kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme sherbime te kontabilitetit me tarifa te ulta,Tirane

  Per te gjitha bizneset e vogla,te mesme dhe te medha ofrojme sherbime te kontabilitetit me cmime me konkurruese ne treg!

  Mbajtja e llogarive kontabel dhe deklarimi i detyrimeve tatimore per cdo subjekt bazuar nė SKK
  Deklarimi i Librave tė Blerjes dhe Librave tė Shitjes
  Deklarimi i TVSH-sė
  Deklarimi I Kontributeve tė Sigurimeve Shoqėrore dhe Shėndetėsore.
  Deklarimi dhe largimi i punonjėsve
  Deklarimi I Tatimit Fitimit dhe tatimit ne burim
  Hartimi i Pasqyrave Financiare dhe mbyllja e Bilancit Kontabėl


  Zyre Kontabiliteti
  Adr:Arkitekt Sinani,nr 1,Tirane
  email: florian.sado@hotmail.com
  cell: 0694148166 / 0692331039
  web: https://web.facebook.com/Zyre-Kontab...5965442883525/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: logo zyre kontabiliteti.jpg
S: 94
Madhesia: 43.6 KB