kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, ofroj sherbime ne fushen Inxhinjeri elektrike dhe si specialist i rrymave te dobeta

    Ofroj sherbime si Inxhinjer elektrik dhe specialist i rrymave te dobeta qe perfshijne:

    - venie satelitesh
    - rregullim sinjali,
    - venie dhe rregullim citofonish
    - venie kamerash
    - rregullim dyersh me telekomande, etj

    Kontakti: 0682120759.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Kamera-CCTV-Analog-OUDOOR.png
S: 704
Madhesia:  99.2 KB