kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Laptop Dell Latitude E6420. 199 Euro

  Laptop Dell Latitude E6420
  CPU: Intel Core i5 (2nd Gen) 2.3 GHz
  RAM: 4 GB.
  HDD: 250 GB.
  SCR: 14.1" LED HD.
  Kamer te integruar
  DVD-RW, Wireless.
  Laptopi shoqėrohet me faturė tė rregullt dhe garanci.
  Dopjo Bateri.
  Cmimi 199 Euro

  0672040224

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dell-latitude-e6420.jpg
S: 651
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14100302_1353949997965886_6200104332933644366_n.jpg
S: 311
Madhesia: 22.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14095981_1353950001299219_1138748661184793336_n.png
S: 308
Madhesia: 112.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14067609_1353950004632552_5711486643741651558_n.jpg
S: 302
Madhesia: 29.7 KB  
  Impuls Computer
  Rr:Petronini Luarasi,150 mbi Shkollen e Baletit,
  duke shkuar per tek tregu elektrik.Tirane
  Hene-Shtune,09-21
  www.impulscomputer.al

  Dyqani 0672040224

  Kliko KETU per ofertat e fundit