kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme sherbime te kontabilitetit me tarifa te ulta,Tirane

  Per te gjitha bizneset e vogla,te mesme dhe te medha ofrojme sherbime te kontabilitetit me cmime me konkurruese ne treg!

  Mbajtja e llogarive kontabel dhe deklarimi i detyrimeve tatimore per cdo subjekt bazuar nė SKK
  Deklarimi i librave tė blerjes dhe librave tė shitjes
  Deklarimi i TVSH-sė
  Deklarimi i kontributeve tė sigurimeve shoqėrore dhe shėndetėsore.
  Deklarimi dhe largimi i punonjėsve
  Deklarimi i tatimit titimit dhe tatimit ne burim
  Hartimi i pasqyrave financiare dhe mbyllja e bilancit kontabėl

  Hartimi i inventarit

  Zyre Kontabiliteti
  Adr:Arkitekt Sinani,nr 1,Tirane
  email: florian.sado@hotmail.com
  cell: 0694148166 / 0692331039
  web: https://web.facebook.com/Zyre-Kontab...5965442883525/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aaaabbbbbb.jpg
S: 18
Madhesia: 26.5 KB