kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shengjin, jap me qera Vile ne plazh Kati 2, 140 m² 60 Euro (Porti Shengjin)  Zona/Rruga : Porti Shengjin

  Shengjin Jap me qera shtepi per plazhe.Ndodhet perballe portit Shengjin 700m nga plazhi dhe 2km nga Rera e hedhur.

  Shtepia eshte e arreduar me te gjitha kushtet WiFi+parking.

  Zona eshte mjaft e qet me nje pamje nga qyteti dhe gjithe vijes bregdetare Te Shengjinit

  Tel. : 00355672931687

  Cel. : 0672931687
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0991.jpg
S: 526
Madhesia: 54.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0992.jpg
S: 302
Madhesia: 62.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0995.jpg
S: 292
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1003.jpg
S: 344
Madhesia: 26.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1030.jpg
S: 372
Madhesia: 31.4 KB