap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te kavajes vije e pare bregdetare me pamje nga deti.Zona jo shume e populluar pasi eshte e rrethuar nga komplekse vilash dhe ka pak pallate.Apartamenti eshte i mobiluar me kondicioner me te gjitha kushtet uje+drita 24 ore,zona ka infrastrukture rrugore shume te mire.Ne apartament mund te akomodohen ne menyre komode deri ne 7 persona.0685058990(Whats up& Viber).Tel. : 042/2273-340Cel. : 0685097352;0685058990
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartamenti 1.jpg
S: 1076
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartamenti 2.jpg
S: 575
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartamenti 3.jpg
S: 603
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartamenti 4.jpg
S: 506
Madhesia: 14.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: apartamenti 5.jpg
S: 547
Madhesia: 41.7 KB