Kliko

 1. Standart Tirane, shes Nikon D3000 + 35mm f/1.8G AF-S DX 28.000 Leke

  Nikon D3000 + 35mm f/1.8G AF-S DX Nikkor + Cante Lowepro + telekomande per shkrepje ne largesi, Batteri, Karikues batterie dhe karte memorje 4GB. Objektivin e kam blere rreth 250$. Objektivi eshte me kuti dhe Lens hood (praktikisht i ri).
  Te gjitha bashke 28.000leke

  Cel. : +355663003387
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160718_125258.jpg
S: 86
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160718_125242.jpg
S: 82
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160718_125228.jpg
S: 66
Madhesia: 16.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160718_125622.jpg
S: 83
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160718_124908.jpg
S: 117
Madhesia: 12.4 KB