kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vile ne plazh 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 130 Euro (Dhermi)

  Zona/Rruga : Dhermi

  Super Apartament per 4/5 persona ne Dhermi, ne nje kompleks me pushine dhe me gjitha komoditetet,
  Cmimi 130 euro/nata.

  per Info na telefononi ne nr 0692040124 ose na vizitoni te zyra jone ne Kullat Binjake, Albanian Real Estate
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20160711-WA0009.jpg
S: 1082
Madhesia: 43.2 KB  

  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione