Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj sherbime ne fushen Inxhinjeri elektrike dhe si specialist i rrymave te dobeta

  Ofroj sherbime si Inxhinjer elektrik dhe specialist i rrymave te dobeta qe perfshijne:

  - venie satelitesh
  - rregullim sinjali,
  - venie dhe rregullim citofonish
  - venie kamerash
  - rregullim dyersh me telekomande, etj

  Kontakti: 0682120759.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kamera-CCTV-Analog-OUDOOR.png
S: 1545
Madhesia: 99.2 KB