kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vile ne plazh 2+1+BLK Kati 2,Dhermi

  Zona/Rruga : Dhermi

  Super Apartament per 4/5 persona ne Dhermi, ne nje kompleks me pishine ,me te gjitha komoditetet, me pamje fantastike nga deti dhe mjaft qete
  .

  per Info na telefononi ne nr 0692040124
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20160711-WA0009.jpg
S: 2232
Madhesia: 43.2 KB  

  Rruga Bogdaneve,prane shkolles Avni Rustemi
  Cel. +355695747210
  E-mail: info.alb.realestate@gmail.com

  Albanian Real Estate

  Lista me ofertat - okazione