-Shitet truall me sip. 300 m2.Ndodhet ne Baldushk.Cmimi 30.000 eur.

-Shitet toke me sip. 1480 m2.Ndodhet ne Sauk, prane lapidarit te vjeter.Cmimi 120 eur/m2.


-Shitet toke me sip. 550 m2 (590 m2 ne fakt).Ndodhet ne Mjull Bathore.Cmimi 150 eur/m2.

-Shitet toke me sip. 2000 m2.Ndodhet ne Sauk, buze rruge.Cmimi 150 eur/m2.

-Shitet toke me sip. 500 m2.Ndodhet ne Qerret, Kavaje, 80 m prane fshatit turistik.Cmimi 40.000 eur.

-Shitet toke me sip. 6000 m2.Ndodhet ne Sauk.Cmimi 120 eur/m2.Studimi per 3200 m2 ndertim.

-Shitet toke me sip. 4000 m2.Ndodhet ne Sauk.Cmimi 120 eur/m2.

-Shitet toke me sip. 16000 m2 (45 x 355).Ndodhet ne Sauk.Cmimi 100 eur/m2.

-Shitet toke me sip. 12000 m2, eshte ullishte.Ndodhet ne Sauk.Cmimi 100 eur/m2.


-Shitet toke me sip. 6500 m2.Ndodhet ne Sauk.Cmimi 140 eur/m2.Eshte me leje ndertimi gati.


-Shitet toke me sip. 5700 m2.Ndodhet ne Sauk.Cmimi 150 eur/m2.

-Shitet toke me sip. 5600 m2.Ndodhet ne Surrel, Farke.Cmimi 50 eur/m2.


-Shitet truall me sip. 425 m2.Ndodhet ne Sarande, prane disko Mango.Eshte me studim per 5+1 kate.Cmimi 60000 eur.[/COLOR][/SIZE]

-Shitet pyll me sip. 226.000 m2.Ndodhet ne Divjak, ne Kryekuq.Cmimi 20 eur/m2.


-Shitet 32 ha kullota dhe 47 ha pyll.Ndodhet ne Permet, Kanikol.Cmimi 2 eur/m2.


-Shitet pulari ne Skrapar me sip. ndertimi 2112 m2, 1 kateshe me tulla dhe solete, ne nje truall me sip. 6997 m2.Cmimi 17.300.000 leke sipas vleresimit te expertit te Gjykates.

-Shitet truall me sip. 70000 m2.Ndodhet tek vilat amerikane.Cmimi 140 eur/m2.Vetem me nje pronar.

-Shitet truall me sip. 5000 m2, ne autostrade brezi 1, ana e majte Tirane Durres.Cmimi 200 eur/m2.Ka 40 m fasade ne rruge.Eshte e dhene me qera me 3000 eur/muaj dhe per 3 vjet.

-Shitet vresht ne Spille me sip. 6600 m2.Ndodhet ne koder me pamje nga deti, 200 m larg.Cmimi 2500 leke/m2.

-Shitet truall me sip.400 m2. Ndodhet ne Selite mbrapa ish repartit te vjeter ushtarak. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 270 euro/m2.


-Shitet truall me sip. 3624 m2, kuadrat.Ndodhet ne autostrade, brezi 1, ana e djathte Tirane-Durres, km 8.Leja e ndertimit per 4 kate me sip. 8000 m2 ndertim ne nje njolle me sip. 2000 m2.Cmimi 160 eur/m2 me leje ndertimi.

-Shitet truall me sip.10 dynym, me dokumenta te rregullta.Ndodhet tek Fshati Rinia Durres ,350 m larg detit.Cmimi 30 euro/m2


-Shitet truall me sip.6500 m2, me dokumenta te rregullta.Ndodhet tek Gjiri i Lalzit tek fshati Shen Pjeter 500 m larg detit.Cmimi 65 euro/m2 i diskutueshem. Shitet dhe me pjese po jo me pak se 1000 m2.

-Shitet truall me sip.150 m2, me hipoteke.Ndodhet tek Rr. Siri Kodra.Cmimi 75.000 euro

-Shitet truall me sip.350 m2, me hipoteke.Ndodhet tek Rr.Siri Kodra.Ka dyqane te ndertuara ne nje sip.100 m2.Cmimi 250.000 euro


-Shitet truall me sip.380 m2, ka nje shtepi nje kateshe me sip. rreth 70 m. Ndodhet tek zyrat e punesimit te Pazari i Ri rr. Vllazen Huta. Cmimi 430.000 euro i diskutueshem.

-Shitet truall me sip. 10000 m2.Ndodhet ne province Firenze, Itali.Eshte per agrokulture.Cmimi 15 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 130 m2.Ndodhet ne rrugen Shyqyri Berxulli, tek Legata turke.Cmimi 4000 eur/m2.Eshte me studim per ndertim pallati.

-Shitet truall me sip. 255 m2.Eshte me studim per vila.Ndodhet tek IKV, prane shkolles se handikapateve.Cmimi 55.000 eur.

