kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shengjin jap me qera dhome ne plazh Kati 1, 40m² 25 Euro (Portit Shengjin)  Zona/Rruga : Portit Shengjin

  Shengjin Jap 4 dhoma me qera per plazh ne qytetin č Shengjinit.Dhoma jane secila e kompletuar me te githa kushtet per 4 persona
  Ēdo dhome ka ambjent guzhine ,kondicioner +WiFi+parking.
  Nga ballkoni ka nje pamje fantastike te qytetit dhe vijes bregdetare te Shengjinit. Plazhi eshte 700m larg dhe 2km nga Rera e hellur.
  Ne muajin Qershor ēmimi eshte me i ulėt.


  Tel. : 00355672931687

  Cel. : 0672931687
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 571
Madhesia: 59.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 369
Madhesia: 51.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 367
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 306
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 375
Madhesia: 28.0 KB