kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, 3 palestra panatta 500m2 80 makineri

  Palester per 500m2

  Shitet palester per 500m2,SHITEN 3 palestra PANATTA
  Okazion shitet palester force total nderrohen 70 paisje ose dhe vegla teke,gjithe paisjet,aksesore te gjithe per 1 palester,vegla palestre profesionale italiane cmimi i diskutueshem fitness,fitnes
  cardio 2pista vrapimi 5 biciklete,5 step,girat,1500 kg pesha + sauna per 4 persona me gur
  Shesim paisje palestre te ndryshme profesionale panatta,technogym
  vegla palestre,fitness,aerobi

  Cel. : 00355695224724
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sauna.jpeg
S: 192
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Palester-panatta-500m2.jpeg
S: 88
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170412-WA0020.jpg
S: 42
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Palester-panatta-500m2 (1).jpeg
S: 80
Madhesia: 21.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170412-WA0004.jpg
S: 40
Madhesia: 98.5 KB