-Shitet truall me sip. 47 ha. Ndodhet ne bregdet, buze detit ne Dhermi. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 50 euro/m2

-Shitet truall me sip.30 ha. Ndodhet ne Ksamil buze detit. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 130 euro/m2

-Shitet truall me sip.25 ha. Ndodhet ne Butrint. Me dokumenta te rregullta.Cmimi 60 euro/m2

-Shitet truall me sip.10 ha.Ndodhet ne bregdet te Gjiri i Lalzit karshi me fshatin Lura. Me dokumenta te rregullta.Cmimi 120 euro/m2.

-Shitet truall me sip. 3050 m2. Ndodhet ne Vishaj tek vilat e Zogut, buze rruge. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 60 euro/m2

-Shitet truall me sip. 400 m2. Ndodhet ne Yzberisht afer gjimnazit. Ka te ndertuar nje shtepi dykateshe me sip.85 m2 kati. Eshte me dokumenta te rregullta. Cmimi 90.000 euro i diskutueshem


-Shitet toke bujqesore me sip. 6500 m2.Eshte me studim per 4 kate ndertim.Ndodhet tek Gjiri i Lalzit, 550 m larg bregdetit.Cmimi 65 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 3000 m2.Ndodhet ne Mullet, buze rruge kryesore.Cmimi 100 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 8000 m2.Ndodhet ne Ibe, 100 m larg rruges kryesore, ne nje vend kodrinor.Cmimi 2500 lek/m2.

-Shitet truall ose jepet me qera me sip. 10000 m2.Ndodhet ne Ibe, buze rruges kryesore.Cmimi i shitjes 3500 lek/m2.

-Shitet truall me sip. 20 dynym.Ndodhet ne Mjull-Bathore, Farke.Cmimi 120 eur/m2.

-Shitet truall me sip.11.300 m2. Ndodhet ne Petrele (Tagan).Eshte me dokumenta te rregullta.Cmimi 1500 lek/m2.


-Shitet truall me sip.500 m2. Ndodhet tek Mali i Robit tek antena e makalbanias, buze deti. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 60.000 euro

-Shitet truall me sip. 18.000 m2. Ndodhet ne hyrje te Vlores i km larg qytetit ne rrugen nacionale, buze rruge kryesore. Me dokumenta te rregullta. Cmimi 5.000 leke/m2.

-Shitet pyll me sip. 1000 ha.Ndodhet ne Kolonje, Korce.Cmimi 1 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 450 m2. Ndodhet ne Kombinat 150 m larg Cabej. Ka te ndertuara dy shtepi private nje-kateshe me sip rreth 100 m secila. Cmimi 105.000 euro i diskutueshem

-Shitet truall me sip. 23.860 m2, me studim per ndertim Hoteli , vile etj. Eshte i pershtatshem per kompleks turistik. Ndodhet ne Pogradec afer me kompleksin Junidas, buze liqenit.Cmimi 60 euro/m2


-Shitet ose jepet me % per ndertim truall m sip. 1000 m2.Ndodhet ne Kombinat.I studiuar per 6+1 kate.Cmimi i shitjes 130 eur/m2 ose me 30 % per ndertim.

-Shitet truall me sip. 2900 m2.Ndodhet ne Peze Helmes, buze rruge.Cmimi 70 eur/m2.


-Shitet truall me sip. 8000 m2.Ndodhet ne Vaqarr, buze rruge.Cmimi 70 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 650 m2.Ndodhet ne Sauk, 200 m larg rruges kryesore.Cmimi 90 eur/m2.

-Shitet, jepet me qera ose me % per ndertim truall me sip. 11270 m2, ku ne te jane ndertuar magazina.Ndodhet ne Paskuqan.Eshte zone e studiuar per pallat 7+2 kate, me lartesi totale 27 m.Cmimi i shitjes 1.6 mil eur, cmimi i qerase 3000 eur/muaj, % e ndertimit 25 %.

-Shitet truall me sip.50.000 m2.Ndodhet buze autostrades Tirane –Durres.i rrethuar me mur. Cmimi 100 euro/m2.


-Shitet truall me sip. 70 ha.Ndodhet ne Gjirin e Lalzit, buze detit, me dokumenta te rregullta.Cmimi 120 eur/m2.


-Shitet toke me sip. 3613 m2, ne nje zone turistike ne Radhime, buze detit.

-Shite truall me sip. 12.000 m2, me studim miks.Ndodhet ne rrugen e re te Rinasit, 70 m larg rruges kryesore, ngjitur me rrugen dytesore, me dokumenta te rregullta.Cmimi 65 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 500 m2, me studim per vila.Ndodhet mbi uzinen e Traktoreve.Me uje selite, dokumenta te rregullta.

-Shitet truall me sip. 12.000 m2.Ndodhet ne autostrade, pa shkuar ne Rinas.Cmimi 55 eur/m2.


-Shitet toke me sip. 474.000 m2.Ndodhet tek Ura e Mifolit ne Fier.Eshte e pershtatshme per aerodrom, fshat turistik, hipizem, golf etj.Cmimi 15 eur/m2.Me dokumenta te rregullta pronesie.

-Shitet truall me sip. 2000 m2, ndodhet prane Vaqarrit, buze rruge, i rrethuar.Pozicion mjaft i mire per cdo lloj investimi.Cmimi 110 eur/m2.Me dokumenta te rregullta.

-Truall me sip. 5500 m2, me koeficient shfrytezimi 25%, lartesia 2+1 papafingo, jepet me 30 % te siperfaqes se ndertimit.Ndodhet mbi vilat turke.

-Truall me sip. 10.000 m2, me koeficient shfrytezimi 25%, lartesia 2+1 papafingo, jepet me 30 % te siperfaqes se ndertimit. Ndodhet mbi vilat turke.

-Truall me sip. 4800 m2, me koeficient shfrytezimi 25%, lartesia 2+1 papafingo, jepet me 30 % te siperfaqes se ndertimit.Ndodhet mbi lokalin Natyra e Qete.

-Truall me sip. 58.000 m2, me koeficient shfrytezimi 30%, lartesia 3+1 papafingo, jepet me 30 % te siperfaqes se ndertimit.Ndodhet mbi Kryegjyshaten.

-Truall me sip. 9800 m2, me koeficient shfrytezimi 45%, lartesia mbi 7-8 kate, jepet me 30 % te siperfaqes se ndertimit.Ndodhet afer ish- Uzines se Autotraktoreve.

-Shitet truall me sip. 900 m2, i rrethuar me mur, jane bere themelet per vile.Ndodhet tek Profarma.Cmimi 10.000.000 lek.


-Shitet truall me sip. 1000 m2.Ndodhet tek Gjiri i Lalzit.Cmimi 100.000 eur. Me dokumenta te rregullta.


-Shitet truall me sip. 6000 m2.Ndodhet sa kalon Voren.Cmimi 30 eur/m2.Me dokumenta te rregullta.

-Shitet truall me sip. 400 m2.Ndodhet ne Vaqarr.Cmimi 200 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 3780 m2, me cmim 50 eur/m2, ku ne te eshte ndertuar nje magazine me sip. ndertimi 2000 m2 te ndare ne 2 godina me nga 2 kate secila, ku secili kat eshte 500 m2.Eshte 4 m e larte, eshte ne karabina, me kollona te derdhuara ne beton dhe e mbyllur me mure.Cmimi i magazines ne kete faze ndertimi eshte 150 eur/m2.Per ta mbyllur procesin e ndertimin negociohet cmimi sipas porosise se klientit.Ndodhet ne segmentin e autostrades Durres-Shijak.

-Shitet toke -truall 6500 metra prane qytetit te Peqinit, prane autostrades.Mund te perdoret edhe si truall por edhe toke bujqesore, ka uje, rruge asfalti, energji elektrike.Eshte me dokumenta te rregullta.Cmimi 20 eur/m2.


-Shitet truall me sip 5000 m2, ne Vaqarr, prane shkolles Kajtazi, me dokumenta te rregullta.Cmimi 85000 lek/m2.


-Shitet truall me sip 3500 m2, ne Vaqarr, prane shkolles Kajtazi, me dokumenta te rregullta.Cmimi 75 eur/m2.

-Shitet toke ne bregdet me sip. 35000 m2.Ndodhet ne Tale, Lezhe.Cmimi 75 eur/m2.

-Shitet truall me sip.2000 m2. Ndodhet ne Borsh 50 m nga deti. Cmimi 130 euro/m2 ose me klering 150 euro/m2.


-Shitet truall me sip. 2600 m2, ku ne te eshte ndertuar nje shtepi e vjeter me sip. 600 m2.Jane me dokumenta te rregullta.Ndodhet ne Vore, rruga eshte e shtruar me asfalt deri tek shtepia.Cmimi 40 eur/m2.

-Shitet truall me sip. rreth 2500 m2, i rrethuar.Ndodhet ne autostrade, brezi pare.Shitet per nevoja urgjente me cmim okazion 150 eur/muaj me kusht qe pagesa te behet brenda muajit dhjetor 2009.


-Shitet truall me sip. 7000 m2.Nga keto 4000 m2 jane truall i lire dhe 3000 m2 jane ndertuar magazina.Ndodhet ne autostrade, brezi i pare.Cmimi per 4000 m2 eshte 180 eur/m2, kurse per 3000 m2 eshte 300 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 2500 m2 ne Uzinen e Autraktoreve me studim per 6 kate.Pas blerjes behet direkt kontrate me 32% per ndertim pallati nga firma kontraktuese.Shitet dhe me pjese.Cmimi 110 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 8500 m2.Ndodhet ne rrugen e vjeter te Rinasit, Preze.Cmimi 35 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 4 ha, ne autostrade, buze rruge.Cmimi 170 eur/m2.

-Shitet toke are me sip. 6000 m2.Ndodhet ne Mezez, buze rruge, zone industriale.Cmimi 90 eur/m2.

-Shitet are me sip. 10000 m2, ndodhet ne Fushe Kruje.Cmimi 3000 leke/m2.

