devinf.com
AlfaFab.com
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK 90 m² 740 euro m2 (prane 21 dhjetorit)

  Zona/Rruga : Babe Rexha, 21 dhjetori

  Okazion, pas rruges se kavajes (afer Globe) apartament 2+1 per vetem 740euro m2, pallati esht ne ndertim dhe cmimi i zones eshte mbi 800euro. Per info na kontaktoni ne nr 0692040124 ose na vizitoni ne zyren tone te Kullat Binjake kati I, Albanian Real Estate
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kompleksi-star-star-construction-3.jpg
S: 1337
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1. babe rexha.JPG
S: 1203
Madhesia: 71.8 KB  

  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione