kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes Travel Kid Bed, krevat portativ udhetimi per femije 9.900 Leke

  Shitet krevat portativ per femije shume pak i perdorur.
  Ngjyra eshte shume e bukur, si per djem edhe per vajza.

  Cmimi i blerjes ne dyqan 175 Euro.
  Une e ofroj per 9.900 Leke te reja, ju mund te jepni oferten tuaj dhe te negociojme per cmimin permes telefonit 067 410 4070

  Krevati eshte i pajisur me ndarese per dy nivele.
  Niveli i pare per gjume dhe niveli zero si kosh per te lozur femija.
  Ne nivelin e pare, per gjume ka edhe ndarese per te vendosur nderresat e bebit dhe cdo gje te nevojshme.

  Njera ane e krevatit ka hapje me zinxhir ne forme harku per te pasur direkt kontakt me femijen.

  Ka pjesen qe vendoset mbi shtrat ku nderrohen edhe bebelinot.

  Per me shume info ose Foto me kontaktoni.


  Cel. : 0674104070
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Travel Kid Bed.jpg
S: 1284
Madhesia: 37.7 KB