-Shitet truall me sip.3400 m2. Cmimi 50 euro/m2. Ndodhet ne Ahmetaq ne dalje te ures se vjeter qe shkon per Rinas.

-Shitet truall me sip.1987 m2 buze rruges.Cmimi 90euro/m2 (I diskutushem) Ndodhet ne Sharge pergjate rruges Vore-Rinas.

-Shitet truall me sip. 500 m2, zone per vila.Cmimi 110 eur/m2.Ndodhet ne Farke te Vogel, 30 larg rruges kryesore.

-Shitet truall me sip. 6000 m2, me cmim 7500 lek/m2.Ndodhet ne Sharre.

-Shitet truall me sip. 1700 – 9000 m2, me cmim 13000 lek/m2 .Ndodhet ne Kombinat.


-Shitet truall me sip. 16000 m2, me cmim 9500 lek/m2.Ndodhet ne Yzberish 2.


-Shitet truall me sip. 30000 m2, me cmim 7500 lek/m2.Ndodhet ne Yzberish, ndodhet prane repartit 1905, ish brigade e pare.


-Shitet truall me sip. 15 dynym.Cmimi 100 eur/m2.Ndodhet ne Ksamil, prane 3 ishujve, prane varrezave.

-Jepet truall me % me sip. 10000 m2 me studim per palate me 8-9 kate.Ndodhet tek Uzina e autotraktoreve.

-Jepet truall me % me sip. 58000 m2 me studim per vila.Ndodhet tek Uzina e autotraktoreve.

-Shitet truall me sip. 1500 m2.E pershtatshme per pallat, vile, karburant.Cmimi 1000 eur/m2.Ndodhet ne Ali Dem, buze rruges kryesore.


-Jepet truall me % per ndertim pallati me sip. 5500 m2.Ndodhet ne Porto Romano, Durres, buze rruge.70 m jane balle rruge.


-Jepet truall me % per ndertim me sip. 77000 m2.Ndodhet tek currilat.

-Shitet truall te qafa e Kasharit, buze rruge, 41 mije m2, me certifikate pronesie.Cmimi 180 euro/m2.

-Shitet truall me sip. 388 m2.Mbi kete siperfaqe eshte ndertuar nje shtepi 1-kateshe.Cmimi 300000 eur.Ndodhet prane Sheshit “Avni Rustemi”.


-Shitet truall me sip. 4900 m2.Cmimi 40 eur/m2.Ndodhet ne Surrel-Farke.

-Shitet truall me sip. 13000 m2, ku ne te eshte ndertuar nje banese 1-kateshe me sip. 260 m2 + nje bodrum me sip. 60 m2.Uje dhe drita 24 h.Cmimi ne total 6000 lek/m2.Ndodhet ne Berzhite, 13 km larg Tiranes.Shitet per arsye urgjente shendetsore.

-Shitet truall me sip. 70 ha.Eshte me studim te Bankes Boterore per ndertim per turizem.Eshte buze detit.Cmimi 120 eur/m2.Ndodhet ne Berdenesh, Sarande.

-Shitet truall me sip. 4192 m2.Brenda kesaj siperfaqeje eshte ndertuar dhe nje shtepi 1 kateshe, me themele per 3 kate.Shtepia ka nje vlere investimi prej 3.000.000 lekesh.Cmimi total i shitjes 13.000.000 lek.Ndodhet ne Valias te ri.

-Shitet truall me sip. 9000 m2.Cmimi 100 eur/m2.Ndodhet ne Vaqarr.


-Shitet truall me sip. 9300 m2 me hipoteke (ne total 13000 m2), eshte e rrethuar me mur.Brenda ketij trualli jane hedhur themelet per shtepi me 6 kate, eshte bere nje kat.Uje 24 h me pus.Cmimi 40 eur/m2.Ndodhet ne kthesen e Pllumasit, ne Ibe.


-Shitet are me sip. 4600 m2.Cmimi 60 eur/m2.Ndodhet ne Yzberisht.Pronari merr persiper studimin pjesor, lejen e nderimit per biznes industrial si dhe vendosjen e korentit 3 fazor me shpenzimet e bleresit.E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

-Shitet truall me sip.806 m2 mbrapa piramides.Cmimi 1.5 milion euro

-Shitet truall ne rruge kryesore per ndertim pallati,prane stacionit te trenit,e rrethuar me porte me vete.Sip 535 m².

-Shitet truall ne Peze-Helmes,sip.1000 m2,cmimi 15.000leke/m2.


-Shitet kullote ne Borsh ,85 ha.Cmimi 25 euro/m

-Shitet truall ne Borsh 1.8 ha ne det ,me gjeresi 200 m buze detit.Cmimi 180 euro/m².

-Shitet pulari ne Vlore,mbi nje truall 55.855 dynym.Cmimi 150 euro/m2 (i diskutueshem)

-Shitet toke ne bregdet ne Borsh,sip.47 ha.Cmimi 30 euro/m (i diskutueshem)

-Shitet truall me sip. 14 000 m2, ka dhe nje shtepi private te ndertuar mbi kete siperfaqe trualli.Cmimi 50 eur/m2.Ndodhet perballe Dekes.

