devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Dyqan 185 Euro (Rruga Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana)

  Zona/Rruga : Rruga Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana

  Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane kompleksit Ana. Ambient me siperfaqe 28m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 zyre dhe 1 WC .
  Cmimi 185 Euro/muaj.
  -----------------------------------------------------
  Tirane, for Rent Office at Pjeter Budi Street. Office with surface 28sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The space is organized in a office and a bathroom.
  Price 185 Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...a.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1193-dyqan (1).JPG
S: 670
Madhesia: 44.2 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar