devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 114 m² 137.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartament 2+1 te RR M. Shyri, apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe i perber nga 2 toilete 2 dhoma gjumi dhe nje hall te bollshem+ballkon, per info na kontaktoni ne nr 0692040124 ose na vizitoni prane zyres sone te Kullat Binjake, Albanian Real Estate
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16262501.jpg
S: 931
Madhesia: 49.4 KB  

  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione