kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Lushnje, Shes furre buke italiane, 5000 euro

  Shes furre buke italiane,shume cilėsore,te pajisur dhe tė kompletuar, ne gjendje pune, 200 tava te medha e te vogla;
  adresa: unazė e Lushnjės;ēmimi 5000 euro;

  pėr kontakt telefononi nė: 0692178327/0695238491/0674788737

  Cel. : 0692178327/0695238491
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10923118_817397148307203_2142868481_o.jpg
S: 190
Madhesia: 29.7 KB