kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion XBOX 360 (me cip) + 30 lojra + 2 leva

  Xbox 360 me cip, 2 leva origjinale dhe 30 lojra.
  Cmimi 28 000 Lek (i padiskutueshem)
  Kontakt 069 581 0577
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 188
Madhesia: 5.4 KB