kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.gpsob.com

  Ofrojme sherbim gjurmimi GPS ne kohe reale, per automjete dhe motorra.
  Sherbimi baze perfshin :
  *Vendosja e pajisjes GPS nė mjet + pajisje + abonim 1 vjecar


  1.Gjurmimi i mjetit nė kohė reale (i azhorunuar mė pak se 10 sekonda)
  2.Shpejtėsia,Drejtimi dhe Ndalesat e mjeteve
  3.Intenerari i ditės ose ditėve tė mėparshme
  4.Distanca totale (pėr periudhė tė pėrcaktuar)
  5.Pikat e Interesit
  6.Geozonat (Alarme nėse mjeti futet dhe del nė zona tė caktuara nga ju)
  7.Lajmerime (Taxat,dokumentat,ndrrimi i vajit dhe filtrave ..etj pėr secilin mjet)


  Per cdo pyetje mos hezitoni te na kontaktoni.

  Mund te na kontaktoni si meposhte :

  Email: info@gpsob.com
  Phone:+355686662216
  Web: www.gpsob.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LOGO NEW Hi RES me Kontur White.jpg
S: 238
Madhesia: 14.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17800247_1539574519410502_6117311942170752110_n.jpg
S: 84
Madhesia: 44.9 KB