AGJENCIA NXITJA E BISNESIT SOCIAL (NBS) insitucion nė varėsi tė Ministrisė sė Mireqenies Sociale dhe Rinisė. Ajo synon zhvillimin e qėndrueshėm ekonomik dhe social pėrmes mbėshtetjes dhe promovimit tė biznesit social

KĖRKON KOORDINATORE PROJEKTESH

KRITERET:

- Planifikon, drejton organizon dhe kontrollon aktivitetet dhe rezultatet e projektit
- Menaxhon projektin duke sjellė efektivitet nė kosto, cilėsi dhe kohė
- Tė jetė pėrgjegjėse pėr arkivimin e tė gjithė dokumentacionit financiar sipas projekteve dhe pėr gjithė aktivitetin e agjensiė
- Tė zhvillojė dhe mirėmbajė bashkėpunime dhe partneritete me subjektet e tjera tė pėrfshira nė projekt.
- Tė jetė ideuese e projekteve tė reja.

Kualifikimet / Kėrkesat
• Tė ketė diplomė nė degėn e Ekonomikut ( domosdoshme)
• Tė ketė ekperiencė pune nė OJF brenda ose jashtė vendit ose tė ketė punuar me projekte tė ndryshme

• Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės angleze (me gojė dhe me shkrim)

Kandidatet duhet tė plotėsojnė kriteret e mėsipėrme.

Tė interesuarat tė dėrgojnė CV me fotografi dhe dokumenta plotėsuese ne adresėn e-mail tė poshtėshėnuar.

Ju lutemi nisni CV brenda dates 18 Gusht ne nbs.reach@gmail.com.
Vetėm kandidatėt qė plotesojnė kriteret do tė kontaktohen.