kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Tamron 28-75 2.8 per nikon 250.000 leke 25.000 Leke

  Shes lente tamron 28-75mm f2.8 per nikon fx dhe dx. Ne gjendje perfekte si e re, pa gervishtje pa pluhur. Eshte nje nga lentet me review me te mira per sharpnes dhe kualitetin e fotos.
  25.000 leke te reja. Nuk bej pazar.

  Cel. : 0695876747
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lens.jpg
S: 273
Madhesia: 75.8 KB