-Shitet truall me sip. 18010.Cmimi 150 eur/m2.Ndodhet tek rruga e re e Rinasit.


-Shitet truall me sip. 2540 m2 ne Fllake te Durresit.Eshte rreth 1000 m ne vije ajrore me autostraden Durres – Tirane dhe 7 km larg plazhit te Fllakes.Eshte me dokumenta te rregullta, zone industriale.Cmimi eshte 57 000 eur.

-Shitet truall me sip. 3153 m2 ne Farken e Madhe , buze liqenit.Mund te behen deri ne 12 000 m2.Cmimi 100 eur/m2.
Eshte me studim urbanistik te miratuar.

-Shitet truall me sip 6 dynym.Ndodhet tek Kalaja e Prezes.Cmimi 20 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 13000 m2 me leje ndertimi per zone rezidenciale per pallat me 5+1 kate.Cmimi 220 eur/m2.Pagesa mund te behet me 2 keste cdo gjashte muaj.Ndodhet ne Linze.

-Shitet truall afer Sheraton me sip 6320 m2, ku jane ndertuar 10 vila, me qera vjetore 390 000 eur.Cmimi i shitjes 2200 eur/m2 (ndertim dhe truall)

-Shitet truall me sip.7000 m2, buze rruge.Me dokumenta te rregullta.Cmimi 160 000 eur.
Ndodhet ne Peze-Helmes.

-Shitet truall me sip.300 m2 dhe 1500 m2, buze rruge.Brenda sip.300 m2 ka nje ndertese me sip. 65 m2.Me dokumenta te rregullta.Cmimi 100 eur/m2.Ndodhet ne Peze-Helmes.


-Shitet truall me sip. 400 m2 ne Sarande, mbi komisariatin e policise, buze rruge.Eshte me leje ndertimi per vile me 3 kate + papafingo.Cmimi 30000 eur.

OKAZION
-Shitet truall me sip. 4200 m2.Eshte are tek Ura e Beshirit.E pershtatshme per biznes dhe per banim.Cmimi eshte 40 eur/m2.Ky cmim eshte i vlefshem per 20 dite.

-Shitet truall me sip. 108 m2.Cmimi 300 eur/m2.(i diskutueshem)
Ndodhet ne Petrele, tek Ura e Peshkatarit, buze rruge.

-Shitet truall ne LEZHE , komuna Shenkoll, sip 6000 m2, ndodhet te rruga qe lidh autostraden me detin( 3 km larg detit).me hipoteke, eshte toke bujqesore, e pershtatshme per vila .cmimi 15000 leke/m2.

-Shitet truall ne liqenin e FARKES , ne nje pozicion te shkelqyer, me sip 13000 m2, me studim per vila dhe leje ndertimi te miratuar.

-Shitet truall me sip 225 m2, cmimi 450000 euro, me garazh + garzoniere qe eshte falas brenda ketij cmimi .Ndodhet ne fillim te rruges se Tregut Elektrik.


-Shitet truall ne AUTOSTRADE , vija e pare, sip 2610 m2, kufizohet 34 ml me rrugen, eshte toke are,e rrethuar me mure betoni e kangjella nga perpara , eshte me hipoteke,
cmimi 500000 euro


-Shitet truall ne AUTOSTRADE , vija e pare, sip 2610 m2, kufizohet 32 ml me rrugen, e shtruar me beton dhe e rrethuar me mur betoni, me peme dekorative anash murit, me kangjella nga perpara, vend roje sherbimi , 2 zyra pune, me infrastukture dhe dokumenta te rregullta , me hipoteke. Cmimi 600000 euro.


-Shitet truall ne TALIE, LEZHE. Sip 16333 m2, ne breg te detit, me certificate pronesie, toka eshte e rrethuar, ka energji elektrike, me uje te pishem , e gjithe sip e tokes eshte shtruar me cakell, brenda territorit te saj jane ndertuar 2 vila druri dykateshe, dhe nje tjeter portative, ka ne pune guzhinen, barin, restorantin, vend parkimi te mbuluar, shezllone, dushe me uje te paster dhe tualet publik. Cmimi 75 euro/m2.

-Jepet shesh per ndertim pallati me % me sip rreth. 400 m2.Ndodhet ne rrugen Qemal Stafa.

-Shitet truall me sip. 41766 m2 ne autostraden Tirane – Vore.Cmimi 65 eur/m2.Shitet dhe me pjese.Per te gjithe siperfaqen behet ulje.

-Shitet truall per vila ne LINZE,ne nje vend mjaft pikturesk, me sip 12900 m2, me studim per vila, cmimi 80 euro/m2.

-Shitet Pemtore te kthesa e PRISKES, ne rrugen e “DAJTIT”, sip 1000 m2, cmimi 40 euro/m2.

-Shitet truall me studim te miratuar per vila ne SAUK, sip 16 dylym, ndodhet ne nje zone te shkelqyer, cmimi 1700000 euro.mund te shitet edhe e ndare ne 2 pjese.

-Shitet truall me sip. 2600 m2 me certifakete pronesie, ne nje zone te studiuar.E pershtatshme per magazine, lokal, hotel, spital etj.
Cmimi 200 eur/m2.Ndodhet prane Natyres se Qete, ne Sauk.

-Shitet truall me sip. 2000 m2 me dokumenta, gjithsej 2500 m2.Eshte e rrethuar me mur.Cmimi 370 000 eur.Ndodhet pas Ndroqit, ne Romanat.

-Shitet truall me sip. 7000 m2 me certificate pronesie.Cmimi 230 000 eur.Ndodhet prane Liqenit te Farkes.


-Shitet truall me sip. 15000 m2.Cmimi 120 eur/m2.Ndodhet ne Lunder.

-Shitet truall ne qender te Vores, sip 3 dylym, cmimi 130 euro/m2,

-Shitet truall ne nje zone te studiuar te Liqenit te Farkes me sip. 16 dynym.Cmimi 1700000 eur.

-Shitet truall me sip 6000 m2, ndodhet ne autostrade (tek Mercedes-Benz), brezi i pare, cmimi 350 euro/m2. Eshte zone me studim industrial deri ne 5 kate.

-Shitet truall per ndertim pallati tek Astiri me sip. 540 m2.Jepet me % per ndertim.

-Shitet truall me sip. 17 dynym.Cmimi 25 eur/m2.Eshte me studim per zone industriale.Ndodhet ne Koplik, perballe Parkut Energjitik.


-Shitet truall me sip. 2600 m2 (2300 m2 me certifikate).Cmimi 250000 eur.Ndodhet tek Natyra e qete ne Sauk.

-Shitet truall me sip. 5 dynym, me shtepi, me uje te pijshem.Cmimi 110 eur/m2.Ndodhet ne Mullet.

-Shitet truall ne PORTO ROMANO me sip. 40 000 m2.Cmimi 40 eur/m2.
Cmimi I tregut eshte 50 eur/m2.

-Shitet truall ne plazh ne Durres (Arapaj) me sip. 5000 m2 + 7000 m2.Shiten vec e vec ose sebashku.Cmimi 110 eur/m2.
Ka leje qendrimi jahtesh.Cmimi i tregut eshte 170 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 12 907 m2, ne te cilin eshte ndertuar nje magazine me leje ndertimi me sip. 700 m2, 9 m e larte.Mund te behet me 2 kate nga brenda.Futet trajleri, pasi ka parametrat e duhur.Me rruge te asfaltuar.
Ka uje te pijshem.Cmimi 110 eur/m2.
Ndodhet 100 m larg autostrades Tirane-Durres.Ka afer mbikalimin.

-Shitet truall me sip. 900 m2 (1100 m2), me dokumenta te rregullta.Cmimi 3000 lek/m2.Ndodhet buze rruge ne degezimin Ibe – Pllumas.Rruga eshte e shtruar me asfalt.

-Shitet truall me sip. 3400 m2, me certificate pronesie, prone e trasheguar.Cmimi 6000 lek/m2.Ndodhet te rruga e Prushit.

-Shitet truall ne MEZEZ, sip 5170 m2, cmimi 750000 euro.

-Shitet truall per ndertim pallati tek Ali Demi me sip. 1500-2000 m2, me dokumenta te rregullta.Cmimi 400 eur/m2.

-OKAZION
Shitet truall ne Lukov (Piqeras, Bunec) Sarande. Me dalje direkt ne det, me certifikate pronesie, sip e truallit 644 m2, sip e objektit 240 (eshte magazine)
Cmimi okazion – 550 euro/m2. ka Pontil- (ku akordohen anijet). Eshte zone e studiuar , e miratuar, zone industriale.

-Shitet truall per ndertim pallati me sip. 2000 m2, ku ne kete sip. eshte e ndertuar nje magazine me sip. 1260 m2, cmimi 600 eur/m2.Ndodhet ne ambjentet e ish Uzines Partizani, te rruga Don Bosko.Eshte me hipoteke.

-Shitet truall me sip. 500 m2, 150 m larg detit, me themele te hedhura, dokumenta te rregullta.Cmimi 150 000 eur.

-Shesh ndertimi per pallat prane 15 kateshit, me sip. 472 m2.Jepet me % per ndertim.

-Shitet truall 1150 m2, 300 eur/m2, me studim per vila.Ndodhet te Liqeni.

-Shitet truall me sip. rreth 8000 m2.Cmimi 3500 lek/m2.Ndodhet ne Ibe.Eshte 150 m larg rruges nacionale, vend kodrinor.E pershtatshme per vila ose fshat turistik.


-Shitet 15 dynym truall.Zone indusriale.Ndodhet ne Miniera Mezez.
Cmimi 120 eur/m2.

-Shitet truall ne Autostrade, ne Sukth, 50 m larg autostrades, sip 12 dynym.Mund te merren edhe siperfaqe te tjera fqinje.Eshte nje kuadrat shume i mire per cdo lloj bisnesi.Cmimi 70 eur/m2 (i diskutueshem).


-Shitet truall me sip. 5150 m2.Cmimi 100 eur/m2.Ndodhet ne autostrde, brezi 2.

-Shitet truall me sip. 7500 m2, truall me shtepi.Gjithsej cmimi 1 mil eur.Ndodhet ne autostrade, brezi 2.

-Shitet truall me sip. 2.5 dynym.Cmimi 150 eur/m2.Eshte e rrethuar me mur.Ndodhet 50 m larg autostrades.

SHITET TRUALL NE BREGDET
-227 ha, prane Nartes, cmimi 12 eur/m2.
-60 ha, prane Nartes, ballore detit eshte 600 m, cmimi 25 eur/m2.
-250 dynym, prane Nartes, 500 m larg bregdetit, cmimi 10 eur/m2.
-100 ha tek Gjiri i Lalzit, ne bregdet ka gjeresi te madhe, cmimi 25 eur/m2.

-SHITET truall, sip 1500m2, brezi i pare, ne kilometrin e 10, (200m para Dekes). cmimi 180 euro/m2

-Shes truall ne Koder Vore, 200 metra mbi fabriken e Iranianit, brezi i pare, sip 1500 m2, hipoteke te rregullt, eshte investuar ne rrethim me beton. Cmimi 55 euro/m2.

-Shitet truall me sip2200m2, cmimi 250 euro/m2, e rrethuar, me porte me vete, me kapanone, zyra, vend-parkimi, e gatshme per cdo lloj biznesi. ndodhet ne segmentin per ne aeroportin e RINASIT. mund te jepet edhe me qera ose bashkepunim per cdo lloj investimi.

-Shitet truall 2200 m2 ne autostrade, pas benzit, ne rruge dytesore, brezi dyte.Cmimi 50 eur/m2.

-Shitet truall me sip. 2820 m2.Cmimi eshte 112 000 euro.Mbi kete truall gjendet shtepia ekzistuese (shtepi beu).Trualli ndodhet ne Qerek,prane aeroportit te Rinasit.

-Shitet truall me sip. 31 845 m2.Eshte pemtore per fshat turistik.Ndodhet ne Ibe.Cmimi eshte 2 000 lek/m2.

-Shitet truall per ndertim pallati te rruga e Dibres 350 m2.Cmimi 300000 eur.

-Shitet truall ne autostrade, brezi i dyte, prane coca-cola. Siperfaqja eshte 2750 m2. Cmimi 135 euro/m2.


-Shitet truall per ndertim ne rrugen Fortuz me sip. 3500 m2.

-Shitet truall me sip. 4200 m2.Eshte are ne Peze-Helmes.Cmimi eshte 50 euro/m2. (i diskutueshem)

-Shitet toke bujqesore ne Mamurras me sip. 20 dynym,cmimi 5000leke/m2

-Shitet truall me sip 170 m2 ku brenda ketij trualli ndodhet shtepia e pambaruar, 2+1, 2 tualete, aneks, korridor.Shtepia eshte me sip 90 m2.Ndodhet pas fakultetit te mjekesise.Me hipoteke.cmimi 500 euro/m2.

-Shitet truall me sip. 8 000 m2.Trualli ndodhet ne Yrshek.Cmimi eshte 120 euro/m2.

-Shitet truall me sip. 30 000 m2.Trualli ndodhet ne Shen Avlash.

-Shitet truall me sip.550 m2.trualli ndodhet ne Priske.Cmimi 1.600.000 lek.

-Shitet truall ne Mezez,autostrade me sip 7 000 m2

-Shitet truall ose jepet me % ne zonen e spitaleve me sip.900 m2.

-Shitet truall ne krah te vilave te amerikaneve ne Sauk me sip. 3000 m me dokumenta te rregullta.Cmimi 150 €/m(i diskutueshem).Prone e trasheguar. Studimi per vila 3+1.

-Shitet truall ne autostrade, brezi i pare me sip. 2200 m, ne Vore.Eshte e sheshuar dhe rregulluar per te kaluar makinat.Cmimi 120 €/m.65 m gjeresi me rrugen.

-Shitet truall ne Lunder, sip 7000 m2, cmimi 35 €/m2.

-Shitet truall ne sauk , sip 9000 m2, cmimi 130 €/m2. Eshte me studim.

-Shitet truall ne LUNDER buze rruges, 830m2, 150 euro m2, me certifikate pasurie.

-Shitet truall prapa CAZA ITALIA, sip 2000m2, cmimi 200 euro m2, per pallat.

-Shitet truall ne vaqarr 14 dynym buze rruge,ne zone industriale,90 euro m2.

-Shitet toke me sip.6000m2, me 100 m pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne rrugen e re qafe Kashar, Rinas, buze rruge. Cmimi 90 euro/m2

-Shitet toke me dokumenta pronesie me sip.2268 m2(1828+440 m2) Brenda nje muri rrethues.Ndodhet ne rrugen e Semanit 1km nga Bashkia.Cmimi shitjes 90 euro/m2. Me qera 0.4-0.5 euro/m2

-Shitet toke me sip.5500 m2 me dokumenta te rregullta.Ndodhet ne Vaqarr brezi I dyte.Cmimi 80 euro/m2.


-Kembehet truall me sip 800 m2 buze rruge me forme drejtkendesh me nje apartament ne unaze ose Fresk.+ diferencen ne leke.Ndodhet ne Vaqarr buze rruge nacionale.

-Shitet toke me sip.300 m2 .Ndodhet ne Berxulle ne kode. Cmimi 45 euro/m2.


-Shitet truall me sip.6000 m2 me ball 80 m.Ndodhet buze rruge ne Lezhe-Shenkoll-Rril.Ne nje zone ku lejohen ndertime vilash 2-3 kate.Cmimi 90 milion leke.

-Shitet truall 180 m2 me hipoteke realisht 200 m2.Ndodhet tek rruga Siri Kodra perballe Shkolles Siri Kodra ose nderrohet me apartament

-Shitet truall me sip.14.000 m2 ne zone industrial.Ndodhet pas Univers Reklama.Cmimi 45 euro/m2


-Shitet truall me sip.560 m2 me distance prej 300 m nga rruga kryesore e Kombinatit. Toka eshte e lire ne nje zone me studim industrial. Ndodhet ne Kombinat . Cmimi 10.000 leke/m2.

-Shitet truall me sip.306 m2 ne zone ndertimore vilash me 2-3 kate. Ndodhet 50 m larg rruges nacionale per ne Sauk midis Teg dhe Liqenit.Cmimi 150 euro/m2. E nderron dhe me apartament 2+1.


-Shitet toke me sip. totale 2.33 ha te ndare ne 1.53 ha dhe 0.8 ha. Me hipoteke. Ndodhen ne Vlore, Syri i Kalter.Shiten bashke me cmim 1.5 milion euro

-Shitet toke me sip.1000 m2 me dokumenta te rregullta. Ndodhet ne Qerret te Kavajes rreth 150 m larg detit.Cmimi 100 euro/m2 i diskutueshem.


-Shitet toke me sip. 24000 m2 ne rrugen e Liqenit, e cila dhe mund te ndahet.Ndodhet ne Pogradec.Cmimi 50 euro/m2.

-Shitet truall 33.600 m2 ne Karpen, Golem vija e pare bregdetare. Lejohen ndertime deri ne 4 kate. Cmimi 50 euro/m2 . Me dokumenta pronesie

-Shitet truall me siperfaqe 1000 m2, vija e 3-te bregdetare ne Vlore. Lejohet Ndertimi I pallateve pasi eshte nje zone e cila eshte e rrethuar nga pallatet.Me hipoteke. Cmimi 70 euro/m2.(E nderron dhe me apartament ne Tirane)

[COLOR="rgb(255, 140, 0)"]-Shitet truall me siperfaqe 1200 m2 rruga e Rinasit km2, 200 m nga rruga kryesore. E rrethuar, uje, drita, zone me ndertim. Me certificate pronesie. Cmimi 80 euro/m2 ose kembehet me apartament 2+1 branda unazes + diference lekesh.[/COLOR]

-Shitet truall me siperfaqe 2178 m2 me permasa (11 mx119 m) buze rruges per ne Gjirin e Lalzit. Ndodhet 2.5 km larg vijes bregdetare. Ndodhet Brenda vijes se verdhe uje dhe drita si dhe lejohen ndertimet.Cmimi 45.000 euro. Nderrohet dhe me dyqan.

-Shitet truall me siperfaqe 1200 m2 rruga e Rinasit km2, 200 m nga rruga kryesore. E rrethuar, uje, drita, zone me ndertim. Permasat 30 m me ball nga rrugadhe gjatesi 50 m. Me certificate pronesie. Cmimi 80 euro/m2 ose kembehet me apartament 2+1 branda unazes + diference lekesh.

-Truall ne shitej tek Mali I Robit. Ka sip prej 1000 m2 me cmim 100.000 euro. Me dokumenta pronesie

-Truall ne shitje 17.000 m2 ne Autostraden Tirane-Durres pa shkuar ne Vore. Ndodhet 150 m larg autostrades. Me dokumeta te rregullt. Cmimi 50 euro/m2.
-Truall ne shitje 14.000 m. Ndodhet 1.5 km larg City Park ne Maxarel. Me certificate pronesie. Cmimi 20 euro/m2

-Shitet truall me sip. 3650 m2 ne Radhime. Me hipoteke. Cmimi 130 euro/m2

-Shitet truall me sip. 3580 m2 ne Radhime. Me hipoteke. Cmimi 130 euro/m2

-Shitet truall me sip.1830 m2 ne Radhime rreth 500 m larg vijes bregdetare.
Me hipoteke. Cmimi 130 euro/m2


-Shitet toke 1000 m2.N dodhet tel Kryegjyshata. Me dokumenta. Cmimi 75. Euro/m2.