• Reklamo ne me shume se 90 ueb faqe shqiptare

Çka ështe KOSOFT Ads?
KOSOFT Ads është sistem online i marketingut, i cili ju lejon të publikoni reklama grafike dhe tekstuale bazuar ne sistemin Paguaj për Klikim (Pay per Click) dhe të reklamoni shërbimet dhe produktet e kompanisë tuaj në më shumë se 90 ueb faqe në gjuhën shqipe (numër që vazhdon të rritet vazhdimisht); ueb faqe këto që numërojnë më shumë se 200 mijë vizitor çdo ditë.

Si bëhët menagjimi i reklamave?
Menagjimi i reklamave bëhët përmes llogarisë tuaj individuale në KOSOFT Ads, nga ku ju mund të krijoni reklama të reja, të caktoni bugjetin mujor, të shiqoni statistikat në kohë reale, etj.

Ku shfaqen reklamat e publikuara në KOSOFT Ads?
Në varësi nga fjalët kyçe që ju zgjedhni, reklama juaj do të shfaqët në të gjitha ueb faqet e rrjetit tonë, në të cilat sistemi ynë në mënyrë automatike ka gjetur atë fjalë kyçe në përmbajtjen e asaj faqeje, blogu, direktorie, motori kërkimi, etj.

Kostoja e reklamimit
Kostoja e reklamimit në KOSOFT Ads është mëse e lirë dhe efektive. Ju mund të reklamoni shërbimet dhe produktet duke filluar nga 2 cent për vizitor. KOSOFT Ads ju mundëson kontroll të plotë në bugjetin tuaj mujor, gjë që ju siguron që shpenzimet mujore të mos kalojnë limitin e caktuar nga ju.

Sa është i sigurtë numri i klikimeve me KOSOFT Ads?
[FONT=&quot]Secili klikim që ju merrni për reklamen tuaj, kalon nëpër disa hapa shumë strikt të verifikimit dhe ai klikim do të numërohet vetëm nëse sistemi e identifikon atë klikim si klikim legjitim dhe të bërë më interesimin e vizitorëve.


P[/FONT]ër më shum[FONT=&quot]ë klikoni:
http://www.kosoft-ads.com


[/FONT]
 
Back
Top