Zona/Rruga : rr.aleksandri i madh unaza e re,Shitet aktiviteti i nje dyqani peshku, sistemi i aspirimit me filtra karboni...cmimi okazion 350000 mije te reja .aktiviteti ka 2 jave qe eshte mbyllur per arsye ortakerie..kush interesohet shiten dhe paisjet,frigorifer,makineri akulli,aspiratori,zgara,ekspozitori inoks.bango pune ....nr tel 0694269680....