kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes krevati dopio me dyshek ortopedik 25.000 Leke

  Shitet krevat dopio (210x188) ngjyre venge, bashke me dyshekun ortopedik (200x180). Krevati ka 2 sirtare (115x55) dhe eshte ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0692335928
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160717_115122.jpg
S: 853
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160717_115301.jpg
S: 429
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160717_115633.jpg
S: 382
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20160717_115609.jpg
S: 385
Madhesia: 35.5